Makijaż permanentny – Brwi ombre/pudrowe/włoskowe

brwi ombre

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Makijaż permanentny brwi Ombre/pudrowe/włoskowe

Idealna linia brwi to rzadkość. Samodzielne poprawianie ich kształtu jest męczące i często nie gwarantuje oczekiwanych efektów. Remedium na powyższy problem jest makijaż permanentny. Zatem jeśli chcesz nadać brwiom regularny kształt, męczy Cię codzienne rysowanie brwi, a jednocześnie zależy Ci na naturalnym efekcie, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

Metoda Ombre polega na pigmentacji brwi w trzech przechodzących cieniach, które harmonijnie się dopełniają. Przejście jednego koloru w drugi daje bardzo naturalny efekt. Makijaż metodą Ombre eliminuje wszelkie asymetrie brwi, ubytki włosków oraz umożliwia rekonstrukcje brwi i uzyskanie upragnionego kształtu bez konieczności codziennego ich rysowania.

Makijaż permanentny metodą włoskową polega na delikatnym wrysowaniu włosków, które idealnie imitują naturalne, tam gdzie ich brakuje lub jest niedostatecznie mało. Metoda włoskowa umożliwia bardzo precyzyjną rekonstrukcję brwi, a efekt jest subtelny i maksymalnie naturalny.

brwi pudroweCo warto wiedzieć przed zabiegiem?

1 miesiąc przed zabiegiem nie należy depilować brwi. Dzięki temu odrosną i uzyskają swój naturalny wygląd, co ułatwi specjaliście dobranie odpowiedniego kształtu brwi najbardziej dopasowanego do urody klientki. Istotną kwestią jest zadbanie o skórę w okolicy brwi. W przypadku jej nadmiernego łuszczenia się i suchości należy odpowiednio ją nawilżać i złuszczać delikatnymi peelingami np. enzymatycznymi. Natomiast gdy skóra nadmiernie się przetłuszcza, musimy ja oczyszczać. Dobrze przygotowana skóra sprawi, że absorbcja pigmentu będzie większa, a końcowy efekt jeszcze lepszy. Po 21 dniach od zabiegu należy wykonać drugi zabieg wzmacniający, aby utrwalić końcowy efekt.

Jak należy pielęgnować skórę i brwi po zabiegu?

Tuż po zabiegu oczy mogą być opuchnięte i zaczerwienione. Mogą sprawiać wrażenie zapłakanych. Efekt ten jest krótkotrwały i objawy znikają po kilku godzinach. Nie wolno moczyć, trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skórę należy myć i pielęgnować środkami zaleconymi przez linergistkę. Bezpośrednio kilka tygodni po zabiegu nie wolno korzystać z sauny, solarium, salonów SPA oraz basenów czy innych zbiorników wodnych. Tuż po pigmentacji brwi są bardziej intensywne. Taki efekt zwykle utrzymuje się około 4-7 dni, aby ostatecznie po tym czasie brwi uzyskały pożądany kolor.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • cukrzyca
  • choroby dermatologiczne np. łuszczyca
  • aktywne infekcje skórne- grzybicze, bakteryjne, wirusowe
  • przyjmowanie niektórych leków np. glikokortykosteroidów, przeciwzakrzepowych, przeciwdepresyjnych, antybiotyków, przeciwgrzybiczych
  • ciąża i karmienie piersią
  • choroby siatkówki i rogówki oka
  • podejrzewana lub stwierdzona alergia na barwniki.

Wszystkich zainteresowanych makijażem permanentnym brwi oraz innych części twarzy zapraszamy do naszego salonu znajdującego się w Józefowie (okolice Otwocka). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług również klientów z Warszawy i okolic. Oferujemy liczne miejsca parkingowe, miłą atmosferę, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny!!!

MAKIJAŻ PERMANENTNYCena
Kontur ust z wypełnieniem/cieniowanie1000 zł
3D Ombre Lips1100 zł
Kontur ust600 zł
Lip /rozświetlenie ponad konturem ust/150 zł
Brwi ombre/pudrowe/włoskowe1000 zł
Brwi cieniowanie1000 zł
Kreski górne zagęszczenie linii rzęs550 zł
Kreski górne – dekoracyjne800 zł
Kreski dolne450 zł

* w cenie zabiegów uwzględniona jest druga wizyta uzupełniająca makijaż

Efekty Zabiegu

Technika Soft Ombre

Makijaż permanentny brwi metoda pudrowa. Wyrównanie asymetrii brwi. Zdjęcie bezpośrednio po zabiegu. Po wygojeniu kolor zjaśnieje o ok 40%. Wykonanie Karolina Wieczorkowska

 

 

 

Odwiedź nasz sklep i odkryj produkty, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Vouchery na serię zabiegów pielęgnacyjnych
  • Vouchery kwotowe, idealne na prezent
  • Profesjonalne kosmetyki i suplementy

Zadbaj o piękno swoje i swoich bliskich, bez konieczności wychodzenia z domu.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺