Co to jest oczyszczanie manualne?

Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Pozwala na usunięciu różnego rodzaju zaskórników i wągrów z twarzy za pomocą rąk. Bardzo często wykonuje się go samodzielnie w domu, jednak wówczas może doprowadzić do rozprzestrzeniania się stanów zapalnych. Specjalista przeprowadzi to profesjonalnie, z zachowaniem wszelkich zasad higieny.

W jakich miejscach stosowany jest zabieg?

Oczyszczanie manualne może być przeprowadzane na skórze twarzy, szyi, dekoltu i plecach. Są to miejsca, w których najczęściej dochodzi do zanieczyszczenia gruczołów, a w efekcie do ich zatkania.

Jak wygląda takie oczyszczanie?

Cała procedura rozpoczyna się dokładnego demakijażu i peelingu. Dzięki temu ułatwia się kolejne czynności, jak i odpowiednio przygotowuje się skórę. Nakłada się na nią środek rozmiękczający i pozostawia na kilka minut. Dodatkowo wykorzystuje się strumień pary – w ten sposób działanie preparatu jest wzmocnione, a pory rozszerzone. Dopiero po wykonaniu tych kroków specjalista przechodzi do manualnego oczyszczania. Zabieg przeprowadza w rękawiczkach, uciskając zmiany, które ma usunąć. Wszystko zakończone jest przeciwzapalną i łagodzącą maską nakładaną na oczyszczane miejsca.

Efekty manualnego oczyszczania

Po wykonaniu zabiegu można zaobserwować zmniejszenie lub całkowite usunięcie zaskórników i wągrów. Pory skóry są udrożnione, co pozwala im na lepsze dotlenienie i przewodzenie składników odżywczych, zawartych w aplikowanych preparatach.

Cena:

  • twarz – 200-250 zł
  • plecy – 200-250 zł

Manualne oczyszczanie to bardzo znana i aktywnie wykonywana pielęgnacja, praktycznie przez każdego. Aby przyniosła ona dobre rezultaty, należy skorzystać z usług kosmetyczek. Pomogą one w opanowaniu powracających zmian skórnych i doradzą odpowiednią pielęgnację. Specjalistów tych można szukać w Anlaya Day Spa. Przyjmujemy klientów z Józefowa, a także z:

  • Michalina
  • Karczewa
  • Sulejówka

Profesjonalna pomoc i zabiegi wysokiej jakości są przeznaczone dla wszystkich klientów. Zapraszamy osoby z Otwocka, Warszawy i okolic tych miejscowości – wszystkie mają doskonałe połączenie z Józefowem, w którym mieści się Anlaya Day Spa. Szczególnie zapraszamy osoby z Warszawy, a konkretnie z:

  • Falenicy
  • Międzylesia
  • Anina
  • Wawra

Oczyszczanie manualne twarzy

200,00

Oczyszczanie manualne twarzy z użyciem kwasów

250,00

Medyczne oczyszczanie twarzy

270,00