Kosmetyczny masaż twarzy (ciepła świeca)

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Co to jest kosmetyczny masaż twarzy?

Masaż twarzy ciepłą świecą wykonuje się z pomocą odpowiednio rozgrzanej świecy wykonanej w całości z naturalnych składników. Jest to przede wszystkim mocno relaksujący rodzaj masażu, do którego wykorzystuje się olejki zapachowe wpływające na odprężenie oraz ukojenie zmysłów klienta.

 

Do kogo jest skierowany?

Z takiego rodzaju masażu skorzystać mogą osoby zestresowane, żyjące w ciągłym napięciu. Jest to doskonały sposób relaksu, który wycisza, łagodzi i koi. Otulony wspaniałymi woniami klient może oderwać się od rzeczywistości dnia codziennego i, oddawszy się w ręce masażysty, zatracić się we wspaniałych doznaniach. Zaleca się go osobom o zmęczonej, odwodnionej i suchej skóry twarzy. Oprócz ogólnych przeciwwskazań, takich jak: uczulenie na którykolwiek składnik czy ogólny zły stan zdrowia, jest on bezpieczny i mogą korzystać z niego wszyscy zainteresowani.

 

Jak wygląda kosmetyczny masaż twarzy ciepłą świecą?

Masaż wykonywany jest w całości przy pomocy aromatycznej świecy zbudowanej na bazie wosku pszczelego i oleju kokosowego. Polega on na rozgrzaniu do odpowiedniej temperatury świecy oraz powolnemu wylewaniu wosku na skórę. Dzięki naturalnym składnikom nie istnieje ryzyko poparzenia. Masażysta podczas rozprowadzania wosku wykonuje delikatne rytmiczne ruchy. Rozgrzana świeca nabiera właściwości balsamu, który doskonale nawilża i wygładza nasza skórę. Unoszący się w powietrzu aromat oraz zbudowany przez masażystę nastrój panujący w gabinecie pozwala się wyciszyć i w pełni odprężyć.

 

Efekty masażu twarzy ciepłą święcą

Masaż twarzy ciepłą świecą doskonale odpręża oraz wprowadza w stan harmonii i ukojenia zmysłów. Oprócz właściwości relaksujących, możemy uzyskać także korzyści w postaci nawodnionej, nawilżonej oraz ujędrnionej skóry twarzy. Zabieg ten, dzięki wyjątkowej aurze, w jakiej się go wykonuje, przyczynia się do ogólnej poprawy nastroju.

Rodzaj Ceny – 30 min. / 60 min. / 90 min.
Masaż klasyczny 100 zł / 150 zł / 190 zł
Masaż relaksacyjny 100 zł / 150 zł / 190 zł
Drenaż limfatyczny 80 zł / 180 zł
Masaż całego ciała czekoladą 180 zł / 60 min.
Masaż relaksacyjny woskiem świecy 120 zł / 180 zł
Masaż gorącymi kamieniami 100 zł / 180 zł
Masaż stemplami ziołowymi 190 zł / 260 zł
Masaż całego ciała stemplami z peelingiem 300 zł
Masaż Aromaterapeutyczny 60 min. – 260 zł / 90 min. – 320 zł
Masaż stóp 90 zł / 120 zł
Pakiet 10 masaży terapeutycznych 60 minutowych /+1 gratis/ 1500 zł
Pakiet 5 masaży 30 minutowych /+1 gratis/ 500 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu 100 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu stemplami ziołowymi ogrzewanymi parą 200 zł