Zabiegi na skóre dłoni w technologii Alma Harmony XL Pro

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Piękna skóra dłoni? Już teraz w zasięgu Twojej ręki!

Czy wiesz jaka część naszego ciała jest najbardziej narażona na szkodliwe czynniki zewnętrzne? Oczywiście skóra! Dodatkowo dodajmy, że to właśnie skóra dłoni oprócz takich szkodliwych czynników zewnętrznych jak: mróz, wiatr, promieniowanie UV wystawiana jest także na: detergenty, brud czy na złą pielęgnację. Z czasem też skóra dłoni naturalnie ulega procesom starzenia się więc intensywna pielęgnacja oraz zabiegi medycyny estetycznej są w tym przypadku jak najbardziej wskazane.

W Klinice Anlaya proponujemy naszym Klientom kilka zabiegów laserowych z wykorzystaniem technologii Harmony XL Pro, które rewelacyjnie radzi sobie z problemami skórnymi naszych Pacjentów.

Technologia DYE-VL™ – Fotoodmładzanie i usuwanie przebarwień

Technologia Harmony XL Pro Dye-Vl™ w skuteczny sposób redukuje przebarwienia i zapobiega fotostarzeniu się skóry. Laser emituje światło, które działa termicznie na komórki zawierające barwnik, a następnie rozbija go na mniejsze cząsteczki. Są one potem w naturalny sposób wydalane z organizmu, a nasza skóra staje się jednolita, pozbawiona przebarwień czy rumienia.

Wskazania:

 • Zmiany naczyniowe – “pajączki”, rumienie
 • Przebarwienia skóry
 • Zmiany typu port wine stain

Technologia IPIXEL™ – Zagęszczanie skóry oraz odmładzanie

Technologia Harmony XL Pro iPixel™ wykorzystuje technologię frakcyjną, która w kontrolowany sposób uszkadza wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Następnie naturalnie dochodzi do procesu gojenia się, gdzie nowa tkanka zastępuje uszkodzoną. Taki proces sprawia, że skóra się przebudowuje, ujędrnia i redukuje zmarszczki czy też blizny występujące na dłoniach.

Wskazania:

 • Utrata jędrności skóry
 • Zmarszczki, blizny, rozstępy
 • Skóra szorstka, chropowata
 • Skóra pozbawiona blasku, zszarzała

Technologia ND-YAG™ – Silna regeneracja

Technologia Harmony XL Pro Q-Switch wykorzystuje krótką wiązkę światła, która dociera do skóry właściwej. Światło lasera skutecznie działa na barwnik w skórze. Jednakże dodatkowo dochodzi do stymulacji procesów immunologicznych i regeneracyjnych w skórze zmuszając ją do szybkiej odnowy.

Wskazania:

 • Przebudowa i regeneracja skóry właściwej
 • Przebarwienia

Zabiegi na dłonie z wykorzystaniem technologii Harmony XL Pro charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością i bezpieczeństwem. Pierwsze rezultaty widać już po pierwszej wizycie jednak dla lepszych efektów zalecamy wykonać całą serię w odstępie 2-4 tygodni.

Jak przy wielu zabiegach laserowych warto także pamiętać o przeciwwskazaniach, w Klinice Anlaya przeprowadzamy dokładny wywiad z Pacjentem jednakże są takie czynniki, które całkowicie dyskwalifikują z zabiegu w technologii Harmony XL Pro:

Przeciwwskazania:

 • choroba nowotworowa
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe
 • epilepsja
 • cukrzyca
 • implanty metalowe lub elektroniczne
 • zażywanie ziół i leków światłouczulających (np. dziurawiec)
 • świeża opalenizna (należy odczekać min 3 tygodnie)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu – zapraszamy do kontaktu! Napisz lub zadzwoń do Anlaya Clinic & Spa i umów się na wizytę w naszym gabinecie!

 

CENNIK

 

ZABIEG W TECHNOLOGII DYE-VL FOTOODMŁADZANIE1 zabieg3 zabiegi
Dłonie500 zł1300 zł
ZABIEG W TECHNOLOGII DYE-VL USUWANIE PRZEBARWIEŃ1 zabieg3 zabiegi
Dłonie500 zł1300 zł
ZABIEG W TECHNOLOGII IPIXEL LASEROWE ZAGĘSZCZENIE SKÓRY DŁONI, SILNE ODMŁADZANIE1 zabieg3 zabiegi
Dłonie600 zł1550 zł
ZABIEG W TECHNOLOGII Q-SWITCH ND-YAG GŁĘBOKA REGENERACJA1 zabieg3 zabiegi
Dłonie450 zł1200 zł

Efekty Zabiegów

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadcze – nia osoby przeprowadzającej zabieg.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺