odmładzanie twarzy

odmładzanie twarzy w Anlaya

Przywróć blask i młody wygląd swojej cery

Upływający czas nieubłaganie odbija się na naszej twarzy. Skóra wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a my wyglądamy coraz starzej. To naturalny proces. Włókna kolagenu i elastyny zanikają już po 20. roku życia. To właśnie główna przyczyna utraty jędrności i gęstości przez skórę. Na szczęście istnieją sposoby na przywrócenie twarzy młodzieńczego wyglądu.

Zabiegi odmładzania twarzy - Cennik

Precyzyjnie oczyszczona twarz to nie tylko podstawa pięknego wyglądu, ale przede wszystkim zdrowia naszej skóry. Niestety, większość z dostępnych na rynku kosmetyków pozwala jedynie na dokładne umycie twarzy, a nie jej dogłębne oczyszczenie. Dlatego też, skutecznym sposobem pielęgnacji zanieczyszczonej skóry może okazać się wizyta w renomowanym gabinecie kosmetycznym. Wykonywane pod okiem specjalistów zabiegi pozwalają nie tylko na osiągnięcie spektakularnych efektów, ale również zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Specjalne toniki, płyny micelarne oraz mleczka są w stanie usunąć jedynie powierzchowne zanieczyszczenia. Dlatego też, tak wiele z nas zmaga się z problemem widocznych zaskórników, a nawet zmian trądzikowych. Liczne wypryski na twarzy negatywnie wpływają nie tylko na poczucie własnej atrakcyjności, ale także mogą stanowić przyczynę obniżonego nastroju. Ponadto, powstające na skutek zanieczyszczeń grudki oraz krostki, w kontakcie ze smogiem oraz resztkami makijażu mogą doprowadzić do rozwoju stanu zapalnego, powodującego ból oraz ryzyko powstawania trwałych blizn. W związku z tym, tak ważne jest, aby przynajmniej raz na okres 6 miesięcy (lub częściej, jeśli wymaga tego stan naszej skóry) poddawać się profesjonalnym zabiegom oczyszczania. Jednym z nich jest manualne oczyszczanie skóry.

W ANLAYA Medical Clinic & Spa przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroką ofertę zabiegów, które nie tylko zapewniają skuteczne oczyszczenie skóry twarzy, ale również jej dogłębne nawilżenie oraz regenerację. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów!

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺