Dermatolog

Zadbaj o zdrowy wygląd swojej skóry

Klinika Anlaya zapewnia swoim pacjentom kompleksowe leczenie i pielęgnację każdej skóry, dzięki którym otrzymają Państwo nie tylko niezbędne leki, ale także kompleksową pomoc składającą się z konsultacji lekarskiej, omówienia metod pielęgnacji skóry w domu jak również ustalenia odpowiednich kosmetyków, które będę wspomagać leczenie lub łagodzić ich objawy.

Dermatologia w klinice Anlaya

Nasz zespół lekarzy, kosmetologów i nowocześnie wyposażona Klinika pozwala na zapewnienie Naszym pacjentom prawidłową ocenę skóry, włosów,rozpoznanie schorzenia,zaplanowanie terapii i pielęgnacji w domu.

W zależności od rodzaju skóry pacjenta,zaawansowania problemu leczenia możemy również wykonać  usuwanie powikłań po trądziku takie jak przebarwienia i blizny. W tym celu stosujemy m.in zabiegi laserowe. Laseroterapia w przypadku powikłań po trądziku obejmuje Alma Harmony XL Pro Dye VL,iPixel. W związku z tym oferujemy odbycie konsultacji dermatologicznych, z wysokiej klasy specjalistą. Zapraszamy na wizyty z lek. med. Marią Kwaśniewską – lekarzem z dużym doświadczeniem i praktyką, posiadającym specjalizację I i II stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii.

Anlaya Medical Clinic & Spa oferuje najwyższy poziom usług pielęgnacyjnych i leczniczych z zakresu:

  • trądzik zwykły

  • trądzik różowaty

  • łuszczyca

  • łojotokowe zapalenie skóry

  • alergiczne zmiany w obrębie skóry i paznokci

  • zaburzenia barwnikowe

  • wysypki, krostki i inne

  • powiększone znamiona

  • łysienie

  • choroby nowotworowe skóry

W zależności od rodzaju skóry pacjenta, zaawansowania problemu leczenia możemy również wykonać  usuwanie powikłań po trądziku takie jak przebarwienia i blizny.W tym celu stosujemy m.in zabiegi laserowe. Laseroterapia w przypadku powikłań po trądziku obejmuje Alma Harmony XL Pro Dye VL,iPixel. W związku z tym oferujemy odbycie konsultacji dermatologicznych, z wysokiej klasy specjalistą. Zapraszamy na wizyty z lek. med. Marią Kwaśniewską – lekarzem z dużym doświadczeniem i praktyką, posiadającym specjalizację I i II stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii.

Dermatologia

Zabieg
Cena od
Konsultacja dermatologiczna
300 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺