Modelowanie sylwetki – Icoone

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

ICOONE® to skuteczna metoda nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry. ICOONE® jest szczególnie polecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom w celu redukcji różnego rodzaju cellulitu – wodnego i tłuszczowego, zlokalizowanego na udach, pośladkach i w innych częściach ciała. Wszystkie osoby z Warszawy i okolic zainteresowane zabiegiem ICOONE® w atrakcyjnej cenie zapraszamy do naszej kliniki Anlaya!

Spis treści:

 • ICOONE® – co to za urządzenie?
 • Zabieg ICOONE® – wskazania
 • ICOONE® – czy istnieją jakieś przeciwwskazania?
 • Zabieg ICOONE® – jak przebiega?
 • Zabieg ICOONE® – na cellulit i nie tylko!
 • ICOONE® – skuteczność potwierdzona badaniami
 • Zabieg ICOONE® – cena

Zabieg ICOONE® wykorzystuje nowoczesną, opatentowaną technologię polegającą na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami. Dzięki temu stymulacja skóry jest głęboka i precyzyjna – skóra otrzymuje aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na 1 dm2 powierzchni. Masaż skóry urządzeniem silnie pobudza układ limfatyczny i układ krążenia organizmu. Metabolizm tkanek ulega przyspieszeniu, nadmiar toksyn i wody zostaje wydalony z organizmu. Dzięki temu można uzyskać zarówno określone efekty estetyczne, jak i zdrowotne.

ICOONE® – co to za urządzenie?

ICOONE® to innowacyjne urządzenie zaprojektowane i skonstruowane przez Gianfranco Tudico – byłego managera oraz projektanta firmy LPG Systems. W 2006 r. wraz z zespołem swoich współpracowników Gianfranco Tudico opracował urządzenie, które opiera się na właściwościach w pełni zautomatyzowanych głowic masujących, wyposażonych w rolki posiadające liczne mikrootwory. Poprzez działanie podciśnienia głowice precyzyjnie i dogłębnie masują każdy centymetr kwadratowy skóry, bez jej rozciągania czy wywoływania urazów. ICOONE® szybko zdobyło popularność na całym świecie, stając się jednym z najbardziej cenionych urządzeń do masażu mechanicznego stosowanego m.in. w medycynie estetycznej.

Zabieg ICOONE® – wskazania

Wśród wskazań do wykonania zabiegu ICOONE® znajdują się między innymi:

 • utrata elastyczności i napięcia skóry (np. po odchudzaniu, po ciąży i porodzie, w związku z procesami starzenia),
 • cellulit,
 • rozstępy,
 • walka z nadmiernymi kilogramami (również wspomagająco po zabiegach liposukcji),
 • problem z nadmiarem luźnej skóry,
 • blizny pooparzeniowe i pooperacyjne,
 • potrzeba intensywnej regeneracji powysiłkowej,
 • zapalenie ścięgien,
 • utrata jędrności i estetycznego wyglądu piersi (np. po okresie karmienia),
 • bóle pleców, karku oraz mięśni,
 • zaparcia.

ICOONE® – czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Tak jak w przypadku każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, również zabiegu ICOONE® nie wykonuje się u wszystkich. Wśród głównych przeciwwskazań do jego przeprowadzania znajdują się:

 • nowotwory,
 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • aktywna łuszczyca,
 • aktywne stany zapalne skóry,
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegu.

Zabieg ICOONE® – jak przebiega?

W naszej klinice Anlaya zabieg ICOONE® poprzedzony jest konsultacjami ze specjalistą – w ich trakcie wykluczane jest występowanie ewentualnych przeciwwskazań, a kosmetolog odpowiada na pytania pacjenta oraz rozwiewa wszystkie jego wątpliwości.

Cały masaż trwa od 30 do 60 minut – jeśli zabieg dotyczy twarzy, wykonuje się go bezpośrednio na skórę, a jeśli obejmuje również ciało, pacjent zakłada specjalny obcisły kombinezon. Zabieg ICOONE® składa się z dwóch faz – pierwsza z nich, tzw. faza basic, to pewnego rodzaju „rozgrzewka” dla skóry, o uniwersalnym wielokierunkowym działaniu (np. redukcja cellulitu, ujędrnianie ciała, walka z nadmiarem kilogramów). Drugi etap – tzw. focus – to już praca z ściśle określonymi partiami ciała, dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zabieg nie jest bolesny, a nawet określany przez sporą część pacjentów jako przyjemny. Pacjent podczas masażu odczuwa zasysanie skóry oraz uczucie chłodnego powietrza. Jeżeli u pacjenta występują obfite złogi tłuszczowe, bardzo zaawansowany cellulit lub duże obrzęki limfatyczne, zabieg może powodować dyskomfort i pewne dolegliwości bólowe. Z każdym kolejnym masażem ulegają one jednak zmniejszaniu, co świadczy o poprawie kondycji organizmu.

Po zabiegu należy pić minimum 1,5 litra wody dziennie, co pomaga w sprawniejszym usunięciu z organizmu toksyn, komórek tłuszczowych oraz produktów przemiany materii.

Zabieg ICOONE® – na cellulit i nie tylko!

Zabieg ICOONE® wykazuje bardzo wysoką skutecznością m.in. w redukcji cellulitu – zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Oprócz tego, masaż daje efekty w postaci:

 • aktywacji układu krążenia,
 • poprawy krążenia limfy w organizmie,
 • redukcji tkanki tłuszczowej,
 • stymulacji unaczynienia tkanek,
 • poprawy metabolizmu tkanek i przemiany materii,
 • likwidacji luźnej skóry
 • redukcji obrzęków limfatycznych
 • redukcji blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych,
 • poprawy ujędrnienia i elastyczności skóry,
 • wyszczuplenia i przywrócenia jędrności skóry po porodzie.

Wszystko to pozytywnie wpływa na samopoczucie psychiczne i fizyczne, podnosi samoocenę i pewność siebie.

Wstępne efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Ostateczna liczba zabiegów zależy od oczekiwań pacjenta, kondycji skóry i waha się od 5 do 15 procedur. Po skończeniu serii zabiegów może być wskazane wykonywanie zabiegu przypominającego raz w miesiącu dla podtrzymania efektu.

ICOONE® – skuteczność potwierdzona badaniami

Skuteczność działania zabiegu ICOONE® m.in. w redukcji cellulitu, blizn oraz ujędrniania ciała potwierdzają badania naukowe. Prowadzili je m.in. naukowcy z Kliniki Chirurgii Ogólnej na Uniwersytecie Modeny i Reggio Emilia we Włoszech. Pacjenci borykający się z zaparciami, cellulitem oraz bliznami (w tym pooparzeniowymi) byli poddawani serii 10 zabiegów dwa razy w tygodniu. Przyniosły one pozytywne efekty we wszystkich przypadkach – zredukowane zostały nawet dojrzałe blizny, widocznie mniejszy stał się cellulit, a dodatkowo u pacjentów pobudzona została praca jelit, co pomogło pozbyć się zaparć.

Zabieg ICOONE® – cena

Cena zabiegu ICOONE® uzależniona jest od partii ciała poddawanej zabiegowi (basic + focus) oraz ostatecznej liczby procedur.

PROGRAMY ESTETYCZNE
ICOONE TWARZ [40MIN]250 zł
5 zabiegów950 zł
10 zabiegów1700 zł
15 zabiegów2100 zł
ICOONE DRENAŻ LIMFATYCZNY TWARZ + OCZY [20MIN]150 zł
5 zabiegów550 zł
10 zabiegów1000 zł
ICOONE BASIC [30MIN]250 zł
5 zabiegów1000 zł
10 zabiegów1700 zł
15 zabiegów2100 zł
ICOONE BASIC + 1 FOKUS [40MIN]280 zł
5 zabiegów1100 zł
10 zabiegów1900 zł
15 zabiegów2400 zł
ICOONE BASIC + 2 FOKUSY [50MIN]310 zł
5 zabiegów1200 zł
10 zabiegów2200 zł
15 zabiegów2800 zł
ICOONE BASIC + 3 FOKUSY [60MIN]340 zł
5 zabiegów1400 zł
10 zabiegów2400 zł
15 zabiegów3100 zł
PROGRAM MEDYCZNY
ICOONE PROGRAM MEDYCZNY [20MIN]200 zł
5 zabiegów900 zł
10 zabiegów1600 zł
15 zabiegów2100 zł
Zabieg pojedynczy (po liposukcji, zwalczanie blizn pooperacyjnych, obrzęków)200 zł

Borykasz się z nieestetycznym cellulitem? Potrzebujesz pomocy w walce z nadmiarem kilogramów? Chcesz przywrócić ciału po porodzie dawny wygląd? A może potrzebne Ci wspomożenie pracy układu limfatycznego? Zabieg ICOONE® jest rozwiązaniem tych i wielu innych problemów! Osoby z Warszawy i okolic zapraszamy do kliniki Anlaya – zapewniamy opiekę wysoko wykwalifikowanych specjalistów i wyjątkową atmosferę sprzyjającą relaksowi! Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę -> https://anlaya.pl/contact.

Efekty Zabiegu

Odwiedź nasz sklep i odkryj produkty, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.
 • Vouchery na serię zabiegów pielęgnacyjnych
 • Vouchery kwotowe, idealne na prezent
 • Profesjonalne kosmetyki i suplementy

Zadbaj o piękno swoje i swoich bliskich, bez konieczności wychodzenia z domu.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺