Dermapen 4.0 mezoterapia mikroigłowa

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Dermapen 4.0 mikronakłuwanie skóry – ŚWIATOWA PREMIERA

Dermapen – czym jest?

Dermapen to zaawansowane technologicznie urządzenie, działające na zasadzie frakcjonowania mikroigłowego. Zabieg polega na mikronakłuwaniu skóry za pomocą innowacyjnego urządzenia DERMAPEN 4®, które jest wyposażone w pulsujące igły. Wytworzone mikrouszkodzenia stymulują naturalne procesy regeneracyjne skóry do produkcji nowego kolagenu. Dodatkowo system pulsujących igieł umożliwia wprowadzenie substancji czynnych jeszcze bardziej przyspieszających procesy odnowy skóry. Precyzyjnie dobrana głębokości iniekcji pozwala nam w pełni kontrolować zabieg i dostosowywać go do potrzeb pacjentki. Dzięki temu możliwe jest działanie na wielu obszarach oraz odmładzanie i leczenie problemów skórnych.

 

Czym różni się nowoczesny Dermapen 4 od swoich poprzedników?

W naszym salonie stosujemy najnowsze urządzenie z serii Dermapen – Dermapen 4 wprowadzony na rynek we wrześniu 2018 r. Wraz z wprowadzeniem pierwszego Dermapena w 2010 roku mikronakłuwanie zostało całkowicie zrewolucjonizowane dzięki pierwszej automatycznej technologii przeznaczonej do tego celu. Dermapen 4 to jeszcze bardziej nowatorska i udoskonalona technologia, a w konsekwencji wyższa jakość i większa skuteczność zabiegów.

Oto kilka cech, którymi wyróżnia się Dermapen 4 i które sprawiają, że warto sięgnąć po to urządzenie:

 • dermapen 4 zawiera dedykowany protokół do leczenia blizn. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób borykających się nieestetycznymi bliznami potrądzikowymi, oparzeniowymi i innymi. Dermapen 4 zawiera specjalne ustawienia do mikronakłuwania głębokich blizn atroficznych, rozstępów. Technologia AOVN™ automatycznie reguluje prędkość i głębokość nakłuwania, które można regulować co 0,1 mm.
 • urządzenie Dermapen 4 jest w stanie generować w tym samym czasie większą ilość nakłuć w stosunku do swoich poprzedników. Dzięki temu czas zabiegu skraca się. Dodatkowo nowy 16-igłowy kartridż obejmuje większą powierzchnię zabiegową.
 • udoskonalona technologia AOVN pozwala na większą precyzję zabiegową, większą prędkość i moc urządzenia.
 • dermapen 4 posiada nowy, zgłoszony do opatentowania system ACM, który posiada wewnętrzną i zewnętrzną ochronę przed przedostawaniem się płynów i powstawaniem reakcji krzyżowych. Zabieg z użyciem Dermapen 4 nigdy nie był tak bezpieczny!

 

Dermapen – wskazania

Zabieg Dermapen polecamy naszym klientom w przypadku:

 • zmarszczek i bruzd,
 • widocznych porów skóry,
 • cienkiej skóry,
 • utraty jędrności,
 • rozstępów i cellulitu,
 • blizn po trądziku i po oparzeniach,
 • wypadania włosów i łysienia,
 • przebarwień.

Jaki jest przebieg zabiegu Dermapen 4?

Dermapen to zabieg iniekcyjny, dlatego przeprowadza się go w określony sposób. Podczas zabiegu Dermapen nasi specjaliści wybierają odpowiednią głębokość iniekcji, która wynosi od 0,5 mm do 3,0 mm z dokładnością do 0,1 mm. Dzięki temu możliwa jest precyzyjna praca oraz pełna kontrola urządzenia. Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości technologii AOVN (Advanced Oscillating Vertical Needling). Umożliwia ona dokładne ustalenie parametrów nakłuwania do leczonego problemu. Niezwykle cienkie igły są precyzyjne i dokładne.

Zabieg Dermapen przebiega fazowo. W trakcie zabiegu następuje:

 • tworzenie się nowego naskórka,
 • pobudzenia fibroblastów,
 • odnowy skóry,
 • regeneracja skóry,
 • poprawa unerwienia,
 • powstanie nowych włókien kolagenowych.

 

Dermapen – efekty

Zabieg Dermapen pozwala na otrzymanie następujących efektów:

 • zahamowania wypadania włosów,
 • zmniejszenia widoczności porów,
 • likwidacji rozstępów,
 • eliminacji blizn (po trądziku czy po oparzeniach).

 

Jakie są zalecenia po zabiegu Dermapen 4?

Po zabiegu Dermapen przez ok. 6 tygodni zalecamy ograniczenie ekspozycji na słońce oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem.

 

Wszystkich zainteresowanych mieszkających w Warszawie i okolicach po więcej szczegółowych informacji na temat zabiegu Dermapen zapraszamy na naszą stronę https://anlaya.pl/ oraz bezpośrednio do naszej kliniki w Józefowie. Zabieg Dermapen jest wykonywany w naszym salonie wyłącznie przez profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę w atrakcyjnych cenach. Dbając o dobro naszych klientów przygotowaliśmy bardzo korzystną ofertę, tak aby cena zabiegu Dermapen była atrakcyjna dla Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem dla poszczególnych partii ciała.

 

DERMAPEN 4.01 zabiegPakiet 3 zabiegów
Twarz600 zł1650 zł 1800 zł 
Twarz + szyja850 zł3000 zł 3300 zł 
Twarz + szyja + dekolt1100 zł
Dłonie450 zł
Blizny + rozstępyod 300 zł*
Skóra głowy450 zł

 

DERMAPEN 4.0 + UBER PEEL PRO + MASKA POZABIEGOWA1 zabieg
Twarz750 zł

 

DERMAPEN 4.0 + OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI1 zabieg
1 okolica1000 zł
Maska pozabiegowa80 zł

 

 

ZNIECZULENIE1 zabieg
Twarz50 zł
Twarz + szyja60 zł
Twarz + szyja + dekolt80 zł

* cena ustalana indywidualnie przy konsultacji

 

Efekty Zabiegu

error:

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺