Alma Accent Prime – poznaj moc niezwykłej technologii na swojej skórze!

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

ANLAYA Medical Clinic & Spa to miejsce, w którym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego też, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć zabiegów z użyciem innowacyjnego urządzenia Alma Accent Prime. Dzięki połączeniu zaawansowanej i nowoczesnej technologii oraz doświadczeniu naszego personelu, możliwe staje się skuteczne ujędrnienie skóry, jak również pozbycie się niechcianego cellulitu oraz wymodelowanie sylwetki. Czym jest urządzenie Alma Accent Prime? I jaką skutecznością odznacza się podczas zabiegów ujędrniania skóry? Odpowiedzi na te pytania oraz najważniejsze informacje na temat zabiegów z użyciem innowacyjnej technologii Alma Accent Prime znajdziesz w dalszej części tekstu. 

Poznaj innowacyjne urządzenia Alma Accent Prime

Alma Accent Prime to innowacyjne, wielofunkcyjne urządzenie, które dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii umożliwia skuteczne ujędrnienie i poprawę wyglądu wybranych części ciała. Skuteczność niniejszej platformy zabiegowej została oparta o działanie rewolucyjnych technologii, łączących ze sobą skuteczność fal ultradźwiękowych z bipolarnymi oraz monopolarnymi falami radiowymi. Wykorzystanie fal radiowych w urządzeniu Alma Accent Prime pozwala na kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu oraz przyspieszanie krążenia krwi, przez co możliwy staje się skuteczny drenaż tłuszczu przez układ limfatyczny. Ponadto, fale radiowe odpowiadają za rozgrzanie włókien kolagenowych, a w efekcie ich przebudowę, pozwalającą na osiągnięcie widocznego efektu poprawy jędrności skóry. Technologia zastosowana w urządzeniu Alma Accent Prime wykorzystuje także naprzemienne działanie ciepłych i zimnych fal ultradźwiękowych. To właśnie one odpowiadają za precyzyjne rozbijanie tkanki tłuszczowej, która następnie usuwana jest przez układ limfatyczny. Ciepłe fale ultradźwiękowe wywołują zjawisko kawitacji, przyczyniającej się do niszczenia lokalnych depozytów tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach skóry. Tylko dzięki połączeniu obu tych technologii, możliwe staje się osiągnięcie spektakularnych efektów, które dostrzec możemy już po przeprowadzeniu kilku serii zabiegów.

Na czym polega zabieg przy użyciu innowacyjnego urządzenia Alma Accent Prime? Zabieg przy użyciu Alma Accent Prime odbywa się wyłącznie pod kontrolą wykwalifikowanego personelu, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Co najważniejsze, dzięki wbudowanemu systemowi chłodzenia, zabieg ten jest praktycznie bezbolesny. Mimo to, odznacza się on niezwykłą skutecznością, a przede wszystkim precyzyjnością działania. 

Jak długo trwa zabieg? Czas trwania niniejszego zabiegu uzależniony jest od wybranego obszaru ciała, który mamy zamiar poddać działaniu innowacyjnego urządzenia Alma Accent Prime. Niemniej jednak, w większości przypadków wizyta w gabinecie kosmetycznym trwa od około kilku do kilkunastu minut. Ważną informację stanowi fakt, że w celu osiągnięcia oczekiwanych efektów, konieczne jest wykonanie kilku serii zabiegów przy użyciu urządzenia Alma Accent Prime. W ustaleniu harmonogramu sesji z pewnością pomoże Ci specjalista z zespołu ANLAYA Medical Clinic & Spa. 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Alma Accent Prime? Zabieg ten przeznaczony jest dla wszystkich osób, które pragną skutecznie wymodelować swoje ciało oraz twarz, pozbyć się widocznego cellulitu, jak również poprawić kondycję swojej skóry i odzyskać jej młody wygląd. 

Czy istnieją wyraźne przeciwwskazania do wykonania zabiegu? W większości przypadków zabieg przy użyciu urządzenia Alma Accent Prime jest bezpieczny dla naszego zdrowia. Niemniej jednak, istnieją pewne przeciwwskazania związane z jego stosowaniem. W tym miejscu należy wyróżnić:

 • Okres ciąży i karmienia piersią; 
 • Przewlekłe zaburzenia stanu zdrowia, takie jak: choroby nerek oraz wątroby, choroba niedokrwienna serca, przebyty zawał serca, choroba nowotworowa
 • Stany zapalne i zranienie w obrębie skóry, która ma zostać poddana działaniu urządzenia Alma Accent Prime; 
 • Posiadanie rozrusznika serca lub innych implantów wrażliwych na działanie fal radiowych oraz/lub ultradźwiękowych. 

Co wyróżnia zabieg Alma Accent Prime spośród innych dostępnych na rynku? Niniejsze urządzenie, jako jedyne dostępne na rynku medycznym, wykorzystuje połączenie działania fal radiowych oraz ultradźwiękowych. Ponadto, wyróżnia się ono:

 • Możliwością jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry; 
 • Krótkim czasem wykonywania zabiegu; 
 • Mniejszą ilością zabiegów niezbędnych do osiągnięcia założonego efektu; 
 • Wysokim stopniem bezpieczeństwa oraz komfortem podczas trwania całego zabiegu, bez względu na fototyp skóry; 
 • Brakiem konieczności odbywania okresu rekonwalescencji po przebytym zabiegu; 
 • Niespotykaną precyzyjnością działania, pozwalającą na dostosowanie parametrów urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta. 

Ujędrnij swoją skórę z Alma Accent Prime

Wraz z upływem lat, nasza skóra zaczyna tracić swoją jędrność. Dzięki wykorzystaniu wysokiej częstotliwości energii fal radiowych, zastosowanych w urządzeniu Alma Accent Prime, możliwe staje się widoczne ujędrnienie, jak również poprawa gęstości skóry. Już po przeprowadzeniu kilku serii zabiegów, nasza skóra staje się wyraźnie bardziej ujędrniona, a zmarszczki mniej widoczne. Warto również wiedzieć, że technologia zastosowana w niniejszym urządzeniu pozwala na uzyskanie poprawy kolorytu skóry. 

Pozbądź się cellulitu i poczuj się piękna z Alma Accent Prime

Problem cellulitu dotyczy ponad 90% kobiet w naszym kraju. Nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w okolicach ud, brzucha, ramion czy pośladków stanowi częstą przyczynę kompleksów i obniżonego poczucia własnej atrakcyjności. Mimo stosowania wielu zaleceń zdrowego stylu życia oraz drogich środków pielęgnacyjnych, nadal wiele z nas przegrywa walkę z tym uporczywym problemem. Na szczęście, zabieg przy użyciu innowacyjnej technologii zastosowanej w urządzeniu Alma Accent Prime może okazać się skutecznym sposobem zwalczania cellulitu. Wszystko to dzięki możliwości precyzyjnego rozbijania podskórnej tkanki tłuszczowej przy użyciu technologii fal radiowych oraz ultradźwiękowych. 

Alma Accent Prime – ekspert w modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki

Jeśli zastanawiasz się, jaki zabieg kosmetyczny pozwoli Ci na skuteczne wymodelowanie oraz wyszczuplenie sylwetki, nie musisz dłużej szukać odpowiedzi. Alma Accent Prime to najnowocześniejsze z urządzeń dostępnych na rynku kosmetycznym, które pozwala nie tylko na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej, ale również wyraźne ujędrnienie skóry. Dzięki temu, nasza sylwetka już po przeprowadzeniu kilku zabiegów staje się wyszczuplona i perfekcyjnie wymodelowana. 

Podsumowanie

Alma Accent Prime to absolutna nowość w dziedzinie modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry. Nowoczesna technologia zastosowana w niniejszym urządzeniu pozwala bowiem na osiągnięcie spektakularnych efektów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat niniejszego zabiegu, skonsultuj się z przedstawicielem zespołu ANLAYA Medical Clinic & Spa. 

ACCENT PRIME CIAŁO

UJĘDRNIENIE + REDUKCJA CELLULITU (fala radiowa)*
Okolicacena 1 zabieg4 zabiegi (z rabatem)6 zabiegów (z rabatem)
Brzuch, boczki, dół/ góra ramion, uda przód/tył, wewnętrzna strona ud, łydki, kolana, motylki na plecach, pośladkiod 550 złod 1500 złod 1900 zł
Brzuch z boczkami, pośladki z bryczesami, całe ramionaod 800 złod 2800 złod 3200 zł
UJĘDRNIENIE + REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ + MODELOWANIE SYLWETKI (FALA RADIOWA + ULTRADŹWIĘKI)1 zabieg4 zabiegi (z rabatem)6 zabiegów (z rabatem)
Brzuch, boczki, ramiona góra/dół, motylki na plecachod 800 złod 2400 złod 3200 zł
Uda przód/tył, pośladki, brzuch z boczkami, plecyod 1100 złod 3600 złod 4700 zł

* Przy zakupie wybranego pakietu prosimy o dokładne rozpisanie zabiegów z wyprzedzeniem wg. wskazań personelu. W przypadku nie przybycia i nie odwołania zabiegu z minimum jednodniowym wyprzedzeniem zabieg podlega unieważnieniu bez możliwości zwrotu poniesionych kosztów. Każdy pakiet ma okres ważności maksymalnie rok i w tym czasie powinien być zrealizowany

 

Efekty Zabiegu

 

 

 

 

 

Odwiedź nasz sklep i odkryj produkty, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.
 • Vouchery na serię zabiegów pielęgnacyjnych
 • Vouchery kwotowe, idealne na prezent
 • Profesjonalne kosmetyki i suplementy

Zadbaj o piękno swoje i swoich bliskich, bez konieczności wychodzenia z domu.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺