Ciało na lato! Skuteczny efekt natychmiastowego wyszczuplenia terapią łączoną!

O kondycję skóry, a także całego ciała należy dbać cały rok, ale nie oszukujmy się – często odkładamy nasze postanowienia na potem. Pójście na siłownie, zdrowa dieta, regularna aktywność fizyczna w formie spacerów, czy też zwykła codzienna pielęgnacja skóry, jest to tylko tyle ale i aż tyle, ponieważ w obecnych czasach ciężko się zmotywować do działania. W tym artykule przedstawimy Ci szybkie, skuteczne i bezinwazyjne rozwiązanie w jaki sposób zgubić zbędne kilogramy!

Jedną z najskuteczniejszych metod i przetestowaną przez nas setki razy jest terapia łączona z wykorzystaniem endermologii oraz fali radiowej i ultradźwiękowej, w Klinice Anlaya jest to możliwe. To nieinwazyjne technologie, które w niezwykle skuteczny i bezpieczny sposób usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej oraz przywracają jędrność i napięcie skórze – efekty w sam raz na sezon bikini! 

Fala radiowa i ultradźwiękowa

Innowacyjna platforma marki Alma Lasers jest znana na całym świecie. Oparta jest na działaniu bipolarnych oraz monopolarnych fal radiowych, a także fali ultradźwiękowej. Ich wykorzystanie umożliwia ujędrnienie i wyszczuplenie wybranych partii ciała. Jak działają takie fale? W przypadku ultradźwięków jest to kontrolowane podgrzanie podskórnych warstw tkanki tłuszczowej oraz przyspieszenie krążenia krwi to umożliwia skuteczny drenaż limfatyczny i usunięcie nadmiaru tłuszczu z organizmu. Fale radiowe z kolei rozgrzewają włókna kolagenowe i doprowadzają do ich skurczenia oraz przebudowy, a w efekcie skóra staje się jędrna i wyraźnie odmłodzona. 

Zabieg ten jest bezinwazyjny i bezpieczny, ponieważ działamy na wierzchniej warstwie skóry z niezwykłą precyzyjnością – operator dostosowuje parametry do indywidualnych preferencji pacjenta. Dodatkowo jest szybki – można go wykonać już w zaledwie 20 minut, ale preferowany czas to ok 45 minut – wszystko zależy od użytej głowicy i obszaru zabiegowego. Nie wymaga on okresu rekonwalescencji, zaraz po można wrócić do codziennych czynności, a skóra jedynie przez jakiś czas pozostaje lekko zaczerwieniona. 

Dla spektakularnych efektów należy wykonać całą serię 3-5 zabiegów, ale dla wzmocnienia i spotęgowania wymarzonego efektu pięknej sylwetki na lato warto połączyć działanie fal z nieinwazyjną i jakże skuteczną technologią endermologie®.

Endermologia

Czym dokładnie jest endermologia dowiesz się z tutaj, a w skrócie powiemy, że to nieinwazyjna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która jest w 100% naturalna i przebadana klinicznie. Doskonale radzi sobie z redukcją nadmiernej tkanki tłuszczowej, modelowaniem sylwetki, ujędrnieniem i redukcją cellulitu. Technologia przyspiesza nasz metabolizm dzięki specjalnym rolkom umieszczonym w ergonomicznej głowicy. Skóra jest rolowana i ugniatana, a wraz z nią tkanki znajdujące się pod skórą. W ten sposób zbite partie tłuszczyku, które ciężko zmobilizować do ruchu zaczynają pracować. 

Dlaczego wykorzystanie terapii łączonych jest tak ważne? 

Jeśli wykonamy zabiegi w kolejności 1. ultradźwieki i fala radiowa i 2. endermologia to wszystko ma sens! Ponieważ falą radiową i ultradźwiękami “ruszymy” zbitą tkankę tłuszczową oraz pobudzimy kolagen i elastynę do działania, a następnie endermologią wspomożemy i przyspieszymy cały proces – w tkankach dochodzi do szybkich procesów metabolicznych, redukcji toksyn, a następnie ułatwienie przepływu substancji odżywczych. 

Obie metody są zupełnie nieinwazyjne, nie obejmujący okresu rekonwalescencji, co więcej podczas terapii łączonej można się bez problemu zrelaksować, a korzyści jakie osiągniemy są rewelacyjne: 

  • Krótki czas osiągnięcia wymarzonej sylwetki
  • Mniejsza liczba zabiegów 
  • Bezpieczeństwo i komfort pacjenta gwarantowany
  • Precyzja działania na wybranych partiach ciała 
  • Jednoczesna redukcja opornego tłuszczyku oraz ujędrnienia skóry 

Więc jeśli szukasz zabiegu, który jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry i dla osoby, która chce zawalczyć o piękne ciało na lato skorzystaj z profesjonalnych zabiegów łączonych w  Anlaya Clinic & Spa!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺