Efekt zabiegu Accent Prime

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Accent Prime to doskonałe rozwiązanie dla wyszczuplenia, ujędrnienia i modelowania sylwetki. Bezbolesny zabieg, który trwale redukuje uporczywą tkankę tłuszczową. Daje wyjątkowe rezultaty w kształtowaniu pośladków, linii bioder, brzucha i ud, a także likwiduje efekt tzw. „drugiego podbródka”. Platforma wyposażona jest w kilka głowic, które dają możliwość jednoczesnego wykonywania zabiegów modelujących, wyszczuplających, redukujących cellulit oraz wyraźnie poprawiających napięcie skóry twarzy i ciała.

Urządzenie posiada najwyższą dostępną na rynku częstotliwość fali radiowej (RF), w unikalnej technologii UniPolar (40,69 MHZ) oraz innowacyjną, opatentowaną technologię ultradźwiękową (US). Technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając jednocześnie otaczających je tkanek. Dzięki wibracjom komórki tłuszczowe ulegają stopniowemu rozpadowi i następuje uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Następnie zniszczone komórki wydalane są z organizmu poprzez system limfatyczny. Accent Prime stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które wytwarzają falę ultradźwiękową powodującą wysoki poziom kawitacji, czyli niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu wyższą temperaturą. Używając tej samej głowicy można pracować albo ciepłymi albo zimnymi ultradźwiękami. Dla uzyskania lepszego efektu możliwe jest połączenie obu tych technologii podczas zabiegu.

Klientce, która zgłosiła się do nas w celu redukcji tkanki tłuszczowej i poprawienia kondycji i napięcia skóry, zaproponowano cztery zabiegi Accent Prime ultradźwięki i falę radiową. Zabiegi wykonano w odstępach cotygodniowych. Efekt to wyraźnie napięta i ujędrniona skóra brzucha, redukcja tkanki tłuszczowej i zmniejszone obwody.

Przed

Po

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺