Usuwanie tatuażu laserem z wykorzystaniem technologii Alma Harmony XL Q-switch

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Decyzja o posiadaniu tatuażu powinna być przemyślana i dobrze rozważona. Jednak mimo tego, że na początku byliśmy przekonani o słuszności swojej decyzji, z upływem czasu zmieniamy zdanie i chcemy pozbyć się niechcianego wzoru na skórze. Na szczęście z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, która dysponuje nowoczesnymi metodami laserowego usuwania tatuażu, pozwalającymi zlikwidować całkowicie nawet duże, mocno pigmentowane, kolorowe tatuaże.

W naszej klinice stosujemy zabieg Harmony XL Pro w technologii Q-switch. Jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń dedykowanych do nieinwazyjnego i bezpiecznego usuwania tatuaży laserem, również tych większych i kolorowych. Laser poradzi sobie z usuwaniem świeżego tatuażu, ale także ze starszymi tatuażami. Ponadto Zabieg Alma Hamony XL Pro w technologii Q-switch jest polecany Paniom do usuwania niechcianego makijażu permanentnego, a także przebarwień np. potrądzikowych, posłonecznych.

Jest to laser emitujący krótką wiązkę światła (rzędu nanosekund) do skóry właściwej o długości fali w zależności od rodzaju tatuażu i użytego barwnika. Światło lasera jest pochłaniane przez komórki barwnikowe, co powoduje rozbicie barwnika na bardzo drobne fragmenty, które są następnie pochłaniane przez komórki układu odpornościowego zwane makrofagami i usuwane z organizmu. Jednocześnie laser stymuluje procesy immunologiczne i regeneracyjne skóry, zmuszając ją do szybszej odnowy. Usunięcie pigmentu rozpoczyna się od razu po wykonanym zabiegu, ale całkowity proces trwa dłużej i barwnik znika stopniowo w czasie kilku miesięcy. W zależności od użytych barwników stosujemy inną długość wiązki lasera. Ciemne barwniki, takie jak czarny, granatowy, niebieski pochłaniają fale o długości 1064 nm, natomiast jasne barwniki (czerwony, żółty, zielony) przez fale o długości 532 nm.

 

Wskazania do zabiegu:

 • usuwanie tatuażu – różnej wielkości i koloru ( również usuwanie kolorowego tatuażu)
 • usuwanie makijażu permanentnego
 • usuwanie przebarwień np. potrądzikowych, posłonecznych.

 

Czy zabieg laserowego usuwania tatuażu jest bolesny?

Dzięki zastosowaniu maści znieczulającej zabieg nie jest bolesny. Pacjent może odczuwać delikatny dyskomfort. Po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

Jak przygotować się do zabiegu usuwania tatuażu laserem?

Laseroterapia jest zabiegiem bardzo bezpiecznym i zarazem skutecznym, ale żeby przyniosła pożądane efekty należy odpowiednio się do niej przygotować. Koniecznie trzeba upewnić się czy na skórze poddawanej zabiegowi nie ma zmian chorobotwórczych lub alergicznych. Jeśli okaże się, że na ciele występują niepożądane zmiany przed przystąpieniem do usunięcia tatuażu koniecznie trzeba je wyleczyć. Kolejnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest opalanie się na słońcu lub korzystanie z solarium. Dlatego co najmniej kilka tygodni przed laseroterapią należy zrezygnować z powyższych aktywności.

 

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu mogą pojawić się drobne strupki, które odpadają po kilku dniach. Skóra może być zaczerwieniona, podrażniona, lekko obrzęknięta. Nie wolno opalać się, korzystać z solarium, sauny, basenu przez okres ok. 4-6 tygodni. Usunięcie tatuażu powoduje, że skóra w tym miejscu jest bardzo wrażliwa. Należy starać nie podrażniać miejsca po zabiegu poprzez noszenie obcisłych ubrań. Skórę poddawaną zabiegowi należy smarować specjalnymi kremami nawilżającymi, łagodzącymi, regenerującymi np. alantan, belantan, linomag, bpanten.

 

Ile zabiegów należy wykonać, żeby pozbyć się tatuażu lub makijażu permanentnego?

Podejmując decyzje o wykonaniu zabiegu usuwania tatuażu laserem warto pamiętać, iż uzyskanie zadowalającego efektu wymaga zazwyczaj więcej niż jednego zabiegu. Ich dokładna ilość i częstotliwość to kwestia indywidualna i zależy od głębokości, rozmiaru, jakości wykonanego tatuażu, wieku, rodzaju barwnika oraz wieku pacjenta. W przypadku tatuaży wykonanych niezbyt profesjonalnie, z użyciem słabej jakości barwników do ich całkowitego usunięcia powinno wystarczyć około 3-5 zabiegów. Natomiast profesjonalne tatuaże wykonane z zastosowaniem szczególnie gęstych i mocnych pigmentów wymagają więcej powtórzeń – około 5-7. Pomiędzy kolejnymi zabiegami należy zachować odstęp 4-8 tygodni. Z każdym kolejnym zabiegiem tatuaż jest coraz mniej widoczny, aż ostatecznie zanika.

 

Jakie efekty przynosi zabieg laserowego usuwania tatuaży?

Zastosowanie nowoczesnej metody wykorzystywanej w zabiegu Alma Harmony XL Pro w technologii Q-switch pozwala na usuwanie niemal każdego tatuażu, zarówno tych kolorowych, świeżych czy starych. Z serią dostosowanych do rodzaju zmiany zabiegów tatuaż stopniowo zanika. W jego miejscu może pojawić się jaśniejsza plama. Jest to całkowicie prawidłowa reakcja, a plama z czasem zanika, a koloryt skóry wyrównuje się do poziomu prawidłowego.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • padaczka
 • choroby nowotworowe
 • spożywanie alkoholu w ciągu ostatnich 24h
 • cukrzyca
 • zaburzenia krzepnięcia krwi i stosowanie leków przeciwkrzepliwych
 • aktywna opalenizna
 • zmiany skórne w obszarze tatuażu
 • stosowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych, witaminy E, A, aspiryny w okresie 2 tygodni przed zabiegiem
 • stosowanie leków światło uczulających np. antydepresyjnych, niektórych antybiotyków
 • stosowanie ziół światło uczulających np. nagietek, dziurawiec.

Zabieg Alma Harmony XL Pro w technologii Q-switch to doskonały laser do usuwania tatuażu. Zatem jeśli posiadasz tatuaż, który chcesz usunąć raz na zawsze, zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, rzetelnym podejściu do Twojego problemu oraz miłej atmosferze, zapraszamy wszystkich mieszkających w Warszawie i okolicach do naszego salonu znajdującego w Józefowie (okolice Otwocka).

Profesjonalność, indywidualne podejście do klienta, wykwalifikowana kadra szlifująca swoje umiejętności w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie oraz atrakcyjne ceny i liczne miejsca parkingowe dla klientów z Warszawy i okolic to cechy, którymi charakteryzuje się nasze miejsce. Serdecznie zapraszamy!!!

Efekt Zabiegu

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

 

CENNIK

 

Q – SWITCH ND-YAG USUWANIE TATUAŻU1 zabieg4 zabiegi6 zabiegów
Makijaż permanentny brwi400 zł1400 zł1800 zł
Tatuaż 2cm x 2xm400 zł1400 zł1800 zł
Tatuaż 5cm x 5cm600 zł2200 zł3200 zł
Tatuaż 12cm x 12cm900 zł3200 zł4200 zł
Większy obszar – cena ustalana indywidualnie

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺