Masaż relaksacyjny

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Co to jest masaż relaksacyjny?

Masaż relaksacyjny to odprężający zabieg, wpływający nie tylko na ciało, ale także na umysł klienta. Jego celem jest całkowite rozluźnienie mięśni, zapomnienie o stresujących sytuacjach, wyciszenie i skupienie się na aktualnych doznaniach. Brak pośpiechu, dokładność i subtelność to główne cechy masażu relaksacyjnego. Ich dominacja powoduje, że jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów dostępnych w ośrodkach spa.

 

Do kogo jest skierowany?

Z działania masażu relaksacyjnego z pewnością będą zadowolone osoby, które w ciągu dnia narażone są na wiele sytuacji stresujących. Sposób życia i pracy nie sprzyja wyciszeniu, dlatego masaże relaksujące są odpowiednie dla tych, którzy szukają chwili wytchnienia i wyciszenia. Również osoby będące w złym stanie psychicznym znajdą ukojenie w tym zabiegu, który pozwoli im skoncentrować się tylko na swojej postaci. Masaż relaksacyjny daje ukojenie w przypadku dolegliwości bólowych związanych z przeciążeniem kręgosłupa i z nadwyrężeniem mięśni. Jest też nizastąpiony dla osób, które cierpią na brak koncentracji, bezsenność czy nerwice.

 

Jak wygląda masaż relaksacyjny?

Sedno masażu relaksacyjnego kryje się w technice jego wykonywania. Powolne ruchy, dające odprężenie oraz wykorzystanie całkowicie bezbolesnych technik masażu powodują maksymalne wyciszenie, a tym samym odpoczynek. Masażowi relaksacyjnemu bardzo często towarzyszą i inne formy dające rozluźnienie, takie jak muzykoterapia i aromaterapia. Tak przygotowane otoczenie pozwala na wprowadzenie klienta w początkowe odprężenie. Masaż rozpoczyna się od delikatnego głaskania, które pobudza krążenie, następnie można się spodziewać ugniatania, rozcierania i oklepywania. Wszystko wykonywane jest powoli, ale rytmicznie. Zakończony jest również techniką głaskania, która ma uspokoić system nerwowy i dać ostateczne rozluźnienie. Masaż relaksacyjny trwa około godziny i można go wykonywać codziennie.

 

Efekty masażu relaksacyjnego

Masaż relaksacyjny wywiera wpływ na cały organizm człowieka. Nie tylko efektywnie rozluźnia wszystkie mięśnie, ale także działa kojąco na sferę psychiczną. Po jego zakończeniu można zaobserwować spokojna pracę serca, lepsze ukrwienie, elastyczniejszą i jędrniejszą skórę. Za pomocą masażu relaksacyjnego przyśpisza się przemianę materii, usuwa zmęczenie i rozdrażnienie oraz znacząco poprawia się humor.

 

Rodzaj
Masaż klasyczny150 zł – 30 min / 250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min
Masaż relaksacyjny150 zł – 30 min / 250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min
Drenaż limfatyczny250 zł – 40 min / 300 zł – 90 min
Masaż całego ciała czekoladą300 zł / 60 min
Masaż relaksacyjny woskiem świecy250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min / 350 zł – 120 min
Masaż gorącymi kamieniami250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min
Masaż Aromaterapeutyczny260 zł – 60 min / 320 zł – 90 min
Masaż stóp200 zł – 60 min
Pakiet 10 masaży terapeutycznych 60 minutowych /+1 gratis/2500 zł
Pakiet 10 masaży 30 minutowych /+1 gratis/1500 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu150 zł – 30 min
Kobido – japoński, liftingujący masaż twarzy290 zł – 90 min
Pakiet 3 masaży Kobido750 zł
Pakiet 6 masaży Kobido1200 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺