Efekt zabiegu ALMA HARMONY Dye VL

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Alma Harmony Dye VL to innowacyjna technologia usuwania przebarwień skóry – bez ryzyka powikłań.

Dye-VL Alma Harmony to urządzenie wyposażone w wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła. Laser jest bardzo skuteczny w walce z przeróżnymi przebarwieniami i zmianami pigmentacyjnymi. Podczas zabiegu wykorzystuje się wiązki światła o długości fali od 500 do 600 nm. Dzieki temu leczenie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych jest efektywniejsze trwa stosunkowo niedługo. Chłodząca końcówka przy głowicy chroni skórę pacjenta przed poparzeniami, a jednocześnie zwiększa jego komfort w trakcie zabiegu. Alma Harmony Dye VL leczy łagodne zmiany naczyniowe, trądzik różowaty, naczyniaki płaskie, wiotkość i przebarwienia skóry. Co ciekawe, urządzenie samo rozpoznaje ilość nagromadzonej melaniny w naskórku i „inteligentnie” dobiera wiązki światła. Przepływ energii odbywa się wyłącznie do zmienionych komórek – dzięki temu zdrowe komórki pozostają nienaruszone.

Zabieg właściwy rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia skóry. Następnie specjalista pokrywa ją cienką warstwą żelu zabezpieczającego i zakłada pacjentowi ochronne okulary. Po przyłożeniu głowicy, kosmetolog oddaje „strzały”, które wprowadzają wiązkę laserową w głąb skóry. Prowadzi to do uszkodzenia termicznego komórek zawierających zbyt dużą ilość melaniny. Po zakończeniu zabiegu specjalista przykłada kompresy chłodzące, aby złagodzić podrażnienia i zmniejszyć zaczerwienienie. 

Klientka (l. 44) z problemem naczynkowej cery, z widocznymi popękanymi naczynkami na skrzydełkach nosa. Zastosowano zabieg zamykania naczyń krwionośnych głowicą Dye VL urządzeniem Alma Harmony. Efekt to wyraźnie poprawiony koloryt skóry ze znacznie zredukowaną liczbą popękanych naczynek.

Klientka zgłosiła się do nas z problemem plam starczych na dłoniach. Zaproponowano terapię, złożoną z trzech zabiegów laserem. Widoczny na zdjęciach efekt po pierwszym zabiegu – skóra jest bardziej rozjaśniona, z mniejszą liczbą przebarwień, jest gładsza i bardziej elastyczna.

Klientka zgłosiła się do nas z problemem nieestetycznych przebarwień słonecznych. Zastosowano terapię laserem Dye VL, który ma działanie redukujące zmiany pigmentacyjne. Efekt widoczny na zdjęciach to efekt zaledwie po dwóch zabiegach. Skóra jest wyraźnie rozjaśniona, przebarwienia są niemal niewidoczne, a dodatkowo – cera wydaje się być bardziej świetlista, ujędrniona, przez co ma młodszy wygląd.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺