Efekt makijażu permanentnego brwi metodą Ombre

Dla wielu z nas wyraźne, intrygujące spojrzenie jest bardzo ważne. Ogromną rolę odgrywa tu kształt, kolor i grubość brwi, które mówią czasem więcej niż słowa (po brwiach rozpoznajemy nastrój drugiej osoby). Niestety pięknym kształtem, idealną grubością i konturem brwi może pochwalić się niewiele kobiet. Większość z nas uskarża się na przerzedzone brwi, o nieregularnym kształcie i nierównej długości. Z takim problemem zgłosiła się do nas Klientka: nieregularna i przerzedzona linia brwi, spowodowana ich wielokrotną i nieprofesjonalną regulacją. Widoczne były ubytki włosków w poszczególnych miejscach, a także delikatna asymetria w wysokości najwyższych punktów łuków brwiowych, w stosunku jednej brwi do drugiej.

Wykonaliśmy makijaż techniką Ombre. Pozwala ona uzyskać efekt regularnego i naturalnego kształtu brwi, niweluje przerzedzenia i ubytki włosków, a także wyrównuje asymetrie najwyższych punktów łuków brwiowych. 

Dzięki temu uzyskaliśmy bardzo naturalny efekt regularnego kształtu łuku brwiowego, z odpowiednio dobranym do cery pigmentem. Pozwoliło to na subtelne podkreślenie urody Klientki i złagodzenie rysów jej twarzy.