Efekt zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza to nowoczesna i nieinwazyjna metoda miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Polega ona na schłodzeniu komórek tłuszczowych i doprowadzenia do ich rozpadu (lipoliza), w wyniku czego następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Warto dodać, że kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak: skóra, mięśnie czy nerwy, dlatego jest całkowicie bezpieczna dla organizmu.

Klient (30 lat) zgłosił się do nas z problemem nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej na brzuchu. Pomimo wysiłku (ćwiczenia, odpowiednia dieta) nie był w stanie pozbyć się nieestetycznego fałdu skórnego. Zaproponowaliśmy zabieg jednego przyłożenia kriolipolizy tuż pod pępkiem. Na zdjęciach widoczny jest efekt po trzech tygodniach od zabiegu – znaczne zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w dolnej części brzucha, wygładzenie i ujędrnienie skóry.

Klientka zgłosiła się do nas z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej na brzuchu. Zaproponowaliśmy zabieg kriolipolizy. Wykonany został jeden zabieg, skupiający się na obszarze brzucha nad i pod pępkiem. Zdjęcie drugie wykonano po pięciu tygodniach od zabiegu. Widoczna jest znaczna poprawa jędrności i elastyczności skóry brzucha oraz zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej.