Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Depilator laserowy Vectus

Urządzenie do depilacji laserowej Vectus jest najskuteczniejszą metodą do usuwania niepożądanego owłosienia z wybranych partii ciała. Jeśli nie jesteś zadowolona z dotychczasowych efektów depilacji należysz do większości Polek. Jak znaleźć się po stronie usatysfakcjonowanych kobiet zadowolonych ze swojego gładkiego ciała? Nic prostszego. Poddając się zabiegowi z użyciem lasera Vectus już nigdy nie będziesz musiała wracać do gorącego wosku oraz tradycyjnych maszynek. Brzmi kusząco, prawda?

Jak działa lider technologii laserowych?

Urządzenie Vectus jest laserem diodowym, którego mechanizm sam potrafi określić ilość melatoniny, czyli ciemnego barwnika w każdym włosku, a następnie dostosowuje parametry zabiegu, tak, aby efekt był jak zadowalający. Po 3-4 laseroterapiach wykonanych w kilkutygodniowych odstępach owłosienie zmniejsza się o 80-90%. Na skuteczność zabiegu wpływają takie czynniki jak: grubość włosków, długość oraz ich głębokość w skórze. Bardzo istotna jest nasza karnacja, im jaśniejsza tym efekt będzie lepszy. Dlatego przygotowując się do depilacji laserowej warto zrezygnować z intensywnego przebywania na słońcu oraz solarium. Im większy będzie dysonans pomiędzy kolorem skóry i włosków tym efekt będzie mocniejszy. Dlatego też laseroterapia może nie zadziałać w wypadku, gdy owłosienie, którego chcemy się pozbyć jest bardzo jasne, siwe lub rude. Depilacja laserem Vectus polega na wybraniu odpowiedniej głowicy do części ciała, która po rozgrzaniu do odpowiedniej temperatury wysyła wiązki światła, które pozbywają się “problemu” od korzenia, a właściwie od cebulki włosa. Liczba wykonanych zabiegów, po których niechciane owłosienie zniknie na zawsze jest ustalana indywidualnie. Niektóre partie ciała wymagają więcej, a niektóre mniej.

Jakie części ciała mogą zostać poddane depilacji laserowej?

Kobiety na całym świecie borykają się z problemem owłosienia na całym ciele. Aby każdy cal naszego ciała pozostał nieskazitelnie gładki potrzeba tylko jednego urządzenia- depilatora laserowego Vectus. Przy jego użyciu można wyeliminować owłosienie na tych częściach ciała:

górna warga, broda, plecy, pachy, ramiona, bikini, uda, łydki. Cena zabiegu zależna jest od depilowanej powierzchni. Jest to najszybsza i najskuteczniejsza metoda. Na efektywność lasera wpływa  technologia Photon RecyclingSM, polegająca na wykorzystaniu światła w naturalny sposób odbijającego się od powierzchni skóry.

Prawda czy fałsz?

Jedynym czynnikiem, który powstrzymuje kobiety przed wybraniem tej metody usuwania owłosienia jest strach oraz mity, które krążą na ten temat. Wielu ekspertów zweryfikowało, że laseroterapia jest całkowicie bezinwazyjna i rzeczywiście pozbywa się owłosienia najbardziej skutecznie wśród dotychczasowo wynalezionych metod. To, że zabieg jest bardzo bolesny jest mitem. Wykonywanie zabiegu za pomocą lasera Vectus zmniejsza ryzyko poparzeń, gdyż posiada szafirowe szkło, które eliminuje poczucie ciepła. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, które można szybko złagodzić kremem nawilżającym. Depilacja zawsze powinna odbywać się po konsultacji z lekarzem lub kosmetologiem, który określi czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Należą do nich: ciąża, opalenizna, blizny, wrażliwość skóry oraz choroby. Decydując się na taką metodę depilacji wybierz najlepszy gabinet kosmetyczny z profesjonalną obsługą i pozytywnym podejściem do klienta.

Poddając się zabiegowi depilacji przy użyciu lasera Vectus w Day Spa Anlaya możesz zapomnieć o uczucie dyskomfortu i cieszyć się jedwabiście gładką skórą już na zawsze.

Tags:

Artykuły

Mezoterapia igłowa skóry głowy – pokonaj wypadanie…
Cellulit – jakie są jego postacie, jak go zdiagnozować,…
Skóra latem
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa