Oryginalna endermologie® LPG Alliance – nieinwazyjne wyszczuplanie sylwetki! 

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Endermologia LPG® to jeden z zabiegów, który cieszy się popularnością wśród pacjentów – zarówno kobiet jak i mężczyzn. To skuteczna metoda na walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, uporczywym cellulitem oraz wybawienie w modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki. Co ważne oryginalna endermologie® LPG® Alliance doskonale sprawdza się w zabiegach rehabilitacyjnych tj. ból pleców czy też medycznych jak redukcja blizn po operacjach. Dowiedz się więcej i przekonaj się, że endermologie® to styl życia!

Spis treści:

 • endermologia Alliance – wielokrotnie nagradzana technologia
 • Jak działa i na czym polega zabieg?
 • Przygotowanie do zabiegu i jego przebieg
 • Endermologia a ciąża
 • Poznaj efekty zabiegów Alliance LPG® w Anlaya Medical Clinic & Spa
 • endermologie® – wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

 

Endermologia Alliance – wielokrotnie nagradzana technologia

Endermologia to metoda nieinwazyjnego modelowania sylwetki, która istnieje na rynku od ponad 30 lat, jednak najnowszy model technologii wykorzystywany do tego zabiegu wszedł na rynek polski dopiero kilka lat temu – LPG® Alliance, bo to o nim mowa, to najnowsza generacja urządzenia wyposażona w ulepszenia przynoszące spektakularne efekty zabiegowe, ale także ułatwiające i przyspieszające pracę operatora – przeważnie kosmetologa. 

Dzięki swojej skuteczności i niezawodności endermologie® Alliance zdobyło wiele prestiżowych nagród (Innowacje LNE, Perły Dermatologii Estetycznej) w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej, przyczyniły się też do tego badania kliniczne, jest ich ponad 100, które potwierdzają doskonałe rezultaty zabiegu oraz wiele opinii zadowolonych pacjentów. 

Jak działa i na czym polega zabieg?

Alliance LPG® to najnowszej generacji urządzenie do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki, usuwania cellulitu ujędrniania i rozświetlania skóry i wiele innych. To w 100% naturalna, bezinwazyjna i przyjemna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która pobudza metabolizm naszych komórek.  

Po 30 latach intensywnych badań francuska firma LPG® stworzyła innowacyjny patent, który pozwala połączyć trzy wskazania terapeutyczne podczas jednej sesji: redukcja tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu oraz ujędrnienie skóry już w 30 minut!

Innowacyjnym patentem są znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki, które w tym przypadku zostały wzmocnione o zmotoryzowaną klapkę umożliwiającą wielowymiarową stymulację tkanki. Głowica zabiegowa nie jest skomplikowana, wystarczą proste ruchy, by odpowiednia “zassać” skórę, by rozpocząć całą procedurę.

Zabieg polega na rozbiciu złogów tłuszczowych przez co aktywowany jest proces lipolizy. Endermologia stymuluje także układ limfatyczny i krążenie krwi, a także pobudzane są procesy produkcji kolagenu i elastyny, co sprawia, że nasza skóra jest ujędrniona i gładka. Endermologia przyspiesza także tonizację tkanki skórnej oraz zdecydowanie wspomaga pozbycie się toksyn z organizmu.

Urządzenie Alliance wyposażone jest w kompatybilny tablet pozwalający na kontrolowanie procesu terapeutycznego  – od wprowadzenia podstawowych danych pacjenta poprzez wykonanie zdjęć przed i po zabiegu oraz po przeprowadzenie diagnozy i ustawienie opowiedniego trybu zabiegowego. Autorskim patentem LPG® jest także Sensor Identyfikacji Skóry (ASI) umożliwiający przeprowadzenie zabiegu po wcześniejszym dopasowaniu jakości tkanki, jej włóknistości czy elastyczności. To sprawia, że endermologie® Alliance jest całkowicie bezpiecznym i skutecznym mechanizmem. 
Przygotowanie do zabiegu i jego przebieg

Przed wizytą w gabinecie pacjent nie potrzebuje specjalnego przygotowania, jednak zawsze w Anlaya Clinic przeprowadzamy wywiad medyczny, by wykluczyć możliwość przeciwwskazań. Endermologia to zabieg przyjemny, relaksacyjny, bezbolesny i w 100% naturalny – bez okresu rekonwalescencji. Jedyną potrzebną rzeczą, którą powinien posiadać pacjent jest specjalna i oryginalna odzież – endermowear, która pełni funkcję stymulująco-ochronną. Należy zwrócić szczególna uwagę na oryginalność endermowear, ponieważ inne, podobne ubranka nie są kompatybilne z urządzeniem i zabieg po nich nie przynosi oczekiwanego efektu. A jak je poznać? Oczywiście posiadają niewielką naszywkę z logotypem LPG, a także stopy nie są okryte/zabudowane. 

Po założeniu przylegającego stroju operator ustawia parametry i wybiera wskazaną partię ciała. Zabieg wykonywany jest jedną głowicą, która składa się z dwóch rolek obracających się w odpowiednim kierunku i w odpowiednim tempie. Rolki “zaciągają” skórę, wykorzystując podciśnienie, nasza skóra dzięki temu jest jednocześnie masowana i rolowana zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz. Przynosi to spektakularne efekty zabiegowe.

Pojedyncza sesja trwa od 30 min do 1h – w zależności na od wybranej partii ciała. Jak już wspominaliśmy to serie przynoszą najlepsze rezultaty dlatego rekomendujemy od 5, optymalnie 10, a w najlepszym rozwiązaniu 20 zabiegów w częstotliwości 2-3 zabiegów na tydzień.

 

Po zabiegu:

 • Brak okresu rekonwalescencji;
 • Należy spożywać od 2,5 do 3 litrów wody; 
 • Warto przestrzegać zasad diety lekkostrawnej i bogatą w produkty o niskim indeksie glikemicznym;
 • Połączyć zabieg z kosmetykami LPG;
 • Dołączyć między seriami aktywność fizyczną. 

 

Endermologia a ciąża

Ten zabieg to również ratunek dla kobiet w ciąży oraz młodych mam. Endermologie® zapewnia naturalne i natychmiastowe rozwiązanie na tak zwane “ciężkie nogi”, które są bardzo odczuwalne przy fali upałów. Lato to przyjemny czas dla przyszłych mam ze względu na noszenie lekkich ubrań, butów czy też na aktywności, które mama może wykonywać w wodzie, jednakże to właśnie spuchnięte nogi są uciążliwym elementem błogosławionego stanu, ponieważ mało co może pomóc uporać się z tym problemem. 

Zatrzymanie wody jest spowodowane uciskiem macicy na otaczające ją naczynia krwionośne, oczywiście różne zabiegi medycyny nie są wskazane i to szczególnie w obszarach brzucha, jednak specjalny protokół “słabe krążenie”, który jest dostępny w najnowszym urządzeniu do endermologii  – LPG Alliance przychodzi z pomocą. Aktywuje on funkcje eliminacyjne i przyspiesza przepływy limfatyczne i żylne uwalniając wodę w organizmie, co przynosi ulgę i przywraca komfort. 

Dlatego też endermologie jest polecany przyszłym mamom jako zabieg na nogi, który jest bezpieczny i skuteczny dla organizmu.
Poznaj efekty zabiegów Alliance LPG® w Anlaya Medical Clinic & Spa 

 

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu endermologie®

Zabieg endermologii to doskonała alternatywa dla wszystkich chirurgicznych metod redukcji tkanki tłuszczowej. Nasza skóra po zabiegu staje się napięta, odmłodzona, zregenerowana, a obwód brzucha, bioder, ud czy też ramion wyraźnie zmniejszony. Dodatkowo endermologia pomaga zwalczyć szpecące blizny, zwłóknienia i rozstępy. 

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, ale eksperci zalecają serię od 10 do 12 wizyt, przez co gabinety chętniej oferują korzystne pakiety i promocje. 

 

Wskazania do zabiegu:

 • Redukcja cellulitu
 • Utrata jędrności skóry całego ciała
 • Odmładzanie
 • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
 • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

 

Całkowite przeciwwskazania do zastosowania endermologie®

 • Nowotwór
 • Zakażenie, wysypka skórna
 • Faza zapalna
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • Choroba krwi
 • Skrzepliny
 • Opryszczka
 • Stany zapalne i zakażenie skóry w przebiegu trądziku
 • Implanty

Urządzenie Alliance służące do zabiegów endermologii francuskiej marki LPG to prawdziwa rewolucja w redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz ujędrniania skóry. Zabieg ten jest w 100%  doskonałym uzupełnieniem diety i aktywności fizycznej!

Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu LPG endermologie®, napisz lub zadzwoń do Anlaya Clinic & Spa i umów się na rozmowę z naszym ekspertem! 

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺