10 marca Dzień Mężczyzny – oto 3 propozycje prezentu dla niego! 

W marcu obchodzimy dwa wyjątkowe święta, tuż po 8 marca, czyli Dniu Kobiet obchodzimy Dzień Mężczyzn. 10 marca obok Dnia Chłopaka, Dnia Ojca czy Dnia Dziadka to jedno ze świąt w roku dedykowane panom, którzy są bliscy Twojemu sercu, dlatego też warto sprawić im prezent, który będzie zarówno przyjemny jak i efektywny. Poznaj top 3 w Anlaya Clinic & Spa i wybierz coś specjalnego! 

Masaż podciśnieniowy – endermologia

Zaczniemy nietypowo, bowiem od zabiegu na ciało dla mężczyzn. Jeszcze do niedawna wydawało się, że zabiegi wyszczuplania i modelowania sylwetki są zarezerwowane tylko dla kobiet, nic bardziej mylnego! W Klinice Anlaya mamy szeroką gamę takich zabiegów także dla panów, a jedny z nich jest endermoloigia, czyli masaż podciśnieniowy francuskiego producenta LPG. 

Masaż ten jest dedykowany zarówno dla panów, którzy prowadzą siedzący tryb życia, ponieważ jednym z efektów jest wyszczuplenie sylwetki, ale także dla tych, którzy są aktywni fizycznie, bowiem taki zabieg wzmocni efekty ich pracy nad ciałem. Cały zabieg jest wykonywany urządzeniem składającym się z głowic wyposażonych w specjalne rolki, które masują tkankę stymulując przy tym dany obszar. Taka metoda ujędrnia skórę, pobudza fibroblasty, poprawia krążenie oraz niweluje obrzęki i zastoje. Dlaczego taki masaż dla mężczyzn jest idealnym prezentem, bowiem ma właściwości nie tylko estetyczne ale i zdrowotne do tego jest bezinwazyjny i bezbolesny – a to drogie Panie mężczyźni cenią najbardziej. 

Pielęgnacja włosów dla Niego

Kolejną naszą propozycją jest pielęgnacja włosów dla Panów, bowiem w Klinice Anlaya proponujemy szereg usług fryzjerskich od strzyżenia, po pielęgnację i zabiegi barberskie. Zastanawiasz się czy to jest trafiony wybór? Oczywiście! pod warunkiem, że obdarowany Pan posiada włosy lub zapuszczoną brodę. Z naszego portfolio wybierz jedną usługę lub połącz kilka, by stworzyć autorski pakiet, a w nim możesz umieścić: 

 • strzyżenie 
 • stylizacje włosów 
 • koloryzację 
 • tuszowanie siwych włosów 
 • rytuał pielęgnacyjny 
 • trymowanie i pielęgnacje brody

Dodatkowo jeśli masz do obdarowania dwóch mężczyzn – męża oraz syna to idealną propozycją będzie nasz pakiet Ojciec + Syn, to usługa strzyżenia wykonywana po sobie. Jest to trafiony prezent, który pozwoli Twoim Mężczyznom nie tylko odświeżyć fryzurę, ale także spędzić razem czas, który w obecnych czasach jest dla rodzin tak cenny.

Nasze usługi fryzjerskie są na najwyższym poziomie, nasi specjaliści chętnie podpowiedzą i dobiorą odpowiednią fryzurę do twarzy, tak by efekt końcowy wyglądał spektakularnie. Odświeżone i piękne włosy dodają pewności nie tylko w przypadku kobiet, ale także Panów, więc taki prezent z pewnością będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. 

Mezoterapia igłowa – tak czy nie?

W nawiązaniu do powyższej propozycji usług fryzjerskich w ostatnim punkcie chcemy zawrzeć coś zgoła odmiennego, ale wartego rozważenia – mezoterapię igłową. Panie z pewnością znają, panowie mogli nie słyszeć, my natomiast chcemy zaproponować ją panom mającym problem z gęstością włosów, które wypadają i pojawiają się pierwsze oznaki łysienia. Jest to zmora wielu mężczyzn, jednak kupując taki prezent trzeba wziąć pod uwagę nastawienie pana do swojego problemu – jedni będą zachwyceni, inni mogą poczuć się urażeni – dlatego też my uważamy, że jest to fantastyczny prezent, ale wszystko zależy od osoby. 

Mezoterapia igłowa to sprawdzona metoda leczenia łysienia, która polega na wstrzyknięciu w skórę głowy preparatów rewitalizujących, stymulujących i wzmacniających włosy, jakie efekty możemy osiągnąć?

 • wzmocnienie włosów, 
 • odżywienie włosów, 
 • wzrost nowych włosów, 
 • przywrócenie blasku, 
 • zahamowanie wypadania, 
 • nawilżenie skóry głowy.

Jeśli jest to prezent, który Cię zainteresował, ponieważ wiesz, że z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę i ucieszy oraz zaintryguje obdarowanego to skorzystaj z naszej oferty i wykup voucher na 10 marca! 

 

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺