Tu podaj tekst alternatywny

SPA Anlaya

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl
Anlaya logo

Zapraszamy do naszego SPA.

spa.anlaya.pl

Odmładzanie twarzy - Intraceuticals

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w poniższy przycisk. Pobierz szczegółowy cennik
Odmładzanie twarzy - Intraceuticals

Szanowni państwo 

Jesteśmy certyfikowanym gabinetem marki INTRACEUTCALS. Zapraszamy do skorzystania z zabiegu. U nas mają Państwo gwarancje oryginalnych  kosmetyków i ampułek, co zapewnia spektakularne i natychmiastowe efekty.

 

 

Odżywiaj skórę z Intraceuticals

Intraceuticals to jedno z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, które pomaga w odzyskaniu dobrego wyglądu skóry twarzy oraz poprawieniu jej atrakcyjności. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie jak najlepszych efektów, nie ingerując przy tym za pomocą skalpela. Poznaj jego działanie oraz sprawdź, jak zniewalające efekty możesz uzyskać dzięki niemu.

 

 

Bezinwazyjne działanie urządzenia

Intraceuticals to innowacyjna, całkowicie bezinwazyjna metoda, pozwalająca na odmładzanie skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę składników aktywnych. Środki, jakie wykorzystywane są podczas zabiegu to jedynie skoncentrowany tlen oraz koktajl odżywczy. Do zabiegu za pomocą nowoczesnego urządzenia może więc przystąpić każdy – nie niesie to bowiem za sobą żadnego ryzyka i nie powoduje zagrożeń dla skóry oraz zdrowia. Intraceuticals dedykowane jest szczególnie  kobietom, które miewają problemy ze starzejącą się skórą, przebarwieniami, zmarszczkami czy stanami zapalnymi.

 

Intraceuticals pomoże poprawić wygląd skóry

Uważasz, że Twoja skóra nie jest już tak gładka i jędrna jak kiedyś? Możesz to zmienić i poprawić jej wygląd bez użycia skalpela! Z Intraceuticals przebiegnie to bez bólu oraz uczucia dyskomfortu, a efekty zabiegu Cię zaskoczą. Twoja cera będzie bardziej promienista i zyska atrakcyjność, nie będziesz już narzekać na brak jędrności czy wysuszanie się jej. Jedną z tajemnic tak dużej skuteczności zabiegu za pomocą innowacyjnego urządzenia jest wykorzystywanie podczas zabiegu kwasu hialuronowego, dzięki któremu efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Warto jednak powtórzyć go, by zachować jak najdłużej promienny wygląd. Jeden zabieg powoduje bowiem utrzymywanie się rezultatów przez około 2 tygodnie, zalecane jest więc zastosowanie 6 takich sesji pielęgnujących.

 

Jak wygląda zabieg Intraceuticals?

Urządzenie, które gwarantuje tak zadowalające efekty działa w sposób prosty i nie powodujący uczucia dyskomfortu u klientki. Natychmiastowe odmłodzenie powodowane jest przez nowoczesną technologię, wykorzystującą technikę infuzji. Początkowo na powierzchni który rozprowadzane jest serum kosmetyczne, następnie za pomocą urządzenia wprowadzane jest ono pod skórę. Serum wtłaczane jest za pomocą tlenu pod ciśnieniem, który aplikowany jest dzięki specjalnie do tego przeznaczonej końcówce urządzenia. Należy ustawić ją pod dobrym kątem i przystawić ją do powierzchni twarzy, by  uzyskać jak najlepszy efekt.

Podczas aplikowania pod skórę specjalnego serum, dostarczany jest także kwas hialuronowy, obecny w dwóch postaciach. Niskocząsteczkowy kwas przenika do głębszych  warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi. Wielkocząsteczkowa postać z kolei wiąże wilgoć z otoczenia i utrzymuje ją w skórze. Poszczególne cząsteczki dostarczane podczas zabiegu przenikają w głąb skóry i nadają jej jędrności oraz poprawiają jej napięcie. Wykonanie jednorazowej kuracji Intraceuticals trwa około 1,5 godziny i nie wymaga, byśmy przeznaczali dodatkowy czas na rekonwalescencję. To urządzenie jest w pełni bezpieczne i funkcjonalne. Niewielki rozmiar końcówki aplikatora sprawia, że może on działać punktowo.

 

Jakie są efekty po zabiegu Intraceuticals? 

Intraceuticals jest programem, który może odmienić wygląd skóry i sprawić, że poprawi się nasza samoocena. Po serii zabiegów Intraceuticals możemy zauważyć szereg satysfakcjonujących efektów:

  • bezbolesne działanie urządzenia,
  • ujędrnianie skóry,
  • wygładzanie skóry,
  • brak rekonwalescencji po wykonanym zabiegu,
  • efekty widoczne już po pierwszym zabiegu,
  • odpowiednie odżywienie skóry,
  • możliwość wykonania zabiegu u każdego klienta.

Urządzenie to jest całkowicie bezpieczne w swoim działaniu. Poddanie się zabiegowi nie wiąże się z żadnego rodzaju skutkami ubocznymi. Nie ma więc wyraźnych przeciwwskazań, do jego wykonania, mogą do niego przystąpić zarówno osoby z różnymi chorobami, będące w ciąży, jak i posiadający skłonności do podrażnień. 

Wszystkich zainteresowanych mieszkających w Warszawie i okolicach po więcej szczegółowych informacji na temat efektów odmładzania twarzy metodą Intraceuticals zapraszamy na naszą stronę https://anlaya.pl/ oraz bezpośrednio do naszej kliniki w Józefowie.

Rejuvenate
Kuracja odmładzająca kwasem 450 zł
Atoxelen
Kuracja rozluźniająca zmarszczki mimiczne, wygładzająca linie wokół oczu i ust 400 zł
Opulence
Kuracja redukująca przebrawienia 450 zł
Clarity sensitive
Kuracja redukująca stany zapalne i trądzik różowaty 450 zł
Booster
Vit. A, Vit. C, Kolagen, Przeciwutleniacz 500 zł

Artykuły

MEDYCYNA ESTETYCZNA
Leczenie łysienia
Kwas hialuronowy – naturalny eliksir młodości
Dermapen, czyli przełom w leczeniu rozstępów
więcej artykułów

Skontaktuj się z nami

Masz pytania, chcesz umówić sie na wizytę?
Napisz lub zadzwoń.

Numer telefonu

789-236-644

Od poniedziałku do piątku

9:00 - 21:00

Sobota

8:00 - 16:00

 

kontakt@anlaya.pl

ul. Gen. Sikorskiego nr 57

05-410 Józefów

tel. (022) 610-38-00

email: kontakt@anlaya.pl

Facebook : AnlayaDaySpa

Adres do korespondencji:

ul. Nowaka Jeziorańskiego 53a m. 50

03-982 Warszawa