Kuracja Andrea Zagozdy – dieta dla zabieganych

Chciałabyś schudnąć, ale wiecznie nie masz czasu? Cóż, nie ty jedna. W natłoku obowiązków trudno znaleźć chwilę chociażby na to, żeby zebrać myśli, nie mówiąc już o samodzielnym przygotowywaniu posiłków i codziennych ćwiczeniach na siłowni. Nic dziwnego, że po pracy, kompletnie padnięta, marzysz już tylko o tym, żeby rzucić się na łóżko i zasnąć, a stres zagryzasz kolejnym batonikiem…

Jak wyrwać się z tego błędnego koła? Nie przejmuj się – na szczęście jest na to sposób.

Jak schudnąć? Skarby z Bajonny Andrea Zagozdy

André Zagozda, twórca kuracji wyszczuplającej, która może okazać się rozwiązaniem twoich problemów, założył swoje laboratorium w 1990 roku w Bajonnie (tereny południowo-zachodniej Francji). Korzystając z charakterystycznych cech tego regionu (bliskość Zatoki Biskajskiej i Oceanu Atlantyckiego, klimat podzwrotnikowy) i wiążących się z nimi dobrodziejstw (takich jak rośliny nadbrzeżne, algi, woda morska o leczniczym działaniu), Zagozda opracował kurację, która zrewolucjonizowała dotychczasowe myślenie o odchudzaniu.

Dieta odchudzająca Andrea Zagozdy (tzw. dieta AZ) jest przede wszystkim wyjątkowo wygodna i łatwa w stosowaniu, a przez to – zwyczajnie przyjemna. Nie musisz przygotowywać żadnych skomplikowanych dań ani liczyć kalorii. Wystarczy, jeśli dwa z trzech posiłków w ciągu dnia zamienisz specjalnie zbilansowanym koktajlem, opartym o ekstrakt z alg rodzajów Laminaria Digitata i Fucus vesiculosus.

To zbyt piękne, żeby było prawdziwe? Nic podobnego! Dieta AZ to nie jest kolejna „dieta cud”, na której co prawda stajesz się lżejsza, ale za każdy zgubiony kilogram musisz zapłacić kiepską cerą, wypadającymi włosami, czy też po prostu ogólnym spadkiem życiowej energii. Jak to możliwe? W czym tkwi jej sekret?

Moc minerałów – dieta koktajlowa

Dieta AZ jest bogata w białko i zawarty w algach morskich jod, który przyspiesza metabolizm. Koktajle, będące podstawą tej diety, są w 100% pochodzenia naturalnego. Zawierają dobrze przyswajalne mikro- i makroelementy, sole mineralne i witaminy. Dzięki temu nie musisz obawiać się żadnych niedoborów – chudniesz, ale twoje włosy pozostają lśniące.

Nie tylko dieta

Warto zaznaczyć, że w przypadku kuracji Andrea Zagozdy dieta jest tylko jednym ze składników złożonej terapii, która ma charakter holistyczny. Pozostałe elementy – takie jak kąpiele, detoks i zabiegi z wykorzystaniem alg – są równie ważne i nie należy ich zaniedbywać. Dopiero połączenie tych wszystkich składników pozwala osiągnąć zamierzone efekty. Dlatego warto skorzystać z opieki naszych specjalistów, którzy zadbają o wszystkie aspekty kuracji.

Chudnij nawet 5 kg na tydzień

Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, możesz schudnąć nawet od 3 do 5 kg tygodniowo (różnice zależą od indywidualnych predyspozycji). Dzięki towarzyszącym kuracji zabiegom kosmetycznym skóra, mimo tak szybkiego tempa odchudzania, nie wiotczeje. Co więcej, jej jakość zazwyczaj się poprawia – staje się gładsza i bardziej jędrna. Często kuracja pozwala także pozbyć się cellulitu.

Intensywne odchudzanie trwa zazwyczaj od 8 lub 15 dni. Następnie wdrażany jest 4-tygodniowy program stabilizacyjny, w którym koktajle zastępuje się pełnowartościowym posiłkiem. Okres ten pozwala na utrzymanie szczupłej sylwetki – dlatego można powiedzieć, że dieta AZ to skuteczna dieta bez efektu jojo.

W zdrowym ciele – zdrowy duch!

Dieta AZ ma działanie oczyszczające – usuwa toksyny i reguluje metabolizm. Pomaga też pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. W konsekwencji czujemy się silniejsi, mamy więcej energii życiowej i chęci do działania. Co więcej, jak pokazują badania, stosowanie kuracji Zagozdy chroni przed wieloma chorobami cywilizacyjnymi – takimi jak np. cukrzyca czy nadciśnienie. W niektórych przypadkach wdrożenie diety może nawet doprowadzić do cofnięcia się choroby we wczesnym stadium.

Bezpieczna, ale nie dla wszystkich

Dieta Andrea Zagozdy jest bezpieczna dla zdrowia i nie powoduje efektu jo-jo. Nie zaleca się jej jedynie osobom mającym kłopoty z przyswajaniem jodu, cierpiącym na nadczynność lub niedoczynność tarczycy. Dlatego przed zastosowaniem zawsze przeprowadzamy z pacjentem szczegółowy wywiad dotyczący zdrowia.

Zapraszamy!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺