Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów jest doskonały dla osób, które nie chcą czekać kilku lat, aby ich fryzury osiągnęły pożądaną długość bądź ich włosy są wyjątkowo rzadkie i nieestetyczne. Fryzjerzy Anlaya Day Spa polecają doskonałe rozwiązanie tego problemu – przedłużanie i zagęszczanie włosów za pomocą syntetycznych lub naturalnych pasm.

Czy doczepiane pasma różnią się od naturalnych?

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg doczepiania włosów nie zaznacza miejsca, w którym następuje złączenie. Nie jest on widoczny dla osób postronnych. Kolor pasm jest dopasowywany do koloru naturalnego, przez co doczepiane pasma w żaden sposób się nie wyróżniają. Efekt miękkich i gęstych włosów jest całkowicie naturalny.

Czy doczepiane pasma trzeba szczególnie pielęgnować?

Po przymocowaniu sztucznych włosów nie trzeba ich pielęgnować w żaden szczególny sposób. Powinny być traktowane normalnie, tak jak włosy naturalne. Można je swobodnie szczotkować, związywać, myć i modelować. 

Doczepiane pasma jako ozdoba

Nasi fryzjerzy przedłużają także włosy za pomocą pasemek okolicznościowych. Będą one unikalną ozdobą uzupełniającą fryzurę wieczorową, dopasowaną do stroju i charakteru przyjęcia bądź wydarzenia.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których styliści pomogą dobrać kolory pasm oraz wybrać technikę przedłużania i zagęszczania oraz materiał, który ma być użyty. Jednocześnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości.

 

Zagęszczanie i przedłużanie włosów Cena
Przedłużanie i zagęszczanie włosów, 1 pasemko 20 – 25 zł
Przełożenie 500 zł
Zdjęcie włosów 180 zł