Efekt zabiegu GENEO + Kapsułka NeoBright

GENEO + Kapsułka NeoBright®

GeneO®+ to gwarancja odmłodzenia, rozjaśnienia i odżywienia skóry. To innowacja w świecie kosmetologii. Ten niezwykle skuteczny zabieg złuszcza, dotlenienia i dostarcza składników, które doskonale rewitalizują skórę.

Geneo to błyskawiczny, nowatorski i stosunkowo krótki, bo trwający zaledwie 30 minut, zabieg pielęgnacyjny. Polecany jest do każdego typu i karnacji oraz w zasadzie wszystkich obszarów twarzy. Można wykonywać go przez cały rok. Zalecany szczególnie przed ważnymi wydarzeniami w życiu – np. pannom młodym i ich mamom.

Kapsułka NeoBright® jest rewolucyjnym sposobem na przywrócenie skórze promiennego, młodzieńczego blasku, poprawienie jej elastyczności i wyrównanie kolorytu. Formuła NeoBright® skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.

Klientka zgłosiła się do nas z problemem zanieczyszczonej, matowej i zmęczonej cery, wymagającej wyraźnego odżywienia i dotlenienia. Zaproponowano zabieg GeneO®+ z kapsułką NeoBright®, stworzoną z wodoroweglanu sodu i kwasu cytrynowego. Efekt to skuteczne złuszczenie naskórka, wyraźnie zmniejszone pory, rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry. Cera jest oczyszczona, promienista i doskonale nawilżona i dotleniona, a dzieki temu ma młodzieńczy wygląd.