Efekt makijażu permanentnego oczu – kreski górne

Każdego ranka kobiety borykają się z tym samym problemem – wstają rano, wykonują makijaż, który ma za zadanie przetrwać cały dzień. Jeśli chcesz podkreślić swoją urodę, zapomnieć o porannym makijażu, a namalowanie równej kreski często skutkuje poirytowaniem, to makijaż permanentny oczu jest dla Ciebie.

Chcieliśmy przedstawić przypadek naszej pacjentki, której nasz zespół specjalistów zaproponował odpowiednio dobrany zabieg kreski górnej powieki z zagęszczeniem linii rzęs wykonany metodą pigmentacji.

To delikatny wariant makijażu permanentnego oczu, w którym kreska jest rysowana dokładnie w linii rzęs u ich podstawy, nie wykraczając poza ich wieniec. W ten sposób uzyskujemy optyczny efekt zagęszczenia rzęs, a oko wydaje się większe,

Wszystkich zainteresowanych makijażem permanentnym oczu oraz innych części twarzy zapraszamy do naszego salonu znajdującego się w Józefowie (okolice Otwocka). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług również klientów z Warszawy i okolic. Oferujemy liczne miejsca parkingowe, miłą atmosferę, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny!!!