Skoncentrowane czynnik wzrostu i komórki macierzyste w połączeniu z nowoczesną technologią? Oczywiście, że tak!

Jeśli już wiesz z naszych poprzednich artykułów co potrafi metoda wykorzystująca osocze, czym jest oraz jakie są wskazania i przeciwwskazania to już na tym etapie możesz wiedzieć, że ten preparat jest idealny do stosowania przy innych zabiegach medycyny estetycznej. Doskonale sprawdza się w parze z laseroterapią, peelingami chemicznymi i suplementami.

Naturalne odmładzanie

Terapia komórkami macierzystymi to doskonała metoda dla wszystkich tych, którzy są zwolennikami naturalnych, biotechnologicznych metod anti-aging. To połączenie czynników wzrostu z komórkami macierzystymi CD34, które pozyskiwane są z naszej własnej krwi. Efekt? Głęboka regeneracja, rewitalizacja, odmłodzenie i napięcie skóry. Metoda jest w 100% naturalna, ale także  całkowicie bezpieczna i bez ryzyka alergii, ponieważ w tkanki są wstrzykiwane komórki pobrane z naszego organizmu więc mamy pewność, że nie dojedzie do “odrzucenia”.

Zabieg wykonujemy na takich obszarach ciała jak:

 • twarz
 • okolice oka
 • okolice ust
 • szyja
 • dekolt
 • skóra głowy
 • grzbiety rąk

Doskonałe uzupełnienie laseroterapii

Przychodząc na zabieg odmładzający do gabinetu, który posiada szeroką ofertę to strzał w dziesiątkę! Dlaczego? ponieważ wiele specjalistów przyzna, że metody łączone przynoszą najlepsze rezultaty i spektakularne efekty. Dobranie odpowiednich (do potrzeb pacjenta) preparatów i technologii pozwala na przeprowadzenie skutecznego zabiegu odmładzającego, w kategorii laseroterapii polecamy wykorzystanie termoliftingu, czyli światła podczerwonego o długości do 1300nm. Dzięki wysokiej temperaturze ok. 40-44°C dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych oraz produkcji nowych, a to sprawia, że skóra staje się gęsta, napięta i rozświetlona. Brzmi znajomo, prawda? Oczywiście, ponieważ podobne efekty możemy osiągnąć po wstrzyknięciu czynników wzrostu wraz z komórkami macierzystymi. Połączenie tych dwóch zabiegów pozwala na wzmocnienie i przyspieszenie efektu.

Osocze zaleca się używać wraz z laseroterapią w jednym protokole zabiegowym lub po zabiegu termoliftingującym ok. od 2 do 4 tygodni później. Pierwszy sposób pozwala na przyspieszenie procesów gojenia skóry oraz złagodzenie stanów zapalnych, natomiast druga opcja wykorzystywana jest dla wzmocnienia i podtrzymania efektu. Rezultaty? Widocznie odmłodzona i odświeżona skóra, jej regeneracja i odżywienie, czyli jednym słowem ujmując tworzymy natychmiastowy efekt “glow”.

Peeling chemiczny + komórki macierzyste

Peeling chemiczny powoduje kontrolowane złuszczanie się naskórka oraz wpływa na komórki skóry właściwej, dzięki temu dochodzi do głębokiego oczyszczenia cery, przebudowy warstw naskórka i pobudzenia produkcji włókien kolagenowych oraz kwasu hialuronowego. Podobny cel mamy osiągnąć poprzez wykorzystanie czynników wzrostu, jednakże peelingi używane są na zewnątrz, a komórki macierzyste pobudzają komórki wewnątrz skóry.

Te dwie metody wzajemnie się potęgują, peelingi natomiast dodatkowo przynoszą nam korzyści w postaci:

 • walki z trądzikiem o różnym stopniu nasilenia,
 • redukcji blizn,
 • walki z przebarwieniami,
 • redukcji rozszerzonych porów oraz pierwszych oznak starzenia się.

Walka z oznakami starzenia się od wewnątrz!

Komórki macierzyste + suplementacja

Kolejnym doskonałym połączeniem czynników wzrostu jest korzystanie z suplementacji od razu po zabiegu. W Klinice Anlaya naszym Klientom polecamy suplementację różnymi witaminami, które są indywidualnie dobierane do każdego klienta.

Wszystkich zainteresowanych mieszkających na terenie Warszawy i okolicach zapraszamy do zapoznania się z zabiegiem wykorzystującym osocze oraz pełnym cennikiem usług w Klinice Anlaya – zapraszamy do kontaktu!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺