Masaż relaksacyjny ciepłą świecą

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Czym jest masaż relaksacyjny ciepłą świecą

Masaż aromaterapeutyczny wykorzystujący ciepłą świecę to jedna z odmian masażu relaksacyjnego. Wyjątkowość tego zabiegu tkwi w efektach, jakie się uzyskuje. Nie tylko odpręża i rozluźnia spięte mięśnie, ale także dobroczynnie wpływa na stan i wygląd skóry. Wykorzystanie świecy złożonej tylko z naturalnych składników odżywczych działa jak balsam, który dba o całe ciało. Wydobywające się zapachy dodatkowo wyciszają i relaksują pacjenta. Połączenie wszystkich elementów: ciepła, zapachów i delikatnego dotyku sprawia, że wiele osób z chęcią powraca do masażu ciepłą świecą.

 

Do kogo jest skierowany?

Osoby, które powinny być szczególnie zaciekawione aromaterapeutycznym masażem ciepłą świecą to te, które mają szarą, suchą oraz odwodnioną skórę. Zainteresować powinni się również Ci, którzy cierpią na cellulit i rozstępy. Ciepło rozgrzanej świecy będzie działało kojąco na wszystkie przemęczone i zestresowane osoby. Masaż aromaterapeutyczny ciepłą świecą poleca się również każdemu, kto ma problemy z nerwobólami, nadciśnieniem, bezsennością, a także dolegliwościami pochodzenia menstruacyjnego i menopauzalnego.

 

Jak wygląda masaż aromaterapeutyczny ciepłą świecą?

Masaż ten ma za zadanie odprężać, dlatego zwraca się dużą uwagę na nastrój, który jest budowany. Klient po ułożeniu na leżance zostaje otoczony zmysłowymi zapachami, które najbardziej mu odpowiadają. Wydobywają się one z zapalonej świecy zbudowanej na bazie wosku pszczelego i oleju kokosowego, a sama intensywność zapachu jest dopasowywana indywidualnie do każdego klienta. Po rozgrzaniu się świecy masażysta wylewa ją na partię ciała klienta, którą ma się zająć. Przez fakt, że jest ona zbudowana tylko i wyłącznie z naturalnych składników, odmiennych od tradycyjnych świec, nie ma możliwości aby nastąpiło jakiekolwiek poparzenie. Gorąca i rozgrzana świeca staje się balsamem i środkiem nawilżającym, niezbędnym do przeprowadzenia masażu aromaterapeutycznego. Masażysta delikatnie i rytmicznie rozprowadza rozgrzaną świecę po ciele, wykonując jednocześnie relaksujący masaż, mający rozluźnić napięte i obolałe mięśnie.

 

Co uzyskujemy?

Masaż aromaterapeutyczny ciepłą świecą daje efekty przede wszystkim kosmetyczne i relaksacyjne. Ciepło pozwala na wniknięcie aktywnych składników pochodzących z świecy, głęboko w strukturę skóry, zapewniając jej maksymalne odżywienie i nawilżenie. W połączeniu z masażem zyskuje się dodatkowe efekty, takie jak rozbijanie cellulitu oraz zapobieganie rozstępom. Jednocześnie masaż ten, dzięki wydobywającym się aromatom oraz powolnym technikom dotyku, daje rezultaty odprężenia, odblokowania napiętych mięśni i usunięcia stresu. Obniża ciśnienie krwi sprawiając, że jest się wypoczętym.

 

Rodzaj
Masaż klasyczny150 zł – 30 min / 250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min
Masaż relaksacyjny150 zł – 30 min / 250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min
Drenaż limfatyczny250 zł – 40 min / 300 zł – 90 min
Masaż całego ciała czekoladą300 zł / 60 min
Masaż relaksacyjny woskiem świecy250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min / 350 zł – 120 min
Masaż gorącymi kamieniami250 zł – 60 min/ 300 zł – 90 min
Masaż Aromaterapeutyczny260 zł – 60 min / 320 zł – 90 min
Masaż stóp200 zł – 60 min
Pakiet 10 masaży terapeutycznych 60 minutowych /+1 gratis/2500 zł
Pakiet 10 masaży 30 minutowych /+1 gratis/1500 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu150 zł – 30 min
Kobido – japoński, liftingujący masaż twarzy290 zł – 90 min
Pakiet 3 masaży Kobido750 zł
Pakiet 6 masaży Kobido1200 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺