Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Cellulit - Lipoliza iniekcyjna

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w poniższy przycisk. Pobierz szczegółowy cennik
Cellulit - Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest jedną z najnowocześniejszych metod medycyny estetycznej, która umożliwia bezoperacyjne i skuteczne usunięcie niechcianej tkanki tłuszczowej.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio w tkankę tłuszczową mieszaniny fosfatydylocholiny i deoksycholatu (sól żółciowa). Fosfatydylocholina, czyli popularna lecytyna jest naturalną substancją występującą w naszym organizmie. Posiada właściwości lipolityczne, czyli degradujące komórki tłuszczowe. Zniszczone komórki tłuszczowe są transportowane do wątroby i następnie wydalane przez nerki.

 

Wskazaniem do zabiegu jest redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej w takich okolicach ciała jak:

- kończyny górne - okolice tricepsu, „bryczesy”

- brzuch

- wewnętrzna strona ud

- podwójny podbródek

- biodra

- okolica podpośladkowa

- fałdy na plecach, w okolicy karku

- tłuszczaki.

 

Lipoliza iniekcyjna jest często mylona z liposukcją, która jest zabiegiem chirurgicznym i polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna w przeciwieństwie do liposukcji jest zabiegiem nieinwazyjnym, nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji pozabiegowej i ryzykiem powikłań. Musimy jednak pamiętać, że lipoliza iniekcyjna nie stanowi alternatywy dla liposukcji. Jest dedykowana dla osób z normalną wagą ciała lub nadwagą, które chcą pozbyć się „miejscowych otłuszczeń”. Nie będzie odpowiednia dla osób z dużą nadwagą i otyłością, które chcą pozbyć się jednorazowo dużej ilości zbędnej tkanki tłuszczowej.

 

Efekty po zabiegach:

Podstawowym efektem jest widoczna redukcja tkanki tłuszczowej w okolicy poddawanej zabiegowi. Poza lipolitycznym działaniem preparatu zabieg ma szereg korzystnych właściwości dla naszej skóry ze względu na:

- poprawę metabolizmu komórek

- poprawę mikrokrążenia skóry

- stymulację produkcji kolagenu i elastyny

- poprawę odżywienia skóry

- stymulację regeneracji skóry.

 

Czy zabieg jest bolesny?

Przed zabiegiem na okolicę poddawaną lipolizie nakładana jest maść znieczulająca, co ma za zadanie maksymalnie zredukować ból. Ostrzyknięcie skóry substancją może powodować pieczenie i swędzenie. Powstaje niewielki obrzęk, zaczerwienienie i tkliwość. W miejscu wstrzyknięcia może pojawić się krwiak. Są to objawy jak najbardziej naturalne i pożądane, bowiem świadczą o skuteczności zabiegu.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

W celu minimalizacji dyskomfortu po zabiegu zaleca się przeprowadzenie w ciągu kilku dni drenażu lub masażu limfatycznego. Pomogą one w sprawniejszym usunięciu zniszczonych komórek tłuszczowych z organizmu.

Kiedy powstaje efekt? Jak długo się utrzymuje? Ile zabiegów należy wykonać?

Pierwszy efekt nie będzie widoczny od razu. Zabieg wywołuje niszczenie komórek tłuszczowych, które rozpoczyna się po upływie 3 tygodni. Liczba zabiegów jest uzależniona od okolicy poddawanej zabiegowi i od indywidualnych cech pacjentki. Średnio zabieg powtarza się 3 razy w odstępach kilkutygodniowych. Czasami wystarczy tylko jeden zabieg.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

- ciąża oraz okres karmienia piersią

- cukrzyca

- choroby autoimmunologiczne

- zaburzenia krzepnięcia krwi

- padaczka

- choroby wątroby i nerek

- aktywne infekcje skóry w miejscu wstrzyknięcia preparatu

- otyłość

- uczulenie na substancje zawarte w preparacie.

 

Wszystkich zainteresowanych z Warszawy, okolic Otwocka (ale nie tylko) zapraszamy po więcej szczegółowych informacji na naszą stronę https://anlaya.pl/ oraz bezpośrednio do naszej kliniki w Józefowie.

Mezoterapia cellulitu od 400 zł*

* rodzaj i ilość koktajlu dobierana jest indywidualnie zależnie od potrzeb.

Artykuły

MEDYCYNA ESTETYCZNA
Starzenie się skóry
Odkrycie dekady w kategorii: depilacja
Dzień w Anlaya: Icoone
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa