Mezoterapia igłowa skóry głowy – działanie, efekty i wskazania

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Mezoterapia igłowa to sprawdzona metoda stosowana w gabinetach medycyny estetycznej, polegająca na wstrzykiwaniu w skórę preparatów rewitalizujących.

Anlaya medical Clinic & Spa do przeprowadzenia mezoterapii igłowej stosujemy preparaty:

Mezoterapia peptydowa Dr.Cyj

Dermaheal HL

Jest to produkt ściśle przeznaczony do terapii wypadających włosów. Zawiera w sobie aż 56 aktywnych substancji, które wspólnie oddziałują na poprawę stanu skóry. Dzięki jego zastosowaniu można wpływać na regenerujące się cebulki włosowe. Dzięki niemu włosy będą znacząco gęstsze oraz grubsze, a także zaczną szybciej rosnąć. Preparat ten dodatkowo nawilży skórę głowy i odżywi ją. Po zastosowaniu tego preparatu podczas mezoterapii igłowej zauważalne jest zatrzymanie procesu wypadania  i wzmocnienie włosów.

Haircare

Preparat Haircare zawiera w sobie inną mieszankę substancji odżywczych. Wśród nich można wyróżnić różne aminokwasy, cynk i witaminy. Przeznaczony jest do leczenie wypadania włosów. Stymuluje procesy wzrastania struktury włosa, jednocześnie odżywiając ją i nawilżając. Dzięki zastosowaniu preparatu Haircare wspomaga się leczenie również takich problemów, jak łupież czy nadmierne wydzielanie sebum.

Mezoterapia igłowa – zasada działania

Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu w skórę głowy za pomocą cienkiej kaniuli preparatu, zawierającego odżywczy kompleks składników stymulujących i wzmacniających włosy. W skład preparatu wchodzą:

 • witaminy z grupy B,
 • glicyna,
 • cysteina,
 • arginina,
 • ornityna,
 • cynk,
 • inne pierwiastki.

Preparat o wysokim stężeniu wymienionych składników korzystnie odmienia wygląd włosów oraz wpływa na poprawę kondycji skóry głowy.

Terapia na włosy przebiega w dwóch fazach. Pierwsza faza leczenia stanowi jedną sesję trwającą przez 2 miesiące, wykonywaną w przerwach liczących ok. 10-14 dni. Druga faza leczenia stanowi jedną sesję, trwającą od 3 miesięcy do 6, przy zachowaniu przerwy 30 dni.

Mezoterapia igłowa Haircare/Dermaheal HL może być także wykonywana jako uzupełnienie leczenia farmakologicznego włosów.

Mezoterapia Haircare/Dermaheal HL – wskazania

Mezoterapię włosów przeprowadza się w przypadku ogólnego osłabienia włosów, wypadania włosów oraz występowania łupieżu oraz różnych odmian łysienia. Mezoterapia igłowa to świetna metoda pozwalająca na poprawę wyglądu włosów, które potrzebują wzmocnienia i przywrócenia blasku.

Mezoterapia Haircare/Dermaheal HL – przeciwwskazania

Zabieg mezoterapii igłowej nie przeprowadza się w przypadku alergii na jeden ze składników preparatu, zmian skórnych w obszarze zabiegowym, opryszczki, ciąży oraz okresu karmienia piersią.

Mezoterapia igłowa głowy – efekty

Mezoterapia Haircare/Dermaheal HL działa kompleksowo na skórę głowy i strukturę włosów, odżywiając je, wzmacniając i odnawiając. Efekty zabiegu to:

 • wzrost nowych włosów,
 • wzmocnienie włosów,
 • przywrócenie włosom blasku,
 • zahamowanie wypadania włosów,
 • odżywienie włosów,
 • nawilżenie skóry głowy.
HAIR CARE/Dermaheal HL 300 zł