Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Podaruj kartę podarunkową dla najbliższej osoby!

Spraw, by Święta zyskały większy blask - Anlaya Medical Clinic&Spa pod choinkę!

 

Gorączka przedświątecznych zakupów w pełni. Jeśli nadal zastanawiasz się, czym obdarowac bliską osobę, salon Anlaya Medical Clinic&Spa przygotował możliwość zakupu kart podarunkowych i voucherów na dowolny zabieg lub pakiet zabiegów. Spersonalizowany upominek posiada niezywkłą moc przywoływania wspomnień - taki gest to podarowanie kolejnej ważnej, magicznej dla tej osoby chwili. 

    Karty podarunkowe o wartości 200 PLN, 300 PLN, 500 PLN, 1000 PLN i vouchery na dowolnie wybrany zabieg lub pakiet zabiegów.

    Możliwości zakupu vouchera prezentowego -> https://anlaya.pl/article/555-podaruj-karte-podarunkowa-dla-najblizszej-osobyosobiście na Recepcji, elektronicznie w formie PDF, przesyłka pocztowa na wskazany przez Ciebie adres.

    Wybierz formę płatności -> gotówką lub kartą – osobiście na Recepcji Anlaya Medical Clinic&Spa (ul. gen.Sikorskiego 57, Józefów) lub przelewem bankowym: Anlaya Day Spa ING 90105010251000009092114504

Należysz do osób, które cenią sobie wyłącznie praktyczne upominków, bo sam/-a nie lubisz dostawać nietrafionych prezentów? Karty podarunkowe i vouchery na wybrany zabieg lub pakiet zabiegów w salonie Anlaya Medical Clinic&Spa to doskonały pomysł na spersonalizowany podarunek na Święta.

 

  

 

PODARUJ MAGICZNE CHWILE W ANLAYA MEDICAL CLINIC&SPA

Możliwość podarowania bliskiej osobie odrobiny czasu dla siebie to najlepszy prezent, jaki możesz ofiarować. Zamień zwykły upominek w wyjątkową kolekcję wspomnień i emocji. Zdarza się, że w przypadku nawet najbliższej osoby mamy często problem z wyborem odpowiedniego świątecznego podarunku. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w tym roku proponujemy możliwość wykupienia w naszym salonie świątecznych voucherów na wybrany zabieg lub pakiet zabiegów. Jeśli natomiast nie jesteś pewien/pewna, który zabieg będzie najodpowiedniejszy, przygotowaliśmy także karty podarunkowe.

ŚWIATECZNA KARTA PODARUNKOWA I VOUCHER W ANLAYA MEDICAL CLICNIC&SPA

Doskonały pomysł na prezent w postaci karty podarunkowej lub vouchera prezentowego na wybrane zabiegi w Anlaya Day Spa to gwarancja skutecznej i profesjonalnej pielęgnacji na najwyższym poziomie. Znaleziona pod choinką elegancka koperta z kartą lub voucherem w środku z pewnością rozgrzeje do czerwoności serce obdarowanej osoby. W naszym salonie mogą Państwo wykupić kartę podarunkową o wartości 200 zł, 500 zł lub 1000 zł bądź świąteczny voucher na wybrany zabieg lub pakiet zabiegów. Wszystkie usługi oferowane przez nasz salon znajdziecie Państwo na stronie www.anlaya.pl, w zakładce Usługi.

 

Proponujemy zakup karty lub vouchera osobiście w Recepcji naszego salonu, elektronicznie w formie pdf lub przesyłką pocztową na wskazany adres. Realizacja płatności możliwa jest gotówką lub kartą w salonie Anlaya Medical Clinic&Spa (ul. gen. Sikorskiego 57, Józefów k. Warszawy) lub przelewem bankowym: Anlaya Day Spa ING 90105010251000009092114504.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa