Szanowni Klienci,

mimo wstrzymania działalności kliniki Anlaya na czas epidemii przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę! Zapraszamy do zakupu Voucherów w naszym sklepie: https://sklep.anlaya.pl/. Tylko teraz dowolny voucher 25% taniej! Vouchery można wykorzystać na dowolny zabieg przez rok od daty zakupu. Oferta jest ograniczona czasowo.

Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Cellulit - Lipoliza iniekcyjna

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w poniższy przycisk. Pobierz szczegółowy cennik
Cellulit - Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest jedną z najnowocześniejszych metod medycyny estetycznej, która umożliwia bezoperacyjne i skuteczne usunięcie niechcianej tkanki tłuszczowej.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio w tkankę tłuszczową mieszaniny fosfatydylocholiny i deoksycholatu (sól żółciowa). Fosfatydylocholina, czyli popularna lecytyna jest naturalną substancją występującą w naszym organizmie. Posiada właściwości lipolityczne, czyli degradujące komórki tłuszczowe. Zniszczone komórki tłuszczowe są transportowane do wątroby i następnie wydalane przez nerki.

 

Wskazaniem do zabiegu jest redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej w takich okolicach ciała jak:

- kończyny górne - okolice tricepsu, „bryczesy”

- brzuch

- wewnętrzna strona ud

- podwójny podbródek

- biodra

- okolica podpośladkowa

- fałdy na plecach, w okolicy karku

- tłuszczaki.

 

Lipoliza iniekcyjna jest często mylona z liposukcją, która jest zabiegiem chirurgicznym i polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna w przeciwieństwie do liposukcji jest zabiegiem nieinwazyjnym, nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji pozabiegowej i ryzykiem powikłań. Musimy jednak pamiętać, że lipoliza iniekcyjna nie stanowi alternatywy dla liposukcji. Jest dedykowana dla osób z normalną wagą ciała lub nadwagą, które chcą pozbyć się „miejscowych otłuszczeń”. Nie będzie odpowiednia dla osób z dużą nadwagą i otyłością, które chcą pozbyć się jednorazowo dużej ilości zbędnej tkanki tłuszczowej.

 

Efekty po zabiegach:

Podstawowym efektem jest widoczna redukcja tkanki tłuszczowej w okolicy poddawanej zabiegowi. Poza lipolitycznym działaniem preparatu zabieg ma szereg korzystnych właściwości dla naszej skóry ze względu na:

- poprawę metabolizmu komórek

- poprawę mikrokrążenia skóry

- stymulację produkcji kolagenu i elastyny

- poprawę odżywienia skóry

- stymulację regeneracji skóry.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Przed zabiegiem na okolicę poddawaną lipolizie nakładana jest maść znieczulająca, co ma za zadanie maksymalnie zredukować ból. Ostrzyknięcie skóry substancją może powodować pieczenie i swędzenie. Powstaje niewielki obrzęk, zaczerwienienie i tkliwość. W miejscu wstrzyknięcia może pojawić się krwiak. Są to objawy jak najbardziej naturalne i pożądane, bowiem świadczą o skuteczności zabiegu.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

W celu minimalizacji dyskomfortu po zabiegu zaleca się przeprowadzenie w ciągu kilku dni drenażu lub masażu limfatycznego. Pomogą one w sprawniejszym usunięciu zniszczonych komórek tłuszczowych z organizmu.

Kiedy powstaje efekt? Jak długo się utrzymuje? Ile zabiegów należy wykonać?

Pierwszy efekt nie będzie widoczny od razu. Zabieg wywołuje niszczenie komórek tłuszczowych, które rozpoczyna się po upływie 3 tygodni. Liczba zabiegów jest uzależniona od okolicy poddawanej zabiegowi i od indywidualnych cech pacjentki. Średnio zabieg powtarza się 3 razy w odstępach kilkutygodniowych. Czasami wystarczy tylko jeden zabieg.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

- ciąża oraz okres karmienia piersią

- cukrzyca

- choroby autoimmunologiczne

- zaburzenia krzepnięcia krwi

- padaczka

- choroby wątroby i nerek

- aktywne infekcje skóry w miejscu wstrzyknięcia preparatu

- otyłość

- uczulenie na substancje zawarte w preparacie.

 

Wszystkich zainteresowanych z Warszawy, okolic Otwocka (ale nie tylko) zapraszamy po więcej szczegółowych informacji na naszą stronę https://anlaya.pl/ oraz bezpośrednio do naszej kliniki w Józefowie.

Mezoterapia cellulitu od 400 zł*

* rodzaj i ilość koktajlu dobierana jest indywidualnie zależnie od potrzeb.

Artykuły

Skuteczne i sprawdzone metody na walkę z bliznami…
Rodzaje blizn i możliwości ich niwelowania lub całkowitej…
Ile razy trzeba powtarzać zabieg depilacji laserowej…
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa