Nieinwazyjne wyszczuplanie sylwetki! Zabieg Endermologii w technologii LPG Alliance

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Endermologia w technologii LPG to jeden z zabiegów, który cieszy się popularnością wśród pacjentów – zarówno kobiet jak i mężczyzn. To skuteczna metoda na walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, uporczywym cellulitem oraz wybawienie w modelowaniu i ujędrnianiu sylwetki. Co ważne technologia endermologie LPG Alliance doskonale sprawdza się w zabiegach rehabilitacyjnych tj. ból pleców czy też medycznych jak redukcja blizn po operacjach. 

Spis treści:

 • Zabieg endermologia Alliance – wielokrotnie nagradzana technologia
 • Jak działa i na czym polega zabieg?
 • Przygotowanie do zabiegu i jego przebieg
 • Zabieg Endermologia a ciąża
 • Poznaj efekty zabiegów technologii Alliance LPG® w Anlaya Medical Clinic & Spa
 • Zabieg Endermologie – wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

 

Zabieg Endermologia Alliance – wielokrotnie nagradzana technologia

Zabieg Endermologia to metoda nieinwazyjnego modelowania sylwetki, która istnieje na rynku od ponad 30 lat, jednak najnowszy model technologii wykorzystywany do tego zabiegu wszedł na rynek polski dopiero kilka lat temu – technologia LPG Alliance, bo to o nie mowa to najnowsza technologia dająca spektakularne efekty zabiegow. 

Jak działa i na czym polega zabieg?

Technologia Alliance LPG to najnowszej generacji urządzenie do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki, usuwania cellulitu ujędrniania i rozświetlania skóry i wiele innych. To w 100% naturalna, bezinwazyjna i przyjemna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która pobudza metabolizm naszych komórek.  

Zabieg polega na rozbiciu złogów tłuszczowych przez co aktywowany jest proces lipolizy. Zabieg stymuluje także układ limfatyczny i krążenie krwi, a także pobudzane są procesy produkcji kolagenu i elastyny, co sprawia, że nasza skóra jest ujędrniona i gładka. Zabieg przyspiesza także tonizację tkanki skórnej oraz zdecydowanie wspomaga pozbycie się toksyn z organizmu.

Przygotowanie do zabiegu i jego przebieg

Przed wizytą w gabinecie pacjent nie potrzebuje specjalnego przygotowania, jednak zawsze w Anlaya Clinic przeprowadzamy wywiad medyczny, by wykluczyć możliwość przeciwwskazań. Zabieg Endermologia to zabieg przyjemny, relaksacyjny, bezbolesny i w 100% naturalny – bez okresu rekonwalescencji. 

Po założeniu przylegającego stroju operator ustawia parametry i wybiera wskazaną partię ciała. Zabieg wykonywany jest jedną głowicą, która składa się z dwóch rolek obracających się w odpowiednim kierunku i w odpowiednim tempie. Rolki “zaciągają” skórę, wykorzystując podciśnienie, nasza skóra dzięki temu jest jednocześnie masowana i rolowana zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz. Przynosi to spektakularne efekty zabiegowe.

Pojedyncza sesja trwa od 30 min do 1h – w zależności na od wybranej partii ciała. Jak już wspominaliśmy to serie przynoszą najlepsze rezultaty dlatego rekomendujemy od 5, optymalnie 10, a w najlepszym rozwiązaniu 20 zabiegów w częstotliwości 2-3 zabiegów na tydzień.

 

Po zabiegu:

 • Brak okresu rekonwalescencji;
 • Należy spożywać od 2,5 do 3 litrów wody; 
 • Warto przestrzegać zasad diety lekkostrawnej i bogatą w produkty o niskim indeksie glikemicznym;
 • Połączyć zabieg z kosmetykami LPG;
 • Dołączyć między seriami aktywność fizyczną. 

 

Zabieg Endermologia a ciąża

Ten zabieg to również ratunek dla kobiet w ciąży oraz młodych mam. Zabieg zapewnia naturalne i natychmiastowe rozwiązanie na tak zwane “ciężkie nogi”, które są bardzo odczuwalne przy fali upałów. Lato to przyjemny czas dla przyszłych mam ze względu na noszenie lekkich ubrań, butów czy też na aktywności, które mama może wykonywać w wodzie, jednakże to właśnie spuchnięte nogi są uciążliwym elementem błogosławionego stanu, ponieważ mało co może pomóc uporać się z tym problemem. 

Dlatego też zabieg jest polecany przyszłym mamom jako zabieg na nogi, który jest bezpieczny i skuteczny dla organizmu.
Poznaj efekty zabiegów Alliance LPG w Anlaya Medical Clinic & Spa 

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

 

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu endermologie

Zabieg endermologii to doskonała alternatywa dla wszystkich chirurgicznych metod redukcji tkanki tłuszczowej. Nasza skóra po zabiegu staje się napięta, odmłodzona, zregenerowana, a obwód brzucha, bioder, ud czy też ramion wyraźnie zmniejszony. Dodatkowo zabieg pomaga zwalczyć szpecące blizny, zwłóknienia i rozstępy. 

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, ale eksperci zalecają serię od 10 do 12 wizyt, przez co gabinety chętniej oferują korzystne pakiety i promocje. 

 

Wskazania do zabiegu:

 • Redukcja cellulitu
 • Utrata jędrności skóry całego ciała
 • Odmładzanie
 • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
 • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

 

Całkowite przeciwwskazania do zabiegu

 • Nowotwór
 • Zakażenie, wysypka skórna
 • Faza zapalna
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • Choroba krwi
 • Skrzepliny
 • Opryszczka
 • Stany zapalne i zakażenie skóry w przebiegu trądziku
 • Implanty

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu w technologii LPG endermologie, napisz lub zadzwoń do Anlaya Clinic & Spa i umów się na rozmowę z naszym ekspertem! 

 

CENNIK

 

ZABIEG ENDERMOLOGIE LPG W TECHNOLOGII ALIANCE

REDUKCJA CELULITU MODELOWANIE SYLWETKI

ZABIEG NA  TWARZ – ENDERMOLIFT250 zł
5 zabiegów1100 zł
10 zabiegów2000 zł
ZABIEG NA CIAŁO 40 MIN250 zł
5 zabiegów1200zł
10 zabiegów2200 zł
15 zabiegów3000 zł
ZABIEG NA CIAŁO 55 MIN300 zł
5 zabiegów1400 zł
10 zabiegów2600 zł
15 zabiegów3400 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺