Osmo-Thermy

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Dogłębny peeling, regeneracja, nawilżenie, wyszczuplenie, pobudzenie mikrokrążenia – to tylko kilka zalet, którymi cechuje się zabieg na ciało Osmo-Thermy znajdujący się w ofercie naszej kliniki Anlaya. Poznaj jego wyjątkowe właściwości… na własnej skórze!

Osmo-Thermy to zabieg, który wykorzystuje zjawiska wchłaniania składników aktywnych przez skórę i drogi przydatkowe, a także osmozy, czyli dyfuzji między dwoma roztworami o różnych stężeniach, dzięki czemu składniki aktywne mogą wniknąć w głębsze partie organizmu. Wykonywany jest przy pomocy preparatów na bazie soli morskiej z francuskiej kopalni Guerande, która dogłębnie nawilża skórę, usuwa toksyny, regeneruje i łagodzi napięcie mięśniowe, poprawia mikrokrążenie, przyspiesza gojenie, ma właściwości relaksacyjne i wyszczuplające.

 

Osmo-Therapy składa się z sześciu etapów:

 

  • dokładnego peelingu całego ciała,
  • okładu drenującego nóg od kostek do kolan,
  • okładu antycellulitowego (brzuch, uda, pośladki),
  • okładu energetyzującego (plecy, piersi, ramiona),
  • relaksacji pod kocem termicznym,
  • aplikacji kremu intensywnie nawilżającego.

 

 

Oprócz okładów z soli morskiej używa się również olejków o działaniu drenującym, oczyszczającym, antycellulitowym oraz energetyzującym.

Zabieg trwa około 60 minut. Zaleca się przeprowadzenie kuracji 4 zabiegów w częstotliwości raz-dwa razy w tygodniu. 

Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na zabieg w dogodnym dla Ciebie terminie -> https://spa.anlaya.pl/kontakt/.

Zabieg cena
Osmo – thermy 330 zł