Agnieszka Staszewska – Mistrz fryzjerstwa z 14-letnim doświadczeniem

Specjalizuję się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Ekspert w metamorfozach. Największą radosć zawodową sprawia mi zadowolony klient schodzący z fotela. Wieloletnie doświadczenie zdobywałam przy pracy z modelkami na wybiegach i pokazach mody.Instruktor/szkoleniowiec znanej marki fryzjreskiej.Moja pasja to mój zawód.

Kuba Kociszewski – Stylista, Kreator Wizerunku

Fryzjerstwo moja życiowa droga

Pasja przeistaczająca się w dzieło sztuki oparta wieloletnią współpracą z mistrzem Polski, wicemistrzem Europy 2001r, 2002r. Panią Marylą Korzeniowską. Współpraca przy pokazie Gollweel Haircub 2002r. Łódź, sesja zdjęciowa, stylizacje, metamorfozy dla miesięcznika „Pani Domu”, „Marzec 2008r.” Przywielaniu ciekawych inspiracji na co dzień i nie tylko. Od pięciu lat wspiera mnie L’Oreal Profesjonale. Ciekawe doświadczenia życiowe nauczyły mnie kreatywności, otwartości na zmiany oraz tworzenia własnych projektów. Pozwólmy sobie być kimś lepszym. Zapraszam do mojego świata przemian, metamorfoz i ukrytego piękna. Magia fryzjerstwa.

Dorota Sibilska – Wizażystka

Zawód który wykonuje to moja pasja. Wieloletnie doświadczenie, praca w teatrze i na planie filmowym daje mi możliwość ciągłego rozwoju, uczenia się od najlepszych na świecie charakteryzatorów i wizażystów. Jestem wielokrotną laureatką ogólnopolskich mistrzostw makijażu.

 Agnieszka Wojciechowska – Wizażystka

Wizażem i charakteryzacją zajmuję się prawie 15 lat. Jestem dyplomowanym nauczycielem zawodu, współpracującym ze szkołami w Warszawie i Białymstoku.
Miałam przyjemność pracować przy kilkuset sesjach zdjęciowych m in dla Twojego Stylu i Glamour. Kiedy maluję klientkę, najważniejsze jest dla mnie jej zadowolenie i perfekcyjne podkreślenie atutów Jej urody.

Anna Białecka – Ekspert Kosmetyki Estetycznej

Kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, uczestniczka wielu seminariów i konferencji naukowych w kraju i zagranicą. Posiada wiele Dyplomów i Certyfikatów. Specjalistka z zakresu kosmetyki estetycznej. Potrafi znaleźć rozwiązanie dla najbardziej skomplikowanych problemów skórnych. Expert w elektrokoagulacji, zabiegach Intraceuticals i peelingach.

Karolina Wieczorkowska – Ekspert Kosmetyki Estetycznej

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o specjalizacji kosmetologia estetyczna. Kosmetologia od zawsze była moją pasją, z przyjemnością przenoszę klienta w świat aromaterapii oraz niezwykłych doznań. Zajmuje się kompleksową pielęgnacją twarzy tworząc programy do walki z niedoskonałościami skóry. Ekspert w walce z nadwagą oraz celulitem przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii – ICOONE. Specjalistka w przeprowadzaniu zabiegów depilacji laserowej laserem LightSheer. Dba o oprawę oczu wykonując przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1 do 1. Chętnie służy pomocą w doborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji domowej.
W zabiegach wykorzystuje aparaturę mezoterapii bezigłowej, mikrodermabrazji diamentowej, Intraceuticals oraz Icoone.

Iwona Płochocka – Ekspert Kosmetyki Estetycznej

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. O wyborze uczelni zadecydowała moja pasja do kosmetyki. Interesuję się filozofią wellness i medycyną estetyczną. Poza tym moim hobby jest stylizacja i zdobienie paznokci. Ukończyłam kurs z tego zakresu w 2009 roku. Biorę udział w konkursach i kilka moich prac zostało opublikowanych w prasie branżowej. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, seminariach i warsztatach.

Lek. med. Sławomir Jędras – Chirurg, specjalista medycyny estetycznej

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobył w 1981 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W 1986 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej.
W latach 1981-2006 asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Praskiego p.w.
Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Od 2006 pracuje jako chirurg w Poradni Chirurgii Ogólnej SPZLO Warszawa-Ursynów.
Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuje się od 2007. Aktywnie rozwija się w tej dziedzinie uczestnicząc w wielu międzynarodowych kongresach oraz szkoleniach medycyny estetycznej. Specjalizuje się szczególnie w zabiegach likwidujących zmarszczki mimiczne toksyną botulinową oraz modelujących twarz kwasem hialuronowym. Posiada liczne certyfikaty ze znajomości technik zaawansowanych, stosowania toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Na co dzień zajmuje się również plastycznym wycinaniem zmian skórnych, redukcją tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjnej oraz laseroterapią.
Zarówno w pracy jak i w życiu stara się zawsze zachować zdrowy rozsądek, co w przypadku tego typu zabiegów jest bardzo ważne. Jako specjalista medycyny estetycznej dąży do redukcji niedoskonałości przy jednoczesnym utrzymaniu naturalnego wyglądu.
Spokojne i ciepłe podejście do pacjenta jest jego dodatkowym atutem.

Lek. med. Maria Kwaśniewska – Specjalista Dermatolog

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza zdobyła w 1992 roku na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację I i II stopnia z zakresu Dermatologii i Wenerologii. Specjalizację II stopnia uzyskała w 1996r.
Bierze udział w licznych szkoleniach i kongresach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami nauki. Posiada liczne certyfikaty. Między innymi odbyła kursy w zakresie laseroterapii, alergologii, dermatologii dziecięcej, promocji zdrowia, aktualnych problemów prawa medycznego i bioetyki, wenerologii, dermatochirurgii, dermatologii estetycznej, autoimmunologicznych chorób skóry, histopatologii, mikologii, światłolecznictwa, flebologii czy kriochirurgii.
W Anlaya Day Spa specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych chorób skóry, dermatoskopowej ocenie zmian skórnych oraz usuwaniu tych zmian metodami niechirurgicznymi.
Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość wielu języków – angielski, francuski, czeski, rosyjski – są jej dodatkowymi zaletami.

Lek. med. Katarzyna Kowalczyk

Lekarka, ukiończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Należy do międzynarodowego stowarzyszenia International Trichoscopy Society. Polecana w ogólnopolskim programie „Twarz z głową WIEM, WYMAGAM, WYBIERAM sprawdzoną jakość” promującym najlepszych lekarzy medycyny estetycznej jako laureatka statuetki Twarz z głową. Swoją edukację w praktyce anti-aging, medycyny estetycznej i trychologii rozpoczęła w 2008 roku w Instytucie Promoitalia Wellness Research w Neapolu na kursach prowadzonych m.in. przez chirurga dr Fulvio Vannini. Zdobywanie wiedzy kontynuowała na licznych międzynarodowych kursach i kongresach, w tym w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging w Warszawie oraz na warsztatach AMI Allergan Medical Institute. W 2012 i 2013 roku wykładała w Instytucie Kosmetologii Stosowanej w Warszawie na cyklach szkoleń trychologicznych. Mając szeroką wiedzę w tematyce zdrowych zachowań dietetycznych i suplementacji prowadziła wykłady i szkolenia doskonalące kosmetologów i fryzjerów, wykłady dla Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę. Wykładała podczas kongresów m.in. Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME oraz jako ekspert medyczny dla Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Ukończyła kurs „Good Medical Writing” prowadzony przez Prof. Roberta Mootsa z Institute of Ageing and Chronic Disease na Uniwersytecie w Liverpoolu, redaktora naczelnego magazynu Rheumatology wydawanego przez Oxford University Press. Pisała felietony o zdrowym podejściu do sportu i diety. W latach 2012 -2017 pracowała w Klinice Rehabilitacji w Narodowym Instytucie Reumatologii im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie. Brała udział w MDCodes Tour2017 na międzynarodowym spotkaniu i szkoleniach z największym ekspertem w dziedzinie medycyny rekonstruktywnej Doktorem Mauricio de Maio z Brazylii, w 2018 r. z Doktorem Krishan Mohan Kapoor’em – chirurgiem i ekspertem zabiegów transplantacji włosów. Techniki transplantacyjne doskonaliła w Stanach Zjednoczonych. Uczestniczyła w kursie trychoskopowym dla lekarzy zorganizowanym przez prof. dr hab. n.med. Lidię Rudnicką. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach trychologicznych rekonstrukcji włosów, przeszczepach autologicznych komórek progenitorowych po biopsji mieszka włosowego oraz przeszczepie włosów najnowocześniejszymi metodami. Wyspecjalizowana w kraju i w Stanach Zjednoczonych w przeszczepie włosów metodą FUT i FUE, obecnie wykonuje i jest dużym propagatorem zabiegów przeszczepu za pomocą systemu Smart Graft. W swojej praktyce na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjenta i edukację prozdrowotną, szerząc świadomość, że wygląd zewnętrzny skóry i włosów to odbicie ogólnego dobrostanu organizmu.

Arkadiusz Archel

Masażysta z wieloletnim doświadczeniem i ogromnymi umiejętnościami. Dotykiem potrafi zdziałać cuda. W okresie letnim rekomenduje autorski masaż odchudzający – 90 minut dla ciała i ducha z gwarancją zmniejszenia obwodów.