Depilacja laserowa – komfort i gładkość ciała na dłużej!

Lato dobiegło końca, pora schować ulubione letnie sukienki, strój kąpielowy czy krótkie spodenki, a czas zamienić je na ciepłe i grubsze ubrania. Wraz ze zmianą garderoby na drugi plan odchodzą także myśli o ciągłej depilacji nóg, pach czy okolic bikini, ale jeśli myślisz, że masz w końcu święty spokój z ciągłym podrażnieniem skóry czy wydawaniem pieniędzy na maszynki, to pamiętaj, że ten problem wróci już wkrótce! Jeśli szukasz szybkiego i sprawdzonego sposobu na piękną i gładką skórę na lata, skorzystaj z depilacji laserowej. Masz wątpliwości? Poniżej przedstawiamy 5 powodów dlaczego warto! 

1.Gładka skóra bez podrażnień

Zdecydowanie pierwszym i najważniejszym powodem jest utrzymanie długotrwałej gładkości skóry, bez rosnących włosków i ciągłych podrażnień. Seria zabiegów depilacji laserowej zapewni Ci przyjemny efekt gładkiej skóry, a już po pierwszej wizycie w gabinecie zauważysz, że nie pojawią się wrastające włoski, zacięcia, zapalenia mieszków włosowych, czy też charakterystyczne czerwone kropki. Skorzystaj z epilacji i ciesz się gładką skórą przez długie lata.

2.Depilacja dowolnej partii ciała dla każdego

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ warto wiedzieć, że depilację można wykonać na dowolnej partii ciała, oczywiście najpopularniejszą są nogi oraz pachy, ale coraz większą popularność zyskuje depilacja bikini – mowa o wszystkich rodzajach, od klasycznego do głębokiego. A to wszystko jest możliwe dzięki nowoczesnej technologii, która jest odpowiednia dla każdego rodzaju włosa i kolorytu skóry, a funkcjonalna głowica jest w stanie dotrzeć nawet w najmniej dostępne miejsca do depilacji, a to wszystko zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn!

3.Bezpieczeństwo i komfort

Proponowana przez nas technologia to jeden z najbezpieczniejszych laserów do depilacji na świecie. Oparzenia i skutki uboczne są wynikiem jedynie źle dobranych parametrów lub niedokładnego wykrycia przeciwwskazań. W Klinice Anlaya nasz wykwalifikowany i przeszkolony personel dba o każdy szczegół, bezpieczeństwo i komfort pacjenta, a współczesna technologia wychodzi im naprzeciw – laser wyposażony jest w sprawdzony czytnik melaniny SkinTel®, który po przyłożeniu do skóry sam określa poziom melaniny i dobiera maksymalnie bezpieczne dla pacjenta parametry zabiegowe. Dodatkowo głowica posiada system chłodzenia sprawiając, że cały zabieg jest bardzo komfortowy. 

 

4.Depilacja o każdej porze roku

Istnieje przeświadczenie, że depilacje laserową wykonuje się tylko jesienią lub zimą, nic bardziej mylnego. Współczesna technologia pozwala nam 

wykonać ją o każdej porze roku, jednakże z pewnymi zaleceniami. Jeśli przegapiłaś/eś moment jesienią lub zimą to nic straconego, masz jeszcze możliwość, by cieszyć się gładką skórą w lecie, pamiętaj jednak, że depilacja przeprowadzana jest w seriach i odstępach, zaleca się wykonanie od 4-6 zabiegów w odstępie od 3-12 tygodni, więc warto zaplanować wizyty w gabinecie wcześniej. Dodatkowo pamiętaj, by chronić skórę przed słońcem produktami z filtrami UV, ale to powinno być w waszym codziennym planie pielęgnacyjnym 😉

5.Oszczędność czasu i pieniędzy

Na naszej TOP 5 nie może oczywiście zabraknąć oszczędności czasu oraz pieniędzy. Czy sprawdzałaś kiedyś ile czasu tygodniowo poświęcasz na depilację maszynką, ile razy przed ważnym wyjściem musiałaś zaplanować pielęgnację wliczając w to przynajmniej 10 minut depilacji? A także ile razy odmówiłaś spontanicznego wyjścia nad wodę ponieważ nie byłaś odpowiednio przygotowana? Pewnie wiele, ale to nie wszystko! Do tego wszystkiego możesz doliczyć także koszty poniesione na maszynki lub plastry z woskiem. Podliczając nawet roczny koszt suma nie będzie mała, a nawet może się okazać większa niż koszt serii depilacji. W tym celu warto skonsultować się z nami, by omówić szczegółowy plan zabiegowy, pamiętaj – depilacja w obecnych czasach jest dla każdego i na każdą kieszeń!Jeśli przynajmniej jeden z tych punktów wystarczył, by zainteresować Cię zabiegiem laserowym usuwaniem owłosienia technologią Vectus to skontaktuj się z nami, zadzwoń lub odwiedź Klinikę Anlaya, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺