Szczupła sylwetka do lata? Sprawdź propozycję zabiegów bez skalpela! 

Wiosna za pasem, nasze ciało wręcz łaknie słońca, dlatego też pora schować do szafy grube kurtki i wyeksponować się na naturalną witaminę D! Ale zanim zrobisz przegląd garderoby, to czas by najpierw zadbać o swoje ciało. Wiadomo, że po zimie mogły niestety z nami zostać nadprogramowe kilogramy, skóra z racji niewielkiej ekspozycji na światło słoneczne mogła stać się poszarzała, ziemista, pozbawiona blasku, wiotka, a cellulit dopiero pojawić lub powiększyć. W Klinice Anlaya odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby związane z przygotowaniem sylwetki do sezonu wiosna/lato, a w tym artykule przedstawimy Ci propozycję szybkich i bezpiecznych zabiegów bez skalpela, czyli niechirurgicznych i nieinwazyjnych, które pomogą Ci uzyskać wymarzony efekt jeszcze przed sezonem bikini. 

Zacznij od wewnątrz!

Bez względu czy korzystasz z medycyne estetycznej od dłuższego czasu, czy dopiero zaczynasz zawsze warto zacząć od wewnątrz – przeanalizować czy odżywiamy się zdrowo i pożywnie, czy nawodnienie organizmu jest odpowiednie oraz czy po zimie nie brakuje nam witamin i minerałów, więc można też pomyśleć o odpowiedniej suplementacji, ponieważ jak to mówią – w zdrowym ciele zdrowy duch! 

Ale oczywiście nic straconego, bo nasze propozycje zabiegowe przynoszą rezultaty również w przypadkach, gdy żyjesz szybko, intensywnie i nie masz czasu na “fit life”. Jednakże zawsze zaznaczamy, że gdy zaczniesz od wewnątrz to rezultaty zewnątrz będą szybciej widoczne. 

Redukcja tkanki tłuszczowej i obrzęków

Zaczynając kurację wyszczuplającą warto na “pierwszy ogień” poddać się zabiegom z kategorii tzw. “lekkich i przyjemnych”, bo inaczej nie możemy nazwać popularnej na całym świecie endermologii. Jest to inaczej masaż podciśnieniowy, który rolując Twoją skórę zewnątrz działa również na nią od wewnątrz i skutecznie oraz bezinwazyjnie redukuje obrzęki i zastoje limfatyczne, poprawia krążenie krwi i ujędrnia wybrany obszar zabiegowy. W Klinice Anlaya do zabiegów endermologii wykorzystujemy dwa sprawdzone urządzenia firmy LPG® oraz Mrotex. Zabieg jest komfortowy, nie wymaga okresu rekonwalescencji i w zależności od wybranej partii ciała trwa od 20 do 60 minut. Więcej o endermologii dowiedz się czytając o urządzeniach LPG® oraz Mrotex.

Endermologia długofalowo sprawdza się także w wyszczuplaniu sylwetki, jednakże rewelacyjne rezultaty uzyskamy z połączenia jej z inną, jakże skuteczną technologią – mikrofalą CoolWaves®, którą w swoim urządzeniu wykorzystuje włoska marka Deka. Mikrofala jest znana wszystkim, ponieważ do są dokładnie te same fale, które posiadają nasze domowe mikrofalówki, jednak na innej częstotliwości – 2,45 GHz. Zdecydowanie nie należy się jej obawiać, ponieważ Zabieg CoolWaves® jest sprawdzony, bezpieczny i nieinwazyjny. Wykorzystane podczas zabiegu fale są tzw. “zimne” ponieważ przenikają przez naszą skórę, nie uszkadzając jej, a ich ciepło trafia dopiero w tkankę tłuszczową rozbijając ją i tym samym ułatwiając jej rozkład w naszym organizmie, a następnie wydalenie w naturalnym procesie przemiany metabolizmu. Zabieg ten pozwala na zredukowanie tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ud, ramion, pośladków a nawet kolan czy podbródka. Jest dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom, a w zależności od wybranej partii ciała trwa do 60 minut. Więcej o zabiegu mikrofalą CoolWaves® przeczytasz tutaj.

Niwelowanie cellulitu i wiotkości skóry 

Nasze następne propozycje skupią się na cellulicie oraz utracie wiotkości skóry. Dwie wyżej wymienione technologie również doskonale sobie radzą z tymi problemami, jednak jeśli skupiamy się na redukcji tkanki tłuszczowej to efekt niwelowania cellulitu i wiotkości będzie, ale będzie niewielki. Na tym problemie należy skupić się oddzielnie i tu z pomocą przychodzą nam niezawodne fale – uderzeniowa, marki Storz Medical oraz radiowa od firmy Alma Lasers.

Są to dwa popularne zabiegi, które nie wymagają okresu rekonwalescencji, a zabiegi są widoczne już po pierwszej wizycie, jednak dla lepszych rezultatów należy odczekać aż nastąpi przemiana materii w organizmie, ale jeszcze lepsze efekty przynosi seria zabiegowa wykonana pojedynczą technologią lub w terapii łączonej, którą zawsze indywidualnie dobieramy w Klinice Anlaya. 

Fala uderzeniowa Storz Medical jest znana w medycynie od lat, równie wiele korzyści przynosi w medycynie estetycznej, dzięki przesłaniu w określoną partię ciała fali o wysokiej energii dochodzi do miejscowego rozluźnienia tkanki łącznej, poprawy jędrności skóry i zredukowania cellulitu. Fala uderzeniowa zwiększa przepustowość błon komórkowych, dzięki czemu dociera do nich więcej substancji odżywczych i tlenu, a to sprawia, że nasza skóra staje się bardziej jędrna, sprężysta i napięta. Więcej o zabiegu dowiedz się czytając o technologii marki Storz Medical.

Ostatnia nasza propozycja, ale równie dobra to urządzenie marki Alma Lasers, które wykorzystuje fale radiową oraz ultradźwięki. Skupimy się tutaj na fali radiowej, ponieważ to jej użycie przyniesie nam rezultaty związane z redukcją cellulitu i poprawą jędrności skóry. Bowiem fala radiowa odpowiada tu za rozgrzanie włókien kolagenowych, a w efekcie ich przebudowę, pozwalając tym samym na osiągnięcie widocznego napięcia i jędrności skóry. Wspomnieliśmy, że terapie łączone przynoszą największą skuteczność, fala radiowa marki Alma Lasers to idealne urządzenie do takich połączeń, wykonamy ją zarówno z endermologią jak i falą uderzeniową oraz innymi zabiegami medycyny estetycznej, które znajdziesz w ofercie Anlaya Clinic. Więcej o zabiegu dowiedz się czytając o fali od Alma Lasers

Przedstawione powyżej przez nas propozycje to tylko część tego, co możemy Ci zaproponować w Anlaya Clinic, wypróbuj zabiegów bez skalpela i ciesz się piękną sylwetką w  zbliżającym się sezonie wiosna/lato. Odwiedź nas w naszej klinice w Józefowie pod Warszawą i dowiedz się więcej od naszych specjalistów lub skontaktuj się z nami telefonicznie 789-236-644 lub mailem kontakt@anlaya.pl.Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺