Masaż gorącymi kamieniami

masaż relaksacyjny gorącymi stemplami

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Co to jest masaż gorącymi kamieniami?

masaż relaksacyjny

Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem znanym od stuleci, który działa odprężająco, odmładzająco i regenerująco. To połączenie unikalnych zasług płynących z zastosowania rozgrzanych kamieni z tradycyjnymi technikami masażu szwedzkiego. Bardzo dobrze działa zarówno na skórę, jak i mięśnie. Efekty można zauważyć w obszarze układu limfatycznego i krwionośnego oraz w obszarze układu nerwowego.

Do kogo jest skierowany?

Zabieg z wykorzystaniem gorących kamieni jest przeznaczony dla każdej zdrowej osoby, która dąży do wyciszenia, uspokojenia i odpoczęcia. Każdy, kto zmaga się z nadmiernym stresem, nerwami i przemęczeniem odnajdzie w masażu gorącymi kamieniami dobry sposób na regenerację. Ponadto zabieg ten jest polecany jako uzupełnienie terapii różnych schorzeń, m.in: chorób reumatycznych, rwy kulszowej, niektórych chorób układu krążenia, otyłości czy w ramach rekonwalescencji po różnych urazach.

Jak to wygląda?

Masaż ten wykorzystuje kamienie różnej wielkości, które swoim rozmiarem są dopasowywane do partii ciała, na której mają być użyte. Przed zastosowaniem rozgrzewa się je do temperatury wyższej, niż ta osiągana przez ciało człowieka. W masażu używane są najczęściej bazaltowe kamienie, gdyż są one doskonałym środkiem utrzymującym ciepło, a ponadto posiadają odpowiednią wagę uciskającą skórę. Pozwala to na połączenie różnych terapii podczas masażu, np.: akupresury (ucisk kamieni) i termoterapii (ciepło kamieni). Skóra klienta zostaje nasmarowana olejkiem, który ułatwi wykonanie technik masażu szwedzkiego oraz pozwoli na swobodne przesuwanie kamieni. Początkowo układa je się wzdłuż, jeden przy drugim, a następnie dokonywany jest masaż z ich użyciem, przeplatany masażem klasycznym. Cały zabieg dopełnia odpowiedni klimat i muzykoterapia.

 

Co uzyskujemy?

Zabieg ten zbawiennie oddziałuje na skórę – po części działa na zasadzie drenażu limfatycznego, dzięki czemu pobudza układ krwionośny i limfatyczny. Skóra jest lepiej odżywiona i natleniona, a przez to elastyczniejsza, promienniejsza i zdrowsza. Masaż gorącymi kamieniami przyśpiesza regenerację mięśni po treningu, poprawia ich napięcie i wytrzymałość. Ponadto masaż ten łagodzi objawy stresu, relaksuje, uspokaja i poprawia nastrój. Dodatkowo wykonywanie go podczas chłodnych dni bardzo dobrze wpływa na układ odpornościowy.

Rodzaj
Masaż klasyczny120 zł – 30 min / 170 zł – 60 min/ 210 zł – 90 min
Masaż relaksacyjny120 zł – 30 min / 170 zł – 60 min/ 210 zł – 90 min
Drenaż limfatyczny100 zł – 40 min / 190 zł – 90 min
Masaż całego ciała czekoladą200 zł / 60 min
Masaż relaksacyjny woskiem świecy200 zł – 60 min/ 250 zł – 90 min / 300 zł – 120 min
Masaż gorącymi kamieniami150 zł – 30 min / 200 zł – 60 min/ 250 zł – 90 min
Masaż stemplami ziołowymi 190 zł – 40 min / 260 zł – 70 min
Masaż całego ciała stemplami z peelingiem300 zł – 90 min
Masaż Aromaterapeutyczny260 zł – 60 min / 320 zł – 90 min
Masaż stóp170 zł – 60 min
Pakiet 10 masaży terapeutycznych 60 minutowych /+1 gratis/1500 zł
Pakiet 5 masaży 30 minutowych /+1 gratis/500 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu100 zł – 30 min
Masaż twarzy, szyi i dekoltu stemplami ziołowymi ogrzewanymi parą200 zł – 60 min
Kobido – japoński, liftingujący masaż twarzy250 zł – 90 min

Nasza klinika

w Pytaniu Na Śniadanie

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺