Szanowni Klienci,

mimo wstrzymania działalności kliniki Anlaya na czas epidemii przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę! Zapraszamy do zakupu Voucherów w naszym sklepie: https://sklep.anlaya.pl/. Tylko teraz dowolny voucher 25% taniej! Vouchery można wykorzystać na dowolny zabieg przez rok od daty zakupu. Oferta jest ograniczona czasowo.

Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Podaruj kartę podarunkową dla najbliższej osoby!

Spraw, by Święta zyskały większy blask - Anlaya Medical Clinic&Spa pod choinkę!

 

Gorączka przedświątecznych zakupów w pełni. Jeśli nadal zastanawiasz się, czym obdarowac bliską osobę, salon Anlaya Medical Clinic&Spa przygotował możliwość zakupu kart podarunkowych i voucherów na dowolny zabieg lub pakiet zabiegów. Spersonalizowany upominek posiada niezywkłą moc przywoływania wspomnień - taki gest to podarowanie kolejnej ważnej, magicznej dla tej osoby chwili. 

    Karty podarunkowe o wartości 200 PLN, 300 PLN, 500 PLN, 1000 PLN i vouchery na dowolnie wybrany zabieg lub pakiet zabiegów.

    Możliwości zakupu vouchera prezentowego -> https://anlaya.pl/article/555-podaruj-karte-podarunkowa-dla-najblizszej-osobyosobiście na Recepcji, elektronicznie w formie PDF, przesyłka pocztowa na wskazany przez Ciebie adres.

    Wybierz formę płatności -> gotówką lub kartą – osobiście na Recepcji Anlaya Medical Clinic&Spa (ul. gen.Sikorskiego 57, Józefów) lub przelewem bankowym: Anlaya Day Spa ING 90105010251000009092114504

Należysz do osób, które cenią sobie wyłącznie praktyczne upominków, bo sam/-a nie lubisz dostawać nietrafionych prezentów? Karty podarunkowe i vouchery na wybrany zabieg lub pakiet zabiegów w salonie Anlaya Medical Clinic&Spa to doskonały pomysł na spersonalizowany podarunek na Święta.

 

  

 

PODARUJ MAGICZNE CHWILE W ANLAYA MEDICAL CLINIC&SPA

Możliwość podarowania bliskiej osobie odrobiny czasu dla siebie to najlepszy prezent, jaki możesz ofiarować. Zamień zwykły upominek w wyjątkową kolekcję wspomnień i emocji. Zdarza się, że w przypadku nawet najbliższej osoby mamy często problem z wyborem odpowiedniego świątecznego podarunku. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w tym roku proponujemy możliwość wykupienia w naszym salonie świątecznych voucherów na wybrany zabieg lub pakiet zabiegów. Jeśli natomiast nie jesteś pewien/pewna, który zabieg będzie najodpowiedniejszy, przygotowaliśmy także karty podarunkowe.

ŚWIATECZNA KARTA PODARUNKOWA I VOUCHER W ANLAYA MEDICAL CLICNIC&SPA

Doskonały pomysł na prezent w postaci karty podarunkowej lub vouchera prezentowego na wybrane zabiegi w Anlaya Day Spa to gwarancja skutecznej i profesjonalnej pielęgnacji na najwyższym poziomie. Znaleziona pod choinką elegancka koperta z kartą lub voucherem w środku z pewnością rozgrzeje do czerwoności serce obdarowanej osoby. W naszym salonie mogą Państwo wykupić kartę podarunkową o wartości 200 zł, 500 zł lub 1000 zł bądź świąteczny voucher na wybrany zabieg lub pakiet zabiegów. Wszystkie usługi oferowane przez nasz salon znajdziecie Państwo na stronie www.anlaya.pl, w zakładce Usługi.

 

Proponujemy zakup karty lub vouchera osobiście w Recepcji naszego salonu, elektronicznie w formie pdf lub przesyłką pocztową na wskazany adres. Realizacja płatności możliwa jest gotówką lub kartą w salonie Anlaya Medical Clinic&Spa (ul. gen. Sikorskiego 57, Józefów k. Warszawy) lub przelewem bankowym: Anlaya Day Spa ING 90105010251000009092114504.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa