Masaż gorącymi kamieniami

masaż relaksacyjny gorącymi stemplami

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Co to jest masaż gorącymi kamieniami?

masaż relaksacyjny

Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem znanym od stuleci, który działa odprężająco, odmładzająco i regenerująco. To połączenie unikalnych zasług płynących z zastosowania rozgrzanych kamieni z tradycyjnymi technikami masażu szwedzkiego. Bardzo dobrze działa zarówno na skórę, jak i mięśnie. Efekty można zauważyć w obszarze układu limfatycznego i krwionośnego oraz w obszarze układu nerwowego.

Do kogo jest skierowany?

Zabieg z wykorzystaniem gorących kamieni jest przeznaczony dla każdej zdrowej osoby, która dąży do wyciszenia, uspokojenia i odpoczęcia. Każdy, kto zmaga się z nadmiernym stresem, nerwami i przemęczeniem odnajdzie w masażu gorącymi kamieniami dobry sposób na regenerację. Ponadto zabieg ten jest polecany jako uzupełnienie terapii różnych schorzeń, m.in: chorób reumatycznych, rwy kulszowej, niektórych chorób układu krążenia, otyłości czy w ramach rekonwalescencji po różnych urazach.

Jak to wygląda?

Masaż ten wykorzystuje kamienie różnej wielkości, które swoim rozmiarem są dopasowywane do partii ciała, na której mają być użyte. Przed zastosowaniem rozgrzewa się je do temperatury wyższej, niż ta osiągana przez ciało człowieka. W masażu używane są najczęściej bazaltowe kamienie, gdyż są one doskonałym środkiem utrzymującym ciepło, a ponadto posiadają odpowiednią wagę uciskającą skórę. Pozwala to na połączenie różnych terapii podczas masażu, np.: akupresury (ucisk kamieni) i termoterapii (ciepło kamieni). Skóra klienta zostaje nasmarowana olejkiem, który ułatwi wykonanie technik masażu szwedzkiego oraz pozwoli na swobodne przesuwanie kamieni. Początkowo układa je się wzdłuż, jeden przy drugim, a następnie dokonywany jest masaż z ich użyciem, przeplatany masażem klasycznym. Cały zabieg dopełnia odpowiedni klimat i muzykoterapia.

 

Co uzyskujemy?

Zabieg ten zbawiennie oddziałuje na skórę – po części działa na zasadzie drenażu limfatycznego, dzięki czemu pobudza układ krwionośny i limfatyczny. Skóra jest lepiej odżywiona i natleniona, a przez to elastyczniejsza, promienniejsza i zdrowsza. Masaż gorącymi kamieniami przyśpiesza regenerację mięśni po treningu, poprawia ich napięcie i wytrzymałość. Ponadto masaż ten łagodzi objawy stresu, relaksuje, uspokaja i poprawia nastrój. Dodatkowo wykonywanie go podczas chłodnych dni bardzo dobrze wpływa na układ odpornościowy.

 

 

 

 

 

 

Rodzaj Ceny – 30 min. / 60 min. / 90 min.
Masaż klasyczny 100 zł / 150 zł / 190 zł
Masaż relaksacyjny 100 zł / 150 zł / 190 zł
Drenaż limfatyczny 80 zł / 180 zł
Masaż całego ciała czekoladą 180 zł / 60 min.
Masaż relaksacyjny woskiem świecy 120 zł / 180 zł
Masaż gorącymi kamieniami 100 zł / 180 zł
Masaż stemplami ziołowymi 190 zł / 260 zł
Masaż całego ciała stemplami z peelingiem 300 zł
Masaż Aromaterapeutyczny 60 min. – 260 zł / 90 min. – 320 zł
Masaż stóp 90 zł / 120 zł
Pakiet 10 masaży terapeutycznych 60 minutowych /+1 gratis/ 1500 zł
Pakiet 5 masaży 30 minutowych /+1 gratis/ 500 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu 100 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu stemplami ziołowymi ogrzewanymi parą 200 zł