Masaż relaksacyjny

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Co to jest masaż relaksacyjny?

Masaż relaksacyjny to odprężający zabieg, wpływający nie tylko na ciało, ale także na umysł klienta. Jego celem jest całkowite rozluźnienie mięśni, zapomnienie o stresujących sytuacjach, wyciszenie i skupienie się na aktualnych doznaniach. Brak pośpiechu, dokładność i subtelność to główne cechy masażu relaksacyjnego. Ich dominacja powoduje, że jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów dostępnych w ośrodkach spa.

 

Do kogo jest skierowany?

Z działania masażu relaksacyjnego z pewnością będą zadowolone osoby, które w ciągu dnia narażone są na wiele sytuacji stresujących. Sposób życia i pracy nie sprzyja wyciszeniu, dlatego masaże relaksujące są odpowiednie dla tych, którzy szukają chwili wytchnienia i wyciszenia. Również osoby będące w złym stanie psychicznym znajdą ukojenie w tym zabiegu, który pozwoli im skoncentrować się tylko na swojej postaci. Masaż relaksacyjny daje ukojenie w przypadku dolegliwości bólowych związanych z przeciążeniem kręgosłupa i z nadwyrężeniem mięśni. Jest też nizastąpiony dla osób, które cierpią na brak koncentracji, bezsenność czy nerwice.

 

Jak wygląda masaż relaksacyjny?

Sedno masażu relaksacyjnego kryje się w technice jego wykonywania. Powolne ruchy, dające odprężenie oraz wykorzystanie całkowicie bezbolesnych technik masażu powodują maksymalne wyciszenie, a tym samym odpoczynek. Masażowi relaksacyjnemu bardzo często towarzyszą i inne formy dające rozluźnienie, takie jak muzykoterapia i aromaterapia. Tak przygotowane otoczenie pozwala na wprowadzenie klienta w początkowe odprężenie. Masaż rozpoczyna się od delikatnego głaskania, które pobudza krążenie, następnie można się spodziewać ugniatania, rozcierania i oklepywania. Wszystko wykonywane jest powoli, ale rytmicznie. Zakończony jest również techniką głaskania, która ma uspokoić system nerwowy i dać ostateczne rozluźnienie. Masaż relaksacyjny trwa około godziny i można go wykonywać codziennie.

 

Efekty masażu relaksacyjnego

Masaż relaksacyjny wywiera wpływ na cały organizm człowieka. Nie tylko efektywnie rozluźnia wszystkie mięśnie, ale także działa kojąco na sferę psychiczną. Po jego zakończeniu można zaobserwować spokojna pracę serca, lepsze ukrwienie, elastyczniejszą i jędrniejszą skórę. Za pomocą masażu relaksacyjnego przyśpisza się przemianę materii, usuwa zmęczenie i rozdrażnienie oraz znacząco poprawia się humor.

Rodzaj Ceny – 30 min. / 60 min. / 90 min.
Masaż klasyczny 100 zł / 150 zł / 190 zł
Masaż relaksacyjny 100 zł / 150 zł / 190 zł
Drenaż limfatyczny 80 zł / 180 zł
Masaż całego ciała czekoladą 180 zł / 60 min.
Masaż relaksacyjny woskiem świecy 120 zł / 180 zł
Masaż gorącymi kamieniami 100 zł / 180 zł
Masaż stemplami ziołowymi 190 zł / 260 zł
Masaż całego ciała stemplami z peelingiem 300 zł
Masaż Aromaterapeutyczny 60 min. – 260 zł / 90 min. – 320 zł
Masaż stóp 90 zł / 120 zł
Pakiet 10 masaży terapeutycznych 60 minutowych /+1 gratis/ 1500 zł
Pakiet 5 masaży 30 minutowych /+1 gratis/ 500 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu 100 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu stemplami ziołowymi ogrzewanymi parą 200 zł