Odmładzanie twarzy – Naturalny lifting twarzy Incoone

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Proces starzenia się skóry daje widoczne i nieestetyczne objawy w postaci zmarszczek i bruzd, a także utraty elastyczności. Równie niepożądane są symptomy zmęczonej cery, jakimi są nierówny koloryt, sińce i opuchlizna pod oczami. W walce z tymi niedoskonałościami skuteczny jest masaż twarzy wykonany za pomocą urządzenia Icoone, który pozwala osiągnąć efekt liftingu bezinwazyjnie oraz w pełni bezboleśnie.

Komu polecany jest zabieg?

Przeprowadzenie liftingu Icoone na twarz zalecane jest wszystkim osobom, które zauważają u siebie oznaki starzenia oraz zmęczenia cery. Do takich należą:

  • zmarszczki
  • bruzdy
  • luźna skóra, znaczne osłabienie elastyczności
  • siny, szary, ziemisty koloryt
  • opuchnięte oczy
  • matowa cera, pozbawiona blasku

Wykonanie naturalnego liftingu twarzy za pomocą urządzenia Icoone pozwala skutecznie zredukować powyższe symptomy, przywracając skórze optymalny, młody i zdrowy wygląd, a także optycznie odejmując kilka lat.

Na czym polega zabieg liftingu twarzy Icoone?

Urządzenie Icoone posiada specjalną głowicę w formie rolki, która umożliwia bezpieczny i skuteczny masaż nawet tak wrażliwych miejsc, jak twarz, szyja oraz dekolt. Działanie Icoone opiera się na drenażu limfatycznym, poprzez zmiany ciśnienia krwi oraz limfy, w efekcie którego, komórki tkanki skórnej są stymulowane do większej aktywności. Znacznie zwiększa się ilość substancji odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry, a zatem kolagenu, 

kwasu hialuronowego oraz elastyny. Włókna kolagenowe zostają wzmocnione, znacznie poprawia się proces wiązania wody, w wyniku czego natychmiast poprawia się poziom nawilżenia cery, co dodatkowo wpływa na napięcie i elastyczność skóry. Wykonywany masaż jest bezbolesny i komfortowy, zabieg pozwala na odprężenie i rozluźnienie.

Jakie są efekty zabiegu?

Po masaży twarzy wykonanym za pomocą urządzenia Icoone twarz zostaje wygładzona, zmarszczki i bruzdy zredukowane. Znacznie poprawia się owal twarzy oraz koloryt. Zabieg pozwala osiągnąć efekt liftingu bez użycia skalpela. Dla pełnego efektu należy wykonać całą serię zabiegów.

Wszystkich zainteresowanych mieszkających w Warszawie i okolicach po więcej szczegółowych informacji na temat liftingu twarzy Icoone zapraszamy na naszą stronę https://anlaya.pl/ oraz bezpośrednio do naszej kliniki w Józefowie. 

NATURALNY LIFTING1 zabieg5 zabiegów (z rabatem)10 zabiegów (z rabatem)15 zabiegów (z rabatem)
Twarz + szyja [40min]250 zł950 zł1700 zł2100 zł

Efekty Zabiegu

Odwiedź nasz sklep i odkryj produkty, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Vouchery na serię zabiegów pielęgnacyjnych
  • Vouchery kwotowe, idealne na prezent
  • Profesjonalne kosmetyki i suplementy

Zadbaj o piękno swoje i swoich bliskich, bez konieczności wychodzenia z domu.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺