Masaż klasyczny

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Co to jest masaż klasyczny?

Masaż klasyczny, zwany inaczej masażem szwedzkim od miejsca, w którym został wynaleziony, należy do najczęściej wykonywanych metod relaksacyjnych ciała. Cechuje się wielością różnych dynamicznych ruchów masażysty, które zapewniają intensywne, ale relaksujące doznania. Wspaniale rozluźnia, odpręża i rehabilituje.

 

Do kogo jest skierowany?

Masaż klasyczny jest polecany wszystkim osobom, które chcą spróbować tej formy relaksacyjno-leczniczej, ale nie wiedzą, który z mnogości dostępnych rodzajów masaży wybrać – począwszy od tego zabiegu najłatwiej zdecydować się w późniejszym czasie, czego się oczekuje. Skorzystać mogą z niego praktycznie wszyscy, przeciwwskazaniami są głównie uszkodzenia skóry, choroby i urazy kości oraz choroby serca. Jest to doskonała forma odprężenia dla osób przeciążonych stresem, który objawia się bólem i sztywnieniem mięśni. Świetnie sprawdza się w leczeniu bezsenności, wad postawy itp. Masaż klasyczny jest także niezastąpiony jako środek profilaktyczny zapobiegający przeciążeniom i obniżeniom nastroju.

 

Jak wygląda masaż klasyczny

Osoba poddająca się masażowi szwedzkiemu powinna spodziewać się intensywnych i dynamicznych ruchów, dążących do pełnego rozluźnienia jej ciała. Masaż klasyczny wykorzystuje najbardziej efektowane i najczęściej używane techniki ucisków. Można spodziewać się ugniatania, rozciągania czy głaskania. Wykorzystuje się także oklepywanie oraz wibracje. Wszystkie te ruchy są w masażu klasycznym wykonywane z wykorzystaniem środka nawilżającego. Często stanowi on także element aromaterapii łączonej z zabiegiem. Masażysta wykonuje ruchy w kierunku serca, aby oprócz efektu odprężenia pobudzić także układ krwionośny, co przyczynia się do uelastycznienia i odżywienia skóry. Wszystkie techniki zastosowane w masażu klasycznym wykonywane są za pomocą dłoni, przedramion lub łokci masażysty. Zabieg odbywa się w pozycji leżącej i może być stosowany na różne partie ciała, w zależności od preferencji klienta lub może obejmować całe ciało.

 

Co uzyskujemy?

Masaż klasyczny jest niezastąpiony w ogólnej relaksacji, zarówno całego ciała, jak i umysłu. Wykorzystany jako uzupełnienie treningów sportowych zapobiega zakwasom, rozluźnia mięśnie i przeciwdziała skurczom. Docenią go osoby mające problemy z bezsennością, silnymi bólami głowy, a także dolegliwościami pochodzącymi z przeciążenia organizmu. Świetnie wpływa na przyśpieszenie metabolizmu i usunięcie szkodliwych substancji z ciała. Masaż szwedzki to także zabieg leczniczy, który poprawia humor i wyzwala pozytywne emocje podczas stanów obniżenia nastroju. Jego główna funkcja – relaks i rozluźnienie są tylko jednym z efektów, które uzyskujemy podczas masażu klasycznego.

 

Rodzaj
Masaż klasyczny150 zł – 30 min / 250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min
Masaż relaksacyjny150 zł – 30 min / 250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min
Drenaż limfatyczny250 zł – 40 min / 300 zł – 90 min
Masaż całego ciała czekoladą300 zł / 60 min
Masaż relaksacyjny woskiem świecy250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min / 350 zł – 120 min
Masaż gorącymi kamieniami250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min
Masaż Aromaterapeutyczny260 zł – 60 min / 320 zł – 90 min
Masaż stóp200 zł – 60 min
Pakiet 10 masaży terapeutycznych 60 minutowych /+1 gratis/2500 zł
Pakiet 10 masaży 30 minutowych /+1 gratis/1500 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu150 zł – 30 min
Kobido – japoński, liftingujący masaż twarzy290 zł – 90 min
Pakiet 3 masaży Kobido750 zł
Pakiet 6 masaży Kobido1200 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺