Dr Marta Nowak

Lekarz medycyny estetycznej

doktor Marta Nowak medycyna estetyczna

dr Marta Nowak – specjalista w endodoncji mikroskopowej oraz lekarz medycyny estetycznej w Anlaya Medical Clinic & Spa

W 2003 roku ukończyła studia na oddziale stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie w medycynie estetycznej zdobywała zarówno w kraju jak i za granicą, wiele lat spędziła pracując w gabinetach w Wielkiej Brytanii, by obecnie powiększyć grono specjalistów-lekarzy medycyny estetycznej w Warszawie. Liczne kursy, warsztaty oraz konferencje naukowe pozwoliły jej wyspecjalizować się w niezwykle cenionej dziedzinie stomatologii jaką jest endodoncja mikroskopowa. 

Doktor Marta Nowak poprzez swoje wieloletnie doświadczenie stomatologiczne stała się  specjalistą w medycynie estetycznej, a w szczególności w zabiegach liftingujących i modelujących twarz za pomocą nici i kwasu hialuronowego. Również tak newralgiczne i delikatne miejsca jak okolice oka czy ust nie stanowią dla niej problemu.

Szczególne miejsce w jej zainteresowaniach zajmują także zabiegi łączone, ponieważ jak sama mówi – przynoszą najlepsze rezultaty, pojedynczy zabieg może nie spełnić wszystkich oczekiwań klientów, natomiast technika łączona jest w stanie przynieść spektakularne efekty. Dlatego też odwiedzając jej gabinet każdy z Pacjentów znajdzie zabieg dostosowany do siebie i spełniający oczekiwania.

Doktor Marta Nowak jako lekarz medycyny estetycznej zdobyła bogate doświadczenie w warszawskich klinikach, aktualnie sprawuje pieczę nad pacjentami w Anlaya Medical Clinic & Spa w Józefowie, gdzie oferuje szeroki zakres usług.

W Klinice Anlaya doktor Marta zajmuje się wszystkimi zabiegami medycyny estetycznej – modelowaniem twarzy kwasem hialuronowym, mezoterapią igłową, regeneracją komórkami macierzystym CGF, toksyną botulinową, a także doskonale radzi sobie z obsługą urządzeń do medycyny estetycznej wykonując zabiegi w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, czy okolicy oka. Klinika Anlaya jest doskonale wyposażona, więc doktor Marta Nowak w zakresie swoich usług może zaproponować zarówno samodzielne zabiegi odmładzania skóry Dermapen, liftingu skóry SonoQueen czy też w redukcji zmarszczek, przebarwień i blizn za pomocą platformy Harmony XL Pro, jak i terapię łączoną z wykorzystaniem preparatów i technologii.

Dzięki doświadczeniu oraz nabytej wiedzy dr Marty Nowak jej Pacjenci mają pewność, że zaproponuje im najlepsze możliwe preparaty, które stosuje od lat. Nie stroni również od nowości na rynku, ponieważ jest zwolenniczką innowacji i nowoczesnych technologii. Tych z kolei na rynku nie brakuje, ale by odpowiedzieć na oczekiwania Klientów oraz zadbać o ich satysfakcję i bezpieczeństwo testuje nowinki potwierdzone badaniami naukowymi i spektakularnymi efektami zabiegowymi.

Ważną dla niej kwestią jest także odpowiednie przygotowanie do zabiegów, bowiem skóra człowieka to największy organ naszego ciała, który chroni przed czynnikami zewnętrznymi, ale także wiele na siebie przyjmuje – promienie UV czy też zanieczyszczenia. Dlatego też dr Marta Nowak w trosce o Pacjenta w pierwszej kolejności zaleca odpowiednie rytuały i zabiegi pielęgnacyjne zarówno kosmetyką białą jak i technologiami dedykowanymi np. Geneo – urządzeniem, które doskonale oczyści skórę z zanieczyszczeń, odpowiednio ją nawilży i przygotuje do dalszych zabiegów medycyny estetycznej. 

W swoim zawodzie ceni sobie dobre relacje i zaufanie Pacjentów, charakteryzuje ją profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego, a także empatia i delikatność podczas wykonywania zabiegu. Te wszystkie cechy połączone razem z jej niebywałym doświadczeniem sprawiają, że terapie przez nią przeprowadzone przynoszą rewelacyjne efekty, a Pacjenci chętnie do niej wracają. 

Wybrane zabiegi wykonywane przez doktor Martę Nowak w klinice Anlaya:

Powiększanie i nawilżanie ust

Zamykanie naczynek i usuwanie rumienia

Usuwanie blizn i rozstępów

Leczenie nadpotliwości

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺