Szukasz skutecznej diety? Poznaj kurację odchudzającą Andrea Zagozdy!

Odchudzanie dzisiaj jest na tyle popularnym tematem, że bez problemu można znaleźć dietę, która ma nam pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Niestety, szybko okazuje się, że wiele z nich jest zupełnie nieskuteczna. Sama dieta to bowiem za mało. Aby naprawdę pozbyć się nadwagi należy wybrać kurację odchudzającą, która będzie całościowa. Jest nią dieta Andrea Zagozdy. O jej działaniu opowiedzieli nam dietetycy z Anlaya Day Spa w Józefowie.

Czym jest dieta Andrea Zagozdy?

Dieta Andrea Zagozdy to całościowa kuracja odchudzająca, której siła tkwi nie tylko w zdrowym odżywianiu, ale także czynnościach poprawiających naszą kondycję. Są nimi detox, kąpiele i zabiegi algowe. Źródłem sukcesu są tutaj naturalne składniki morskie wykorzystywane nie tylko podczas kąpieli, ale także w jadłospisie. Najważniejszym elementem jest ekstrakt z alg Laminaria Digitata, zwany także Sea Plasma. Ma on działanie głęboko oczyszczające, dzięki czemu organizm pozbywa się wszelkich toksycznych substancji. Jak podkreślają specjaliści z ośrodka Anlaya, detox z Sea Plasma jest niemożliwy przy stosowaniu codziennej diety, bowiem składnik ten nie występuje w jedzeniu wysokoprzetworzonym.

Zdrowa dieta oparta na algach Laminaria Digitata jest wzbogacona we wszelkie niezbędne składniki odżywcze, które pozwalają na prawidłową pracę organizmu. Efekty widoczne są natychmiast. Ciało, które pozbywa się niebezpiecznych toksyn jest lżejsze, pełniejsze energii i sprawniej funkcjonuje. Najważniejszym rezultatem jest jednak skuteczne odchudzanie. Kuracja AZ, zależnie od wariantu, których można wyróżnić aż kilka, pozwala tygodniowo zrzucić od trzech do pięciu kilogramów. Kolejnym efektem jest redukcja nadmiaru wody w organizmie, co również wpływa na ogólną poprawę kondycji. Dzięki temu można złagodzić wiele negatywnych skutków takich chorób, jak cukrzyca, nadciśnienie czy alergie.

Detox, kąpiele i zabiegi

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, skuteczność tej diety na odchudzanie tkwi w połączeniu jej z dodatkowymi elementami. Są nimi:

  • Detox AZ – Jest to preparat, który pozwala dokładnie oczyścić organizm ze szkodliwych substancji. Zawiera w sobie m.in. ekstrakty z cytryny, papai i pestek dyni. Dodatkowo wspomaga wchłanianie się witamin i elementów odżywczych. Detox AZ rozpuszcza się w ciepłej wodzie i pije według ustaleń dietetyka.
  • Płyn do kąpieli z algami – Doskonałym wsparciem dla diety od dietetyka jest kąpiel ze specjalnym płynem opartym na Sea Plasma. Jest to mocno skoncentrowany wyciąg (aż 20 kg na 1 litr płynu) wzbogacony dodatkowo proszkiem z tychże alg. Takie kąpiele nie tylko wspomagają metabolizm, ale także odświeżają i pielęgnują skórę.
  • Eliksir z alg morskich – Podobnie jak płyn do kąpieli oparty jest w 100% na naturalnych składnikach. Są nimi algi Sea Plasma i Fucus vesiculosus. Zawiera on dużą dawkę witamin i pierwiastków niezbędnych dla organizmu. Chroni zatem przed niebezpiecznym spadkiem poziomu takich składników jak jod, żelazo, fosfor czy cynk, które zmniejszają się w trakcie diety.
  • Koktajle – Doskonale zastępują posiłki. Posiadają wysoką wartość odżywczą przy małej wartości kalorycznej i pozwalają zaspokoić codzienne zapotrzebowanie organizmu na żywność. W ten sposób świetnie odchudzają. Występują w dwóch odmianach (smaki słodkie i obiadowe), które mogą być uzupełniane o bulion warzywny lub odtłuszczone mięso.
  • Kapsułki algowe – Wspomagają proces odchudzania i oczyszczania organizmu, a także hamują uczucie głodu. Stworzone są na bazie kilku odmian alg.

Kuracja dla Ciebie

Ogromnymi zaletami diety AZ jest jej skuteczność przy jednoczesnym bezpieczeństwie. Jest tak zaprojektowana, aby organizmowi nie brakowało żadnych elementów. Dodatkowo oczyszcza ciało i wpływa korzystnie na samopoczucie. Mieszkańcy Warszawy znajdą dietetyka, który oferuje taką dietę w Anlaya Day Spa. Jest to ośrodek oddalony zaledwie kilka kilometrów od dzielnicy Wawer – w miejscowości Józefów. Oferuje on kilka programów kuracji AZ, które pomogą otrzymać oczekiwany efekt. Więcej na ten temat dowiesz się na stronie https://anlaya.pl/.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺