Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Makijaż permanentny - Brwi ombre/pudrowe/włoskowe

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w poniższy przycisk. Pobierz szczegółowy cennik
Makijaż permanentny - Brwi ombre/pudrowe/włoskowe

Makijaż permanentny brwi Ombre/pudrowe/włoskowe

Idealna linia brwi to rzadkość. Samodzielne poprawianie ich kształtu jest męczące i często nie gwarantuje oczekiwanych efektów. Remedium na powyższy problem jest makijaż permanentny. Zatem jeśli chcesz nadać brwiom regularny kształt, męczy Cię codzienne rysowanie brwi, a jednocześnie zależy Ci na naturalnym efekcie, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

Metoda Ombre polega na pigmentacji brwi w trzech przechodzących cieniach, które harmonijnie się dopełniają. Przejście jednego koloru w drugi daje bardzo naturalny efekt. Makijaż metodą Ombre eliminuje wszelkie asymetrie brwi, ubytki włosków oraz umożliwia rekonstrukcje brwi i uzyskanie upragnionego kształtu bez konieczności codziennego ich rysowania.

Makijaż permanentny metodą włoskową polega na delikatnym wrysowaniu włosków, które idealnie imitują naturalne, tam gdzie ich brakuje lub jest niedostatecznie mało. Metoda włoskowa umożliwia bardzo precyzyjną rekonstrukcję brwi, a efekt jest subtelny i maksymalnie naturalny.

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

1 miesiąc przed zabiegiem nie należy depilować brwi. Dzięki temu odrosną i uzyskają swój naturalny wygląd, co ułatwi specjaliście dobranie odpowiedniego kształtu brwi najbardziej dopasowanego do urody klientki. Istotną kwestią jest zadbanie o skórę w okolicy brwi. W przypadku jej nadmiernego łuszczenia się i suchości należy odpowiednio ją nawilżać i złuszczać delikatnymi peelingami np. enzymatycznymi. Natomiast gdy skóra nadmiernie się przetłuszcza, musimy ja oczyszczać. Dobrze przygotowana skóra sprawi, że absorbcja pigmentu będzie większa, a końcowy efekt jeszcze lepszy. Po 21 dniach od zabiegu należy wykonać drugi zabieg wzmacniający, aby utrwalić końcowy efekt.

Jak należy pielęgnować skórę i brwi po zabiegu?

Tuż po zabiegu oczy mogą być opuchnięte i zaczerwienione. Mogą sprawiać wrażenie zapłakanych. Efekt ten jest krótkotrwały i objawy znikają po kilku godzinach. Nie wolno moczyć, trzeć, ani dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skórę należy myć i pielęgnować środkami zaleconymi przez linergistkę. Bezpośrednio kilka tygodni po zabiegu nie wolno korzystać z sauny, solarium, salonów SPA oraz basenów czy innych zbiorników wodnych. Tuż po pigmentacji brwi są bardziej intensywne. Taki efekt zwykle utrzymuje się około 4-7 dni, aby ostatecznie po tym czasie brwi uzyskały pożądany kolor.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

- cukrzyca

- choroby dermatologiczne np. łuszczyca

- aktywne infekcje skórne- grzybicze, bakteryjne, wirusowe

- przyjmowanie niektórych leków np. glikokortykosteroidów, przeciwzakrzepowych, przeciwdepresyjnych, antybiotyków, przeciwgrzybiczych

- ciąża i karmienie piersią

- choroby siatkówki i rogówki oka

- podejrzewana lub stwierdzona alergia na barwniki.

 Wszystkich zainteresowanych makijażem permanentnym brwi oraz innych części twarzy zapraszamy do naszego salonu znajdującego się w Józefowie (okolice Otwocka). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług również klientów z Warszawy i okolic. Oferujemy liczne miejsca parkingowe, miłą atmosferę, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny!!!

 

Makijaż permanentny
Kontur ust z wypełnieniem/cieniowanie 1000 zł
3D Ombre Lips 1100 zł
Kontur ust 600 zł
Lip /rozświetlenie ponad konturem ust/ 150 zł
Brwi ombre/pudrowe/włoskowe 900 zł
Brwi cieniowanie 800 zł
Kreski górne zagęszczenie linii rzęs 550 zł
Kreski górne - dekoracyjne 700 zł
Kreski dolne 400 zł
* w cenie zabiegów uwzględniona jest druga wizyta uzupełniająca makijaż

 

 

 

Dokolorowanie makijażu po 1,5 roku

40% ceny zabiegu podstawowego

 

Dokolorowanie makijażu po 2 latach

50% ceny zabiegu podstawowego

 

Dokolorowanie makijażu po 3 latach

70% ceny zabiegu podstawowego

Artykuły

MEDYCYNA ESTETYCZNA
Trądzik zwyczajny
Zwalczaj cellulit w domu i poza domem!
Makijaż dzienny – poznaj inspiracje, dzięki którym…
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa