Kompleksowy anti-aging, czyli laserowe odmładzanie skóry

Zewsząd widzisz reklamy kremów, które obiecują młody wygląd czy też spłycenie zmarszczek już po tygodniowej kuracji? Oczywiście, że tak,  ponieważ czas nieustannie płynie, a nasza cera niestety nie staje się coraz młodsza. A gdybyśmy tak powiedzieli Ci, że jest szybszy sposób, który daje gwarancję świeżo i zdrowo wyglądającej cery bez względu na Twój wiek? Bez zbędnych kuracji, które trwają miesiące – wystarczy już jedna wizyta w gabinecie, a Twoja skóra będzie odmłodzona, zmarszczki usunięte, a cera świeża i pełna blasku.

Proces starzenia się niewątpliwie spotka każdego z nas, bowiem nasz organizm już po 25 roku życia nasza przemiana materii zwalnia, zmniejsza się także produkcja kolagenu, który odpowiada za ujędrnienie i napięcie skóry. Możesz wtedy zauważyć pierwsze zmarszczki, ale warto wspomnieć, że to nie jedyny czynnik przyspieszający starzenie się. Dochodzi do tego niezdrowa dieta oraz tryb życia – mamy tu na myśli używki – dym tytoniowy sprawia, że cera jest poszarzała, a nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV przyspiesza fotostarzenie się skóry.

Wspominając o starzeniu nie zapominajmy o innych partiach ciała, nie tylko po twarzy widać wiek – szyja, dekolt oraz dłonie  – to obszary, które też powinniśmy poddać zabiegowi równolegle z twarzą. Ale jakie zabiegi? Co jest tak skuteczne, że warto skusić się na całą terapię? Laserowe odmładzanie!

Laserowe odmładzanie

Laser wykorzystujący technologie Harmony, bo to o nim mowa, to multifunkcjonalna platforma do zabiegów na wiele wskazań. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ przychodząc do jednego gabinetu możesz skorzystać z kilku propozycji na poprawę kondycji skóry. Laserowe odmładzanie to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań na usuwanie zmarszczek, fotoodmładzanie, odmładzanie skóry, a także usuwanie rozstępów i blizn! Specjalnie dedykowana głowica emituje krótką wiązkę światła docierając tym samym do skóry właściwej, następnie światło pochłaniane jest przez barwnik znajdujący się w komórkach barwnikowych skóry (melanocytach). Powodując redukcję przebarwień, rozszerzonych porów i wygładzenia twarzy.

Jakie zobaczymy efekty po zabiegu?

Zabieg laserowe słyna z tego, że efekty widać już po jednej wizycie w gabinecie, należy jednak pamiętać, że dla spotęgowania rezultatu zaleca się całą serię. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, ale, ale! – warto wiedzieć, że od razu po nasza skóra jest zaczerwieniona, komórki zostały uszkodzone – spokojnie, to tylko tak niebezpiecznie brzmi, w rzeczywistości jest to proces zupełnie naturalny, ponieważ po uszkodzeniu tkanki następuje rozpoczęcie regeneracji – kolagen się przebudowuje, tworzy się nowy i dzięki temu skóra jest napięta, gładka i odmłodzona, a oprócz tego:

  • poprawia się i ujednolica koloryt skóry
  • przebarwienia ulegają redukcji
  • zmarszczki zostają usunięte
  • poprawia się gęstość i jędrność
  • owal twarzy nabiera ładnych kształtów
  • redukują się skutki fotostarzenia i nadmiernej ekspozycji na światło niebieskie
  • blizny, pory i rozstępy zostają zredukowane

Zabiegi laserowe poleca się każdemu, kto chce w szybki i skuteczny sposób uporać się z mankamentami skóry. Pamiętaj jednak, że istnieją przeciwwskazania, o których więcej przeczytasz w naszym dedykowanym artykule bezpośrednio mówiącym o technologii. Pamiętaj także, by po każdym zabiegu laserowym stosować odpowiednią pielęgnację – to zdecydowanie przyspieszy efekty oraz pozwoli cieszyć się piękną i gładką cerą przez długi czas.

Jeśli chcesz zasięgnąć opinii specjalistów, czy laserowe odmładzanie skóry jest właśnie dla Ciebie? skontaktuj się z nami i poznaj magiczne miejsce znajdujące się w Józefowie k. Warszawy, gdzie w profesjonalny sposób odpowiemy na potrzeby Twojej skóry.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺