Odmładzanie twarzy – mikrodermabrazja diamentowa

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Mikrodermabrazja

Zabiegi mikrodermabrazji działają na zasadzie ścierania warstw martwego naskórka, które odbywa się w sposób bezpieczny i kontrolowany. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniej głowicy diamentowej. Urządzenie do mikrodermabrazji zaopatrzone jest także w otwór zasysający, dzięki któremu możliwie jest osiągnięcie optymalnego efektu zabiegu. Jest to metoda, która w znacznym stopniu poprawia wygląd i kondycję skóry.

Komu polecany jest zabieg mikrodermabrazji?

Zabieg mikrodermabrazji zalecany jest każdemu, bez względu wiek i płeć. Jest to proces, który nie powoduje podrażnień, ani żadnych efektów ubocznych. Zastosowanie tej metody zalecane jest szczególnie w przypadku osób, u których występują problemy z cerą, takie jak:

  • zmiany trądzikowe ( w szczególności trądzik pospolity), a także blizny po przebytym trądziku,
  • niski poziom jędrności i elastyczności skóry,
  • przesuszenie, a także nadmierne rogowacenie naskórka,
  • przetłuszczenie cery, łojotok.

W przypadku wystąpienia powyższych problemów skórnych, regularne zabiegi wykonywania dokładnego ścierania warstwy rogowej naskórka znacznie ułatwia proces leczenia zmian. Zabieg pozwala na utrzymanie optymalnego stanu skóry, ułatwia jej czyszczenie oraz wchłanianie składników aktywnych.

 

Na czym polega zabieg?

Mikrodermabrazja wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia z odpowiednio dobraną końcówką, która pozwala na usunięcie zrogowaciałego naskórka w bezpieczny sposób. Cały proces jest bezbolesny i komfortowy, pozwala na rozluźnienie i odprężenie. Wyróżniamy 3 rodzaje mikrodermabrazji: diamentową ( naskórek jest ścierany przy użyciu głowicy diamentowej), korundową (przeprowadzana przy użyciu kryształków korundu lub glinu), oksybrazję (wykorzystuje tlen i sól fizjologiczną).

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu mikrodermabrazji?

Wykonanie mikrodermabrazji nie jest wskazane w przypadku niektórych rodzajów trądziku (różowaty, ropowiczy), a także przy stanach zapalnych skóry, zakażeniach grzybicznych, wirusowych czy bakteryjnych, występowaniu ran, skaleczeń i przerwania ciągłości skóry w obszarze poddanym zabiegowi. Skłonność do powstawania brodawek i opryszczki, choroby nowotworowe skóry – to także czynniki wykluczające możliwość wykonania zabiegu.

Jakie są efekty zabiegu?

Wykonanie mikrodermabrazji pozwala na regenerację skóry, poprawę jej jędrności i elastyczności. Skóra zostaje wygładzona i pozbawiona zmarszczek z wyrównanym kolorytem i zdrowym wyglądem.

Wszystkich zainteresowanych mieszkających w Warszawie i okolicach po więcej szczegółowych informacji na temat mikrodermabrazji zapraszamy na naszą stronę https://anlaya.pl/ oraz bezpośrednio do naszej kliniki w Józefowie.

Zabieg Cena
Mikrodermabrazja z maską kremową 200-230 zł
Mikrodermabrazja z ampułką i alginatem 220 – 260 zł
Mikrodermabrazja z maską gipsową twarz + szyja 270 zł
Mikrodermabrazja z kwasem 300 zł
Mikrodermabrazja z płatem kolagenowym 270 zł