Zabiegi kosmetyczne w Anlaya

Anlaya Day Spa to salon kosmetyczny, w którym na nowo odkryjesz magię piękna. Dzięki szerokiej gamie zabiegów kosmetycznych, obejmujących pielęgnację całego ciała – od stóp do głów, możesz wybrać to, czego akurat potrzebujesz. W specjalnie przygotowanej ofercie znajdują się zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało oraz dłonie i stopy.

CZYM W ZASADZIE JEST KOSMETYKA?

Salon kosmetyczny Anlaya Day Spa zajmuje się szeroko pojętą kosmetyką. Jednak czym w zasadzie owa kosmetyka jest? Samo słowo kosmetyka pochodzi z greki i oznacza piękno, ład i harmonię. Dzisiejsza kosmetyka to jednak nie tylko “upiększanie”. To wiedza i umiejętności oparte na nauce łączącej chemię, biologię i medycynę, jaką jest kosmetologia.
Kosmetyka dzieli się na kilka działów:

Kosmetyka zapobiegawcza (pielęgnacyjna) zajmuje się zapobieganiem powstawania różnego rodzaju defektów skóry. Zaliczamy więc do niej różnego rodzaju peelingi i maseczki pielęgnacyjne.
Kosmetyka korekcyjna polega maskowaniu i tuszowaniu wad i patologii występujących na skórze.
Kosmetyka dermatologiczna dba o profilaktykę przeciwchorobową, a także leczy zmiany chorobowe, które na skórze już się pojawiły.

JAKIE ZABIEGI KOSMETYCZNE SĄ DOSTĘPNE W SALONIE KOSMETYCZNYM ANLAYA?

Zabiegi z każdego z tych działów dostępne są dla Klientów Anlaya Day Spa. Nasi specjaliści pomogą Ci zadbać o skórę twarzy, całego ciała, dłoni oraz stóp. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, a nasze zabiegi wykonywane są jedynie z pomocą profesjonalnych kosmetyków. W naszym gabinecie kosmetycznym poprawisz nie tylko kondycję swojej skóry, ale także swoje samopoczucie. W szerokiej ofercie znajdziesz następujące zabiegi na twarz:

 • nawilżanie i odżywianie,
 • oczyszczanie,
 • złuszczanie,
 • zabiegi spa,
 • wzmacnianie rzęs.

Jeśli zamierzasz zregenerować swoje ciało, proponujemy:

 • redukcję tkanki tłuszczowej,
 • ujędrnianie i modelowanie,
 • masaże,
 • depilacje laserowe i woskiem.

W celu pielęgnacji skóry dłoni i stóp możesz skorzystać z:

 • manicure i pedicure,
 • zabiegów nawilżających,
 • lifting,
 • mezoterapię igłową.

Anlaya Day Spa znajduje się w Józefowie, położonym w bliskiej odległości od stolicy. Do naszego ośrodka można dostać się komunikacją miejską z Otwocka oraz Warszawy (SKM zatrzymuje się przy stacjach Warszawa Wawer, Warszawa Falenica, Warszawa Anin, Warszawa Międzylesie). Ponadto Józefów posiada dobre połączenie z Karczewem, Sulejówkiem i Michalinem.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺