Odmładzanie twarzy – Alma Accent Prime

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Accent Prime bezinwazyjny lifting twarzy

Wraz z upływem lat nasza skóra zaczyna tracić dawną jędrność i młody wygląd. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, co niejednokrotnie stanowi przyczynę obniżonego poczucia własnej atrakcyjności. Wszystko to za sprawą zmniejszonej ilości włókien kolagenowych, odpowiadających za młody i świeży wygląd naszej skóry. Na szczęście, dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w urządzeniu Alma Accent Prime, możliwe stało się przeprowadzenie skutecznego zabiegu odmładzania twarzy oraz szyi bez użycia skalpela! Na czym polega niniejsza technologia? I dla kogo przeznaczony jest zabieg przy użyciu najnowocześniejszej technologii urządzenia Alma Accent Prime? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz w dalszej części tekstu.

Poznaj urządzenie Alma Accent Prime i przekonaj się o jego niezwykłej skuteczności

Alma Accent Prime to najnowocześniejsza platforma zabiegowa umożliwiająca skuteczne ujędrnienie skóry. Wszystko to za sprawą wykorzystania innowacyjnej technologii, łączącej w sobie skuteczność działania fal ultradźwiękowych oraz fal radiowych, zapewniających niespotykaną dotąd precyzyjność działania. Alma Accent Prime to absolutny fenomen w dziedzinie zabiegów odmładzania twarzy. Niniejszy zabieg wyróżnia się spośród innych, dostępnych na rynku w następujący sposób: 

  • Po pierwsze: zapewnia on osiągnięcie założonych efektów poprzez odbycie krótszych zabiegów; 
  • Po drugie: jako jedno z nielicznych urządzeń pozwala na jednoczesną likwidację nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak i wyraźne ujędrnienie skóry; 
  • Po trzecie: jest komfortowy. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu chłodzącego, zabieg odmładzania twarzy przy zastosowaniu Alma Accent Prime jest nie tylko bezbolesny, ale przede wszystkim całkowicie bezpieczny; 
  • Po czwarte: urządzenie to pozwala na przeprowadzenie efektywnej serii zabiegów, bez względu na fototyp skóry, a nawet opaleniznę; 
  • Po piąte: w odróżnieniu od innych tego typu urządzeń, przeprowadzenie zabiegu odmładzania twarzy przy zastosowaniu Alma Accent Prime nie wymaga odbywania rekonwalescencji. Po wizycie w gabinecie kosmetycznym od razu możemy powrócić do wykonywania codziennych obowiązków. 

Lifting twarzy i szyi bez skalpela

Kiedy skóra naszej twarzy oraz szyi zaczyna się zmieniać, często sięgamy po radykalne rozwiązania. Niemniej jednak, przeprowadzenie wielogodzinnej operacji przy użyciu skalpela niejednokrotnie stanowi spore wyzwania dla naszego zdrowia, a ponadto wywołuje nieodwracalne zmiany w wyglądzie naszej twarzy oraz mimice. Na szczęście, dzięki najnowszym odkryciom technologicznym, możliwe stało się opracowanie skutecznego zabiegu odmładzania twarzy bez użycia skalpela. Innowacyjna technologia zastosowana w urządzeniu Accent Prime pozwala na wysyłanie unipolarnych fal radiowych, odznaczających się wysoką częstotliwością (nawet do 40 MHz). Dzięki temu, możliwe staje się pobudzenie wydzielania większych ilości kolagenu, odpowiedzialnego za przywrócenie jędrności naszej skóry oraz jej młodego wyglądu. Co najważniejsze, nowoczesna technologia zastosowana w urządzeniu Accent Prime pozwala na precyzyjne działanie w głębokich warstwach skóry, zmniejszając tym samym istotnie ryzyko powstawania widocznych podrażnień po zabiegu. Ponadto, zabieg ten jest praktycznie bezbolesny i w pełni komfortowy. 

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg odmładzania twarzy przy zastosowaniu urządzenia Alma Accent Prime?

Zabieg ten polecany jest wszystkim osobom, które odczuwają dyskomfort związany ze zmianami powstającymi wraz z upływem lat, w obrębie skóry naszej twarzy oraz szyi. Wskazaniem do jego przeprowadzenia są:

  • Widoczne zmarszczki oraz bruzdy; 
  • Wyraźne zwiotczenie skóry w obrębie skóry twarzy, jak również szyi; 
  • Przesuszenie oraz zmęczenie skóry; 
  • Utrata napięcia i elastyczności skóry twarzy oraz szyi. 

Jednocześnie należy pamiętać, że przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu z użyciem Alma Accent Prime są przewlekłe choroby nerek oraz wątroby, choroby nowotworowe, aktywne stany zapalne skóry, okres ciąży oraz karmienia piersią, choroba niedokrwienna serca oraz przebyte w przeszłości zawały serca. Dodatkowo, działaniu urządzenia nie mogą zostać poddane osoby, w ciele których znajduje się rozrusznik serca lub inne implanty wrażliwe na działanie fal radiowych oraz/lub ultradźwiękowych. 

Co możesz zyskać decydują się na lifting twarzy i szyi przy zastosowaniu urządzenia Alma Accent Prime?

Niniejszy zabieg pozwala na osiągnięcie spektakularnych i trwałych efektów, już w krótkim czasie od rozpoczęcia jego stosowania. Urządzenie Alma Accent Prime pozwala na skuteczne pobudzenie działania włókien kolagenowych, a tym samym wyraźną poprawę jędrności naszej skóry. Ponadto, zabieg ten zapewnia efektywne wymodelowanie owalu twarzy oraz zmniejszenie widoczności zmarszczek.

Efekty Zabiegu

 

 

 

ACCENT PRIME TWARZ
BEZINWAZYJNY LIFTING + ZAGĘSZCZANIE SKÓRY (FALA RADIOWA)1 zabieg4 zabiegi (z rabatem)6 zabiegów (z rabatem)
Twarz600 zł1800 zł2550 zł
Twarz + szyja750 zł2400 zł3000 zł
Twarz + szyja + dekolt850 zł2900 zł3900 zł
BEZINWAZYJNY LIFTING + REDUKCJA DRUGIEGO PODBRÓDKA (FALA RADIOWA + ULTRADŹWIĘKI)1 zabieg4 zabiegi (z rabatem)6 zabiegów (z rabatem)
Twarz (RF) z redukcji tkanki tłuszczowej na podbórdku (US)650 zł2200 zł2800 zł
Owal twarzy400 zł1500 zł2000 zł
Podbródek350 zł1300 zł1750 zł

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺