Zabiegi na skóre dłoni – CFG komórki macierzyste

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

odmładzanie skóry dłoniŁadne, zadbane dłonie to wizytówka każdego człowieka – niestety, skóra rąk narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników, przez co szybko pojawiają się na niej zmarszczki, może być przesuszona oraz przebarwiona. Rozwiązaniem tych problemów są zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych CFG – wykonujemy je w naszej klinice Anlaya w Józefowie pod Warszawą!

Spis treści:

  • Komórki macierzyste CFG – czym są?
  • Komórki macierzyste CFG w medycynie estetycznej
  • Odmładzanie dłoni dzięki komórkom macierzystym CFG

Skóra dłoni to obszar, na którym szybko odbija się zarówno upływ czasu, jak i prowadzony tryb życia. W obrębie tej części ciała nie występują duże ilości tkanki tłuszczowej, a więc na dłoniach szybko widoczne są zmarszczki i bruzdy, a dodatkowo – dość łatwo się one przesuszają. Dodatkowo, skóra dłoni jest narażona na nieustanną ekspozycję na niekorzystne czynniki zewnętrzne: promieniowanie słoneczne, wiatr, mróz czy kontakt z różnymi substancjami, detergentami itp. Wszystko to może również odbijać się na zdrowiu i estetycznym wyglądzie dłoni.

 

 

Komórki macierzyste CFG – czym są?

Komórki macierzyste to rodzaj komórek występujących w ludzkim organizmie, które wyróżniają się dwoma komórki CGFzasadniczymi cechami: mają one zdolność do samoodnowy oraz do wielokierunkowego różnicowania (czyli mogą się z nich rozwinąć różne inne komórki pod względem budowy i funkcje). Na właściwościach tych opiera się zasada działania stosunkowo młodej dziedziny, jaką jest medycyna regeneracyjna. Są to różnego rodzaju zabiegi z użyciem komórek macierzystych, których celem jest regeneracja uszkodzonych tkanek ludzkiego organizmu. 

Komórki macierzyste CFG w medycynie estetycznej

Zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych CFG znajdują zastosowanie m.in. w medycynie estetycznej. Iniekcje specjalnie przygotowanego preparatu pozwalają walczyć z takimi problemami, jak wypadanie włosów, pierwsze oznaki starzenia czy utrata jędrności i elastyczności skóry na twarzy i ciele.

Pozyskiwanie komórek macierzystych odbywa się w kilku etapach.

  1. Pierwszym etapem jest pobranie od pacjenta niewielkiej ilości krwi obwodowej (mniej więcej tyle samo, ile trzeba do wykonania badania laboratoryjnego krwi).
  2. Krew zostaje umieszczona w specjalnej probówce – w procesie wirowania następuje wyodrębnienie komórek macierzystych i czynników wzrostu.
  3. Preparat zostaje podany w formie mezoterapii w partie ciała wymagające intensywnej regeneracji.

Odmładzanie dłoni dzięki komórkom macierzystym CFG

mezoterapia skóry dłoni

Mezoterapia z wykorzystaniem komórek macierzystych CFG może być wykonywana m.in. w obrębie dłoni. Preparat podatny w formie iniekcji w skórę rąk aktywuje mikrokrążenie, stymuluje produkcję nowych komórek naskórka, pozytywnie wpływa na tworzenie nowych włókien kolagenowych oraz nawilżenie skóry. W efekcie skóra dłoni staje się wyraźnie gładsza i bardziej jędrna, znikają zmarszczki i bruzdy, poprawia się jej nawilżenie, redukcji ulegają przebarwienia. 

Dzięki temu, że komórki macierzyste CFG pozyskiwane są bezpośrednio z krwi pacjenta, nie ma ryzyka, że wywołają one nadwrażliwość czy reakcje alergiczne. Zabieg nie wiąże się także z ryzykiem poważniejszych powikłań – ewentualne drobne siniaki w miejscu iniekcji znikają w ciągu kilku dni. Oczywiście tak jak w przypadku każdej innej procedury, również mezoterapii z użyciem komórek macierzystych CFG nie wykonuje się u wszystkich – wśród przeciwwskazań znajduje się m.in. ciąża i okres karmienia, aktywne infekcje skóry, nowotwory oraz przyjmowanie niektórych leków.

Mezoterapia skóry dłoni z użyciem komórek macierzystych CFG znajduje się w ofercie naszej kliniki Anlaya Medical Clinic & SPA. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie!

 

 

 

TERAPIA KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI I SKONCENTROWANYMI CZYNNIKAMI WZROSTU CGF
CGF ONE750 zł
Odwiedź nasz sklep i odkryj produkty, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Vouchery na serię zabiegów pielęgnacyjnych
  • Vouchery kwotowe, idealne na prezent
  • Profesjonalne kosmetyki i suplementy

Zadbaj o piękno swoje i swoich bliskich, bez konieczności wychodzenia z domu.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺