Laserowe usuwanie zmarszczek – Laser Alma Harmony XL Pro

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Pierwsze zmarszczki na czole, szyi, wokół oczu, ust… prędzej czy później ten problem będzie dotyczył każdego z nas. Usuwanie zmarszczek nie jest procesem prostym. Często producenci kremów obiecują nam spektakularne efekty w postaci likwidacji zmarszczek, wygładzenia skóry, efektu liftingującego. Niestety w większości przypadków kończy się na niespełnionych obietnicach i naszym rozczarowaniu. Powstawanie zmarszczek jest naturalnym procesem zachodzącym w każdym organizmie, a ich usuwanie wymaga często silniejszych metod. Z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, która w niesamowitym tempie rozwija się i tworzy coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, pozwalające nam na laserowe usuwanie zmarszczek. Ale żeby przejść do możliwości, jakie oferuje nam medycyna estetyczna, najpierw dowiedzmy się, jak właściwie powstają zmarszczki.

 

Czym jest proces starzenia się?

 

usuwanie zmarszczek laserowe usuwanie zmarszczek likwidacja zmarszczek usuwanie zmarszczek pod oczami usuwanie zmarszczek laserem

 

Starzenie się skóry jest fizjologicznym procesem organizmu. Polega na zmniejszeniu aktywności komórek, spowolnieniu ich zdolności do naprawiania się oraz obniżeniu odporności. Proces starzenia się skóry rozpoczyna się już w wieku 25-30 lat, znacznie przyspieszając po 40 r. ż. W zależności od przyczyny powstawania zmian wyróżniamy kilka jego rodzajów:

 

 • starzenie wewnątrzpochodne- związane z wiekiem oraz z czynnikami hormonalnymi (menopauza)
 • starzenie zewnątrzpochodne – powstające pod wpływem promieniowania ultrafioletowego oraz dymu tytoniowego
 • starzenie mimiczne (miostarzenie) – związane z mimika twarzy.

usuwanie zmarszczek na czole usuwanie zmarszczek na dekolcie usuwanie zmarszczek na dłoniach usuwanie lwiej zmarszczki likwidacja zmarszczek pod oczami zabiegi na zmarszczki na czole likwidacja zmarszczek na czole wygładzanie zmarszczek na czole usuwanie zmarszczek mimicznych

 

Czym jest fotostarzenie ?

 

Jednym z najistotniejszych czynników zewnętrznych mającym wpływ na starzenie się skóry jest niezaprzeczalnie promieniowanie UV. Do powierzchni Ziemi docierają 2 rodzaje promieniowania UV: UVA i UVB. Promieniowanie UVA w około 50 % dochodzi do skóry właściwej (warstwa skóry leżąca tuż pod naskórkiem), natomiast promieniowanie UVB jest w ponad 90 % zatrzymywane w naskórku. Promieniowanie UVB wpływa przede wszystkim na warstwę powierzchowną (rogową) naskórka, uszkadzając barierę lipidową, powodując jej nadmierne rogowacenie oraz namnażanie melanocytów (komórki barwnikowe w skórze, produkujące melaninę- barwnik nadający naszej skórze kolor). Natomiast promieniowanie UVA ma negatywny wpływ na skórę właściwą, przyczyniając się do niszczenia włókien kolagenowych i elastynowych, zaburzając proces tworzenia się naczyń, stymulując powstawanie wolnych rodników, wywołując stan zapalny w skórze.

 

Jak zmienia się skóra w procesie fotostarzenia?

 

Na skutek działania promieni UV na skórze możemy dostrzec:

 • suchość i szorstkość
 • zaburzenia pigmentacji – odbarwienia, plamy soczewicowate (plamy o brązowym kolorze)
 • powstawanie zmian przednowotworowych i nowotworowych
 • teleangiektazje – trwale poszerzone naczynia krwionośne skóry
 • wybroczyny (małe punkcikowate plamki powstające na skutek wynaczynienia krwi z naczyń włosowatych do skóry)
 • nierówną, chropowatą powierzchnie skóry
 • zmarszczki głębokie
 • przerośnięte gruczoły łojowe
 •  rumień.

 

Czym są zmarszczki? Jak powstają zmarszczki?

 

Zmarszczki to załamanie struktury skóry oraz znajdującego się pod nią „szkieletu” tworzonego przez włókna kolagenu i elastyny. Młoda skóra jest bogata we włókna kolagenowe i elastynowe, które tworzą uporządkowaną, elastyczną strukturę nadającą skórze jędrność i gładkość. W młodej skórze jest też duża ilość kwasu hialuronowego, który pełni rolę wypełniacza w skórze właściwej, potrafiąc wiązać znaczne ilości wody. Z wiekiem ilość kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego maleje, spada ich jakość oraz ubywa substancji pobudzających ich produkcję np. witaminy C, A oraz E.

 

Od jakich czynników zależy tempo powstawania zmarszczek?

Wiedząc, jakie czynniki wpływają na powstawanie zmarszczek i tempo starzenia skóry możemy tworzyć skuteczne sposoby likwidacji zmarszczek, również laserowe metody usuwania zmarszczek. Są to m.in.:

 

 • czynniki genetyczne
 • promieniowanie ultrafioletowe
 • styl życia np. aktywność fizyczna, dieta, zanieczyszczenie środowiska
 • papierosy – nikotyna oraz obecne w dymie inne toksyny powodują, że włókna podporowe skóry przestają tworzyć uporządkowaną strukturę, a dodatkowo rozpadają się estrogeny, przez co skóra staje się bardziej wiotka. Od zaciągania się dymem wokół ust tworzą się promieniste zmarszczki, tzw. zmarszczki palacza. Usuwanie zmarszczek palacza jest nie lada wyzwaniem, z którym nie poradzi sobie zwykły krem.
 • stres
 • hormony płciowe – w okresie menopauzy spada ilość estrogenów w organizmie kobiecym, które pobudzają fibroblasty skóry do produkcji kolagenu
 • pielęgnacja cery- stosowanie agresywnych, wysuszających kosmetyków podrażnia skórę i przyczynia się do przyspieszenia tworzenia zmarszczek
 • rodzaj cery – sucha i wrażliwa cera starzeje się szybciej, zmarszczki są bardziej widoczne.

 

Alma Harmony XL Pro

zabiegi na zmarszczki na czole likwidacja zmarszczek na czole wygładzanie zmarszczek na czole usuwanie zmarszczek mimicznych laserowe usuwanie zmarszczek na czole usuwanie zmarszczek palacza usuwanie lwiej zmarszczki laserem jak usunąć zmarszczki palacza jak pozbyć się zmarszczek przy ustach usuwanie zmarszczek na szyi Warszawa/Warszawie

Jednym z urządzeń służących do laserowego usuwania zmarszczek jest nowoczesny laser Alma Harmony XL Pro. Ten nowoczesny laser posiada 3 różne głowice, każda z nich służąca do innych celów. Są to głowice: iPxel, Clear Lift, Dye VL.

 

iPixel

Laser iPixel jest dedykowany do laserowego usuwania blizn, rozstępów oraz zmarszczek. Skuteczność laseroterapii iPixel opiera się na rewolucyjnych rozwiązaniach. W przeciwieństwie do laserów nieablacyjnych w urządzeniu stosowana jest tzw. metoda frakcyjnego rozdziału wiązki promienia. Pojedyncza wiązka światła jest podzielona na kilkadziesiąt mniejszych, które penetrują w głąb skóry, powodując punktowe, termalne mikrouszkodzenia (piksele). Niewielkie fragmenty uszkodzonej skóry są otoczone przez nienaruszone powierzchnie, które stanowią rezerwuar zdrowej tkanki. Dzięki temu proces regeneracji przebiega znacznie efektywniej, a skóra goi się szybciej. Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta i wiąże się z dużo krótszym okresem rekonwalescencji i mniejszym ryzykiem powikłań w porównaniu do laserów starszego typu. Dzięki zastosowaniu wyższych mocy, niż w laserach nieablacyjnych możliwe jest wykonanie zabiegu w dwa razy krótszym czasie, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka oparzeń. Unikatowy system dedykowanych końcówek umożliwia uzyskanie wspaniałych efektów bez względu, czy laser ma nam posłużyć do usuwania zmarszczek na czole, szyi, dekolcie czy pod oczami. Dzięki innowacyjności lasera iPixel jest to jeden ze skuteczniejszych zabiegów do usuwania zmarszczek mimicznych.

 

Clear Lift

ClearLift jest idealnym zabiegiem dla wszystkich osób chcących uporać się z oznakami upływającego czasu i uzyskać efekt profesjonalnego liftingu twarzy bez użycia skalpela. Promienie lasera penetrują w głąb skóry właściwej, powodując w niej termiczne uszkodzenia bez naruszenia naskórka. Wiązka lasera ulega frakcjonowaniu, czyli rozdzieleniu na wiele mniejszych wiązek, które powodują mikrouszkodzenia w skórze właściwej otoczonej fragmentami zdrowej tkanki, dzięki czemu proces regeneracji skóry przebiega znacznie szybciej. Fragmentarycznie uszkodzona skóra zostaje pobudzona do odnowy, następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. Na skutek wykorzystania w laserze metody frakcjonowania oraz nienaruszenia naskórka zabieg jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta oraz nie wymaga rekonwalescencji pozabiegowej – pacjent może powrócić od razu do codziennych aktywności.

 

Dye VL

Laser Alma Harmony XL z wykorzystaniem nowatorskiej głowicy DyeVL, nazywany „laserem na naczynka”. Urządzenie emituje wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła o długości fali od 500 do 600 nm. Światło o tej wiązce jest pochłaniane przez barwnik hemoglobinę znajdującą się w krwinkach czerwonych, doprowadzając do ich rozbicia, a w konsekwencji destrukcji naczynia. Efektem jest likwidacja rumienia, rozszerzonych naczyń, naczyniaków oraz zmian pigmentacyjnych. Oprócz działania na naczynka, rumień i przebarwienia laser Dye VL jest świetnym narzędziem do laserowego usuwania zmarszczek.

 

Kiedy stosować laser Alma Harmony XL Pro?

 

Laser Alma Harmony XL Pro jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają sposobu na zmarszczki, utratę jędrności i elastyczności skóry, są nieusatysfakcjonowane z dotychczasowych efektów stosowania innych metod walki z niedoskonałościami i chciałyby spróbować, co oferuje w tym zakresie medycyna estetyczna. Laser Alma Harmony XL będzie doskonałym narzędziem do laserowego usuwania zmarszczek mimicznych np. likwidacji zmarszczek na czole, usuwania zmarszczek wokół oczu. Sprawdzi się w przypadku występowania promienistych zmarszczek wokół ust, które powstają u osób nałogowo palących papierosy i są nazywane „zmarszczkami palacza”. Zmarszczki to nie tylko jedyny problem starzejącej się skóry. Utrata owalu twarzy, szara, ziemista cera, spadek elastyczności i jędrności skóry to niedoskonałości, z którymi również doskonale poradzi sobie laser Alma Harmony XL Pro.

 

Podsumowując wskazania do stosowania lasera frakcyjnego Alma Harmony XL Pro iPixel to:

 • usuwanie zmarszczek mimicznych
 • usuwanie lwiej zmarszczki
 • wygładzanie zmarszczek na czole
 • usuwanie zmarszczek pod oczami
 • usuwanie zmarszczek na szyi i dekolcie
 • usuwanie zmarszczek na dłoniach
 • zwiotczenie, utrata elastyczności skóry
 • sucha, ziemista, pozbawiona blasku cera
 • utrata owalu twarzy.

 

Czy zabieg jest bolesny? Ile trwa okres rekonwalescencji? Ile zabiegów należy wykonać?

 

Zabieg z użyciem nowoczesnego lasera Alma Harmony XL Pro jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta i bezbolesny. Pacjent może odczuwać podczas uwalniania impulsu pieczenie i ciepło. Urządzenie posiada dodatkowo system chłodzący, pozwalający zniwelować nieprzyjemne odczucia.

 

Jak właściwie przygotować się do zabiegu usuwania zmarszczek laserem Alma Harmony XL Pro?

 

Przed rozpoczęciem zabiegów laserowego usuwania zmarszczek należy pamiętać, aby:

 • pół roku przed zabiegiem zakończyć kurację retinoidami
 • około trzech tygodni przed zabiegiem nie stosować kremów zawierających retinoidy czy retinol
 • tydzień przed zabiegiem zrezygnować ze stosowania preparatów złuszczających naskórek, kremów depilujących
 • co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem odstawić leki fototoksyczne, fotoalergiczne oraz zioła fotouczulające np. dziurawiec, nagietek
 • przez 2-3 tygodnie przed i po zabiegu unikać opalania się oraz korzystania z solarium.

 

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Po zabiegu należy oczyszczać skórę delikatnym żelem do mycia twarzy. Nie wolno stosować mydła, spirytusu oraz toników na bazie alkoholu. Zaleca się stosowanie kremów łagodzących np. Alantan. Przez miesiąc po zabiegu nie wolno opalać się, dodatkowo powinniśmy stosować filtry przeciwsłoneczne SPF 50. Przez kilka dni po zabiegu nie wolno drażnić skóry, wycierać jej ręcznikiem lub gąbką, zdrapywać powstałych strupków oraz nakładać makijażu.

 

Kiedy widać pierwsze efekty? Ile zabiegów należy wykonać?

Pierwsze pozytywne efekty w postaci poprawy gęstości, napięcia i kolorytu skóry są widoczne już po kilku dniach od zabiegu. Natomiast całkowite efekty w postaci znacznej likwidacji zmarszczek są widoczne po okresie około 3-6 miesięcy. Liczba zalecanych zabiegów zależy od rodzaju zmarszczek, ich lokalizacji oraz indywidualnych zdolności regeneracyjnych organizmu. Najlepsze rezultaty uzyskuje się, poddając skórę serii 3-6 zabiegów laserowego usuwania zmarszczek w odstępach 4-6 tygodni.

 

 

Przeciwwskazania do zabiegu laserowego usuwania zmarszczek:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • świeża opalenizna
 • przyjmowanie doustnych retinoidów
 • stosowanie substancji i leków światło uczulających np. dziurawiec, niektóre antybiotyki,
 • aktywna infekcja bakteryjna lub wirusowa na skórze
 • choroby nowotworowe
 • cukrzyca
 • przewlekłe choroby skóry, takie jak: łuszczyca, liszaj płaski, atopowe zapalenie skóry
 • skłonność do tworzenia przerosłych blizn.

 

Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami, wokół ust czy na czole za pomocą innych metod?

 

W naszej klinice oprócz wielofunkcyjnego lasera Alma Harmony XL Pro stosujemy inne metody w celu usuwania zmarszczek. Często wielu z nas zastanawia się, jak pozbyć się zmarszczek przy ustach czy jak usunąć zmarszczki palacza. Oprócz wspomnianego lasera Alma Harmony XL Pro do wyboru mamy kilka równie skutecznych metod, które dobieramy po indywidualnych konsultacjach z pacjentami. Są to m.in.:

 

 • toksyna botulinowa, czyli powszechniej znana pod nazwą „botox”. Botox jest wprowadzany za pomocą iniekcji do mięśnia, co powoduje jego rozluźnienie, a zmarszczki mimiczne ulegają wygładzeniu. Najczęściej jest wykorzystywany do usuwania lwiej zmarszczki ( zmarszczka między brwiami) czy usuwania zmarszczek na czole, pod oczami (kurze łapki) i wokół ust. Pierwsze efekty są zauważalne już po 48 h, trwałość zabiegu zależy od cech organizmu pacjenta i wynosi około 4-6 miesięcy (po każdym zabiegu efekt powinien utrzymywać się dłużej). Po tym okresie mimika twarzy wraca do stanu wyjściowego i wstrzyknięcia toksyny botulinowej należy powtórzyć. Prawidłowo przeprowadzony zabieg nie powinien dawać tzw. efektu maski.
 • Plasma iq – jest dedykowana do usuwania zmarszczek pod oczami czy zmarszczek wokół ust, czyli do usuwania tzw. zmarszczek palacza. Plasma IQ jest to generator plasmy, która wytwarzana jest pomiędzy urządzeniem, a naskórkiem dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu. Plasma powoduje odparowanie naskórka, co skutkuje obkurczaniem skóry wokół oczu i eliminacją zmarszczek. Zabieg wykonywany jest punktowo, każdy w odległości 0,5 mm od drugiego, co pozwala zachować plastyczność w ruchu powiek w trakcie zabiegu. Nie dochodzi do uszkodzenia skóry właściwej i otaczających tkanek. Zabieg jest nieinwazyjny w przeciwieństwie do chirurgicznej plastyki powiek, precyzyjny i komfortowy dla pacjenta.
 • Kwas hialuronowy – zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry preparatem zawierającym kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy wnika do skóry właściwej i wiąże wodę, powiększając objętość danej okolicy oraz wygładzając zmarszczki. Poprawie ulega nawilżenie skóry, jędrność, elastyczność i zdolności regeneracyjne. Kwas hialuronowy idealnie sprawdzi się do wypełniania bruzd nosowo-wargowych, likwidacji zmarszczek promienistych wokół ust, czyli usuwania tzw. zmarszczek palacza, redukcji „chomików” oraz tzw. uśmiechu dziąsłowego
 • peelingi chemiczne – w celu redukcji zmarszczek stosowane są peelingi chemiczne z kwasem migdałowym, glikolowym, ferulowym, azelainowym, retinolem, witaminą C

 

Jak pielęgnować skórę, aby zapobiegać powstawaniu zmarszczek?

 

W codziennej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej warto uwzględnić substancje, które będą spowalniały proces starzenia się. Są to m.in.:

 • retinoidy – pochodne witaminy A. Wykazują właściwości keratolityczne, (złuszczają martwy naskórek), wygładzają powierzchnię skóry, pobudzają produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, stymulują produkcję kwasu hialuronowego, redukują przebarwienia posłoneczne. W kosmetykach powszechnie stosowane są: retinol, retinaldehyd, palmitynian retinylu i octan retinylu
 • alfa-hydroksykwasy (AHA), beta-hydroksykwasy (BHA) – posiadają właściwości złuszczające, pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Do AHA należą m.in. kwas migdałowy, glikolowy, jabłkowy, mlekowy, cytrynowy. BHA to przede wszystkim kwas salicylowy.
 • witamina E – jeden z najskuteczniejszych antyoksydantów, przeciwdziała fotostarzeniu się skóry, ma właściwości przeciwzapalne, przyspiesza gojenie się uszkodzeń naskórka.
 • witamina C – silny przeciwutleniacz. Ma działanie przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające przebarwienia, poprawiające koloryt skóry. Polecana jest w prewencji przeciwzmarszczkowej, jak i w zwalczaniu zmarszczek.
 • witamina B3 – występuje w formie niacyny lub niacynamidu. W kosmetyce stosuje się tą drugą formę. Wit. B3 ma właściwości przeciwzapalne. Stymuluje produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, poprawia barierę lipidową naskórka.

Laser Alma Harmony XL Pro i to świetne urządzenie, którym jest przeprowadzane laserowe usuwanie zmarszczek w wielu klinikach medycyny estetycznej w Warszawie i innych miastach. Zatem jeśli zależy Państwu na profesjonalizmie, indywidualnym podejściu do pacjenta, wykwalifikowanej kadrze szlifującej swoje umiejętności w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie oraz atrakcyjnych cenach,zapraszamy do naszego salonu znajdującego się w Józefowie (okolice Otwocka).

 

LASER HARMONY
DYL-VL FOTOODMŁADZANIE, REDUKCJA ZMARSZCZEK1 zabieg3 zabiegi (z rabatem)
Twarz500 zł 1000 zł1400 zł 3000 zł 
Szyja400 zł 900 zł1150 zł 2700 zł 
Dekolt600 zł 1200 zł 1570 zł 3600 zł 
Twarz + szyja900 zł 1900 zł 2550 zł 4500 zł 
Twarz + szyja + dekolt1400 zł  2800 zł 3800 zł 6700zł 
Dłonie500 zł 700 zł 1300 zł 2100 zł 
DYL-VL USUWANIE PRZEBARWIEŃ1 zabieg3 zabiegi (z rabatem)
Twarz500 zł 1000 zł 1400zł 3000 zł 
Szyja400 zł 900 zł 1150 zł 2700 zł 
Dekolt600 zł 1200 zł1570 zł 3600 zł 
Dłonie500 zł 700 zł 1300 zł 2100 zł 
Pojedyncza zmiana200 zł 400 zł 500 zł 800 zł 
DYL-VL REDUKCJA RUMIENIA, LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK, LECZENIE TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO1 zabieg3 zabiegi (z rabatem)
Twarz500 zł 1000 zł 1400 zł 3000 zł 
Policzki450 zł 900 zł 1250 zł 2700 zł
Nos250 zł 500 zł 600 zł 1500 zł 
Szyja400 zł 900 zł 1150 zł 2700 zł
Dekolt600 zł 1200 zł 1650 zł 3600 zł 
Twarz + szyja900 zł 1900 zł 2550 zł 4500 zł 
Twarz + szyja + dekolt1400 zł 2800 zł 3900 zł 6700 zł 
Pojedyncza naczynko200 zł 400zł 
IPIXEL RESURFACING, LASEROWA PRZEBUDOWA SKÓRY1 zabieg3 zabiegi (z rabatem)
Twarz900 zł 1200 zł 2500 zł 3600 zł 
Okolice Oczu/Ust450 zł 800 zł 1000 zł 2400 zł 
Szyja600 zł 900 zł 1400 zł 2700 zł 
Dekolt600 zł 900 zł 1400 zł 2700 zł 
Twarz + szyja1200 zł 2000 zł 2800 zł 6000 zł 
Twarz + szyja + dekolt1700 zł 2800 zł 3800 zł 8400 zł 
Dłonie600 zł 900 zł 1400 zł  2700 zl 
IPIXEL (PEELING LASEROWY)1 zabieg3 zabiegi (z rabatem)
Twarz500 zł 1000 zł 1200zł 3000zł 
IPIXEL REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW1 zabieg3 zabiegi (z rabatem)6 zabiegów (z rabatem)
Blizna do 4 cm250 zł 5000 zł600zł 1500 zł1100zł 3000 zł
Blizna do 10 cm400 zł 800 zł800zł 2400 zł1600zł 3500 zł
Blizna powyżej 10 cmIndywidualna wycena
Blizny potrądzikowe twarzy900 zł 1200 zł2400zł 3600 zł 3800zł 6500 zł 
Blizny potrądzikowe policzki800 zł 1000 zł 2100 zł 3000 zł 3500 zł 5000 zł 
Rozstępy 10 x 10400 zł 800 zł 1100 zł 2400 zł 1600 zł 4500 zł 
CLEAR LIFT NIEABLACYJNY LIFTING SKÓRY1 zabieg3 zabiegi (z rabatem)
Twarz650 zł 900 zł 1700 zł 2700 zł 
Okolice Oczu/Ust350 zł 500 zł  850 zł 1500 zł 
Szyja500 zł 900 zł 1400 zł 2700 zł 
Dekolt600 zł 900 zł 1700 zł 2700 zł 
Twarz + szyja850 zł 1500 zł 2200 zł 4500 zł 
Twarz + szyja + dekolt1300 zł 2200 zł 3450 zł 6200 zł 
Kolana500 zł 1000 zł 1400 zł 1500 zł 
Dłonie400 zł 800 zł  900 zł 2400 zł 
CLEAR LIFT USUWANIE TATUAŻU1 zabieg3 zabiegi (z rabatem)6 zabiegów (z rabatem)
Makijaż permanentny brwi300 zł 500 zł 1000 zł 1500 zł 1400 zł 3000 zł 
Tatuaż 2cm x 2cm300 zł 600 zł 1000 zł 2400 zł 1400 zł 3600 zł 
Tatuaż 5cm x 5cm500 zł 1000 zł 1400 zł 2800 zł 2800 zł 4200 zł 
Tatuaż 12cm x 12cm800 zł 1400 zł 2300 zł 4000 zł 3800 zł 6000 zł 
Większy obszarcenaustalanaindywidualnie

Efekty Zabiegu

 

 

Odwiedź nasz sklep i odkryj produkty, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.
 • Vouchery na serię zabiegów pielęgnacyjnych
 • Vouchery kwotowe, idealne na prezent
 • Profesjonalne kosmetyki i suplementy

Zadbaj o piękno swoje i swoich bliskich, bez konieczności wychodzenia z domu.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺