Zabieg w technologii GENEO

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Zabieg Geneo to rewolucyjny sposób na złuszczenie i odmłodzenie skóry, gwarantujący jej odświeżenie i ujędrnienie bez konieczności przeprowadzania inwazyjnych zabiegów. Unikatowość zabiegu w technologii Geneo polega na wykorzystaniu bąbelków powietrza wzbogaconych w CO2, który ma korzystny wpływ na skórę. Dwutlenek węgla działa na wierzchniej warstwie skóry, pobudzając przemieszczenie tlenu. Skutkuje to dotlenieniem i odżywieniem skóry, lepszym wchłanianiem składników odżywczych oraz złuszczeniem zewnętrznej warstwy naskórka.

Jakie są wskazania do zabiegu Geneo?

Zabieg Geneo dzięki zaawansowanej technologii pozwalającej na złuszczenie zrogowaciałych komórek, ich dotlenienie i zwiększenie wchłaniania substancji odżywczych jest polecany szczególnie dla cer z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Zabieg Geneo jest idealnym rozwiązaniem, gdy naszą zmorą są zmarszczki mimiczne, cienie i worki pod oczami, wiotka skóra twarzy, szyi i dekoltu czy przebarwienia.

Jakie korzyści przynosi zabieg Geneo i jaka jest jego przewaga nad innymi zabiegami?

 • zabieg Geneo wykorzystuje metodę 3w1: złuszczanie, dotlenienie skóry i lepsze wchłanianie składników odżywczych
 • jest krótkotrwały
 • cechuje się niewielką inwazyjnością, tuż po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, efekty są widoczne od razu, dzięki czemu nosi on miano „zabiegu bankietowego”
 • zabieg jest odpowiedni dla każdego typu skóry
 • powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie skóry
 • jest zabiegiem przyjemnym, nie powoduje podrażnień
 • może być stosowany również w przypadku trądziku – zabieg Geneo jest delikatny, nie powoduje podrażnień, nie rozsiewa zmian trądzikowych.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • aktywny trądzik
 • stany zapalne skóry
 • łuszczyca
 • teleangiektazje, żylaki, zakrzepica
 • cukrzyca
 • zaburzenia układu nerwowego
 • zaburzenia układu krążenia
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroba nowotworowa.

Profesjonalność, indywidualne podejście do klienta, wykwalifikowana kadra szlifująca swoje umiejętności w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie oraz atrakcyjne ceny i liczne miejsca parkingowe dla klientów z Warszawy i okolic to cechy, którymi charakteryzuje się nasze miejsce. Serdecznie zapraszamy!!!

 

Efekty Zabiegu

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadcze – nia osoby przeprowadzającej zabieg.

 

 

 

CENNIK

 

GENEO
1 zabieg390 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺