Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Depilacja laserem Vectus – innowacyjne rozwiązanie w depilacji laserowej

W ostatnich latach niekwestionowanym numerem jeden w usuwaniu owłosienia jest depilacja laserowa. Główną zaletą tej metody jest jej skuteczność – już kilka zabiegów pozwala trwale pozbyć się niechcianego owłosienia, dzięki czemu możemy cieszyć się gładką skórą przez wiele lat.

Tradycyjne metody depilacji wiążą się często z uczuciem dyskomfortu oraz nieprzyjemnymi skutkami, takimi jak wrastanie włosków czy strupki. Laser Vectus natomiast, dzięki solidnemu wykonaniu i zastosowaniu najnowszych metod depilacji laserowej, zapewnia 100% bezpieczeństwa. Podrażnienia skóry są minimalne i praktycznie niewyczuwalne. Laser Vectus to sposób na skuteczną długotrwałą depilację, gdyż pozwala on pozbyć się na zawsze niemal wszystkich włosów na ciele – podkreślają eksperci z kliniki Anlaya Day Spa.

Jakie są zalety depilacji laserem Vectus?

Laser Vectus to jedna z najskuteczniejszych metod depilacji laserowej zdaniem nie tylko specjalistów z kliniki Anlaya Day Spa, ale również jej klientów. O jego skuteczności decydują lampy diodowe, które, podgrzewając się do odpowiedniej temperatury, wysyłają wiązki światła i usuwają włoski. Laser Vectus jest również jedynym dostępnym na rynku urządzeniem wyposażonym w czytnik, dzięki któremu możliwe jest ustalenie poziomu melaniny w wybranym obszarze skóry, a co za tym idzie – dobranie parametrów odpowiadających indywidualnym potrzebom. Ponadto chłodzące właściwości głowicy eliminują ryzyko poparzenia, co zapewnia najwyższy komfort i bezpieczeństwo zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do depilacji laserem Vectus?

– świeża opalenizna,
– tatuaże w miejscu wykonania zabiegu,
– podrażnienia i choroby skóry, jak np. łuszczyca,
– blizny,
– ciąża,
– przyjmowanie leków fotouczulających,
– epilepsja,
– nowotwory,
– cukrzyca,
– rozrusznik serca.

Jak przygotować się do zabiegu?

Ok. 2 tygodni przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania, gdyż skuteczność depilacji na ciemniejszej skórze spada niemal dwukrotnie. W dzień poprzedzający depilację należy dokładnie ogolić ten obszar skóry, który mamy zamiar poddać depilacji.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy etap to określenie fototypu skóry, gęstości i grubości owłosienia. Bezpośrednio przed zabiegiem kosmetolog przykłada czytnik melaniny do wybranego fragmentu skóry pacjenta w celu określenia poziomu melaniny, następnie na jego podstawie ustawiane są indywidualne parametry zabiegu. Wielkość głowicy wybierana jest w zależności od obszaru, z jakiego chcemy pozbyć się owłosienia. Sam zabieg jest komfortowy i bezpieczny, a czas jego trwania nie przekracza kilku minut.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu skóra może pozostawać zaczerwieniona, jest to jednak naturalne w przypadku depilacji laserowej. W celu złagodzenia podrażnień należy stosować krem nawilżający lub regenerujący. Do czasu całkowitej regeneracji skóry należy unikać wizyt w solarium czy na basenie.

Ile razy trzeba powtórzyć zabieg, by przyniósł on oczekiwane efekty?

Laser Venus działa jedynie na włosy w fazie wzrostu, zatem podczas jednorazowej sesji może on usunąć do 30% całkowitego owłosienia. Liczba zabiegów to kwestia indywidualna, jednak najczęściej ich liczba waha się między 3 a 6 w minimalnych odstępach co 4 tygodnie, co pozwala pozbyć się do 90% niechcianego owłosienia. Resztę stanowią włosy jasne, cienkie oraz niewidoczne.

Depilacja laserem Vectus jest skuteczna, szybka i bezbolesna. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod usuwania owłosienia, depilacja laserowa pozwala pozbyć się niechcianych włosów raz na zawsze.

Artykuły

Depilator laserowy Vectus
Makijaż dzienny – poznaj inspiracje, dzięki którym…
Jak zadbać o stopy?
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa