Fale uderzeniowa Storz Medical

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Szczupłe, jędrne, zadbane ciało jest obecnie wyznacznikiem zdrowia oraz atrakcyjności i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. O osiągnięcie takiego efektu poprzez dietę oraz aktywność fizyczną, zwłaszcza w najbardziej newralgicznych partiach ciała, jak brzuch, pośladki czy uda, jest jednak bardzo trudno. Wówczas z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak fala uderzeniowa Storz Medical – z pakietu zabiegów w dobrej cenie skorzystać można w naszej klinice Anlaya w Józefowie pod Warszawą. Zapraszamy!

Spis treści:

 • Fala uderzeniowa – co to jest?
 • Storz Medical – co to za zabieg?
 • Storz Medical – wskazania
 • Fala uderzeniowa Storz Medical – przeciwwskazania
 • Storz Medical – jak przebiega?
 • Storz Medical – cena zabiegu

Doniesienia na temat wykorzystania terapii falą uderzeniową w medycynie pojawiły się w latach 90. XX wieku. Początkowo była ona stosowana w leczeniu schorzeń o charakterze ortopedycznym, reumatologicznym, chirurgicznym, w rehabilitacji oraz dermatologii. Z czasem jej zastosowanie rozszerzono również na medycynę estetyczną.

Fala uderzeniowa – co to jest?

Z punktu widzenia fizyki, fala uderzeniowa to fala akustyczna o wysokiej energii. Terapia SWT (Shock Wave Therapy) to fala akustyczna, która przenosi energię w konkretne miejsce w bardzo krótkim czasie narastania przez specjalną sondę. Wyzwolona dzięki skompresowanemu powietrzu energia kinetyczna jest przenoszona przez uderzenie do aplikatora fali uderzeniowej. Powstała fala uderzeniowa rozchodzi się po określonej partii ciała w skoncentrowany lub promienisty sposób. Głębokość penetracji uzależniona jest od typu przekaźnika, ciśnienia, częstotliwości fali, ale również zdolności absorbcji danej tkanki.

Storz Medical – co to za zabieg?

Właściwości fali uderzeniowej w medycynie estetycznej w klinice Anlaya wykorzystujemy podczas zabiegu Storz Medical. Dzięki przesłaniu w określone partie ciała fali akustycznej o wysokiej energii, dochodzi do miejscowego rozluźnienia tkanki łącznej, poprawy jędrności skóry oraz zredukowania tkanki tłuszczowej, nawet na głębokości do 5 centymetrów (w porównaniu do 1 centymetra zasięgu, które zapewniają inne urządzenia).

Wnikająca w głąb skóry fala uderzeniowa zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, dociera do nich więcej substancji odżywczych i tlenu, poprawia się mikrokrążenie w tkankach oraz zmniejsza się objętość tkanki tłuszczowej. Fala akustyczna w sposób mechaniczny stymuluje tkanki, poprawiając metabolizm komórkowy oraz pobudza powstawanie nowych naczyń krwionośnych.

Storz Medical – wskazania

Zabiegi z zastosowaniem fali akustycznej to znakomite rozwiązanie wpływające na ujędrnianie i modelowania skóry twarzy i ciała, a także na zniwelowanie niedoskonałości strukturalnych skóry. Za pomocą fali akustycznej możemy osiągnąć efekt redukcji cellulitu, ujędrnienia skóry, redukcji zmarszczek i rozstępów, a także modelowania sylwetki.

Wśród wskazań do przeprowadzenia zabiegu Storz Medical znajduje się:

 • modelowanie kształtu sylwetki,
 • redukcja zaawansowanego cellulitu,
 • redukcja zbitej, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej,
 • poprawa jędrności skóry,
 • wyszczuplenie,
 • redukcja obrzęków, drenaż limfatyczny
 • stymulacja mięśni.

Zabieg Storz Medical można przeprowadzać w obrębie brzucha, ud, pośladków, ramion, pleców i innych partii ciała, które wymagają wyszczuplenia, wymodelowania oraz ujędrnienia. Może on być wykonywany u osób w każdym wieku (w przypadku młodzieży poniżej 18. roku życia wymagana jest zgoda rodzica).

Fala uderzeniowa Storz Medical – przeciwwskazania

Fala uderzeniowa Storz Medical jest co do zasady zabiegiem bezpiecznym i niezagrożonym skutkami ubocznymi. Jednak jak w przypadku każdej procedury, również tutaj występują pewne przeciwwskazania. Zalicza się do nich:

 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • zakrzepica,
 • zaburzenia krzepliwości krwi (hemofilia),
 • choroby nowotworowe,
 • leczenie kortykosteroidami (6 tygodni przed datą pierwszego zabiegu),
 • przepuklina w obrębie obszaru zabiegowego,
 • rozrusznik serca,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Storz Medical – jak przebiega?

Zabieg fali uderzeniowej w naszej klinice Anlaya rozpoczyna się od konsultacji ze specjalistą, który odpowiada na pytania pacjenta oraz rozwiewa ewentualne wątpliwości. Storz Medical jest procedurą bezpieczną oraz bezbolesną, więc nie wymaga znieczulenia. Na określone partie ciała nakłada się specjalny żel przewodzący, który umożliwia wniknięcie fali uderzeniowej w głębsze warstwy skóry. Następnie do ciała przykładana jest głowica – czas zabiegu jest uzależniony od obszaru ciała i trwa z reguły od 40 do 60 minut.

Po zabiegu falą uderzeniową na skórze może pojawić się zaczerwienienie lub niewielkie siniaki, które szybko zanikają. Pacjent może wrócić do normalnych, codziennych aktywności. Dla jak najlepszych efektów warto pić co najmniej dwa litry wody dziennie.

W zależności od rodzaju i stopnia zaawansowania problemu, zaleca się wykonanie serii do 12 zabiegów w odstępie około tygodnia. Pełne efekty widoczne są po około trzech miesiącach.

Storz Medical – cena zabiegu

Wszystkie osoby z Warszawy i okolic zapraszamy do zapoznania się z cenami zabiegu Storz Medical w naszej klinice Anlaya.

FALA UDERZENIOWA STORZ 1 zabieg 6 zabiegów
(z rabatem)
12 zabiegów
(z rabatem)
Całe uda 600 zł 2700 zł 3900 zł
Uda (przód lub tył) 350 zł 1800 zł 3000 zł
Pośladki/brzuch 350 zł 1800 zł 3000 zł
Brzuch + boczki 450 zł 2400 zł 3700 zł
Ramiona 300 zł 1500 zł 2300 zł

*Przy zakupie serii Icoone rabat na serie STORZ MEDICAL 15%.

Pozbądź się cellulitu, wymodeluj swoje ciało, zapomnij o kompleksach – skorzystaj z zabiegu Storz Medical! Zapraszamy do kontaktu -> https://anlaya.pl/contact.

 

Efekty Zabiegu