Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Czy chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali?

Uswuwanie tatuażu - Harmony XL Pro Q-switch

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w poniższy przycisk. Pobierz szczegółowy cennik
Uswuwanie tatuażu - Harmony XL Pro Q-switch

Decyzja o posiadaniu tatuażu powinna być przemyślana i dobrze rozważona. Jednak mimo tego, że na początku byliśmy przekonani o słuszności swojej decyzji, z upływem czasu zmieniamy zdanie i chcemy pozbyć się niechcianego wzoru na skórze. Na szczęście z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, która dysponuje nowoczesnymi metodami, pozwalającymi usunąć całkowicie nawet duże, mocno pigmentowane, kolorowe tatuaże.

W naszej klinice stosujemy laser Harmony XL Pro Q-switch. Jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń dedykowanych do nieinwazyjnego i bezpiecznego usuwania tatuaży, również tych większych i kolorowych. Ponadto laser jest polecany Paniom do usuwania niechcianego makijażu permanentnego, a także przebarwień np. potrądzikowych, posłonecznych.

Jest to laser emitujący krótką wiązkę światła (rzędu nanosekund) do skóry właściwej o długości fali w zależności od rodzaju tatuażu i użytego barwnika. Światło lasera jest pochłaniane przez komórki barwnikowe, co powoduje rozbicie barwnika na bardzo drobne fragmenty, które są następnie pochłaniane przez komórki układu odpornościowego zwane makrofagami i usuwane z organizmu. Jednocześnie laser stymuluje procesy immunologiczne i regeneracyjne skóry, zmuszając ją do szybszej odnowy. Usunięcie pigmentu rozpoczyna się od razu po wykonanym zabiegu, ale całkowity proces trwa dłużej i barwnik znika stopniowo w czasie kilku miesięcy. W zależności od użytych barwników stosujemy inną długość wiązki lasera. Ciemne barwniki, takie jak czarny, granatowy, niebieski pochłaniają fale o długości 1064 nm, natomiast jasne barwniki (czerwony, żółty, zielony) przez fale o długości 532 nm.

Wskazania do zabiegu:

- usuwanie tatuażu – różnej wielkości i koloru

- usuwanie makijażu permanentnego

- usuwanie przebarwień np. potrądzikowych, posłonecznych.

Czy zabieg jest bolesny?

Dzięki zastosowaniu maści znieczulającej zabieg nie jest bolesny. Pacjent może odczuwać delikatny dyskomfort. Po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu mogą pojawić się drobne strupki, które odpadają po kilku dniach. Skóra może być zaczerwieniona, podrażniona, lekko obrzęknięta. Nie wolno opalać się, korzystać z solarium, sauny, basenu przez okres ok. 4-6 tygodni. Należy starać nie podrażniać miejsca po zabiegu poprzez noszenie obcisłych ubrań. Skórę poddawaną zabiegowi należy smarować specjalnymi kremami nawilżającymi, łagodzącymi, regenerującymi np. alantan, belantan, linomag, bpanten.

Ile zabiegów należy wykonać, żeby pozbyć się tatuażu lub makijażu permanentnego?

Podejmując decyzje o wykonaniu zabiegu usunięcia tatuażu warto pamiętać, iż uzyskanie zadowalającego efektu wymaga zazwyczaj więcej niż jednego zabiegu. Ich dokładna ilość i częstotliwość to kwestia indywidualna i zależy od głębokości, rozmiaru, jakości wykonanego tatuażu, wieku, rodzaju barwnika oraz wieku pacjenta. W przypadku tatuaży wykonanych niezbyt profesjonalnie, z użyciem słabej jakości barwników do ich całkowitego usunięcia powinno wystarczyć około 3-5 zabiegów. Natomiast profesjonalne tatuaże wykonane z zastosowaniem szczególnie gęstych i mocnych pigmentów wymagają więcej powtórzeń – około 5-7. Pomiędzy kolejnymi zabiegami należy zachować odstęp 4-8 tygodni. Z każdym kolejnym zabiegiem tatuaż jest coraz mniej widoczny, aż ostatecznie zanika.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

- ciąża i okres karmienia piersią

- padaczka

- choroby nowotworowe

- spożywanie alkoholu w ciągu ostatnich 24h

- cukrzyca

- zaburzenia krzepnięcia krwi i stosowanie leków przeciwkrzepliwych

-aktywna opalenizna

-zmiany skórne w obszarze tatuażu

- stosowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych, witaminy E, A, aspiryny w okresie 2 tygodni przed zabiegiem

- stosowanie leków światło uczulających np. antydepresyjnych, niektórych antybiotyków

- stosowanie ziół światło uczulających np. nagietek, dziurawiec.

Wszystkich zainteresowanych z Warszawy, okolic Otwocka (ale nie tylko) zapraszamy po więcej szczegółowych informacji na naszą stronę https://anlaya.pl/ oraz bezpośrednio do naszej kliniki w Józefowie. 


 

Q - SWITCH ND-YAG USUWANIE TATUAŻU 1 zabieg 3 zabiegi 6 zabiegów
Makijaż permanentny brwi 300 zł 1000 zł 1400 zł
Tatuaż 2cm x 2xm 300 zł 1000 zł 1400 zł
Tatuaż 5cm x 5cm 500 zł 1800 zł 2800 zł
Tatuaż 12cm x 12cm 800 zł 2600 zł 3800 zł
Większy obszar - cena ustalana indywidualnie - - -

Artykuły

Jak przygotować skórę na lato?
Zabiegi na twarz – idealne dla Twojej cery!
URODA
Zabiegi odchudzające w Anlaya
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa