Efekt redukcji cellulitu falą radiową

Odkładająca się wraz z wiekiem tkanka tłuszczowa na brzuchu, boczkach, udach czy podbródku, utrata jędrności skóry, pojawiający się cellulit jest zmorą wielu kobiet. Medycyna estetyczna dysponuje skutecznymi metodami na walkę z tymi problemami. 
Chcieliśmy przedstawić przypadek naszej pacjentki, której nasz zespół specjalistów zaproponował odpowiednio dobrane zabiegi dedykowane do jej problemu, czego efektem była widoczna redukcja objętości tkanki tłuszczowej oraz poprawa jędrności skóry.

Pacjentka zgłosiła się do nas celem uzyskania pomocy w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz utratą elastyczności i jędrności skóry. Po analizie stanu skóry pacjentki zastosowaliśmy u Pani następujący schemat terapii. Początkowo pacjentka została poddana serii 6 zabiegów z zastosowaniem Alma Accent Prime R. Jest to urządzenie wykorzystujące 2 zaawansowane  technologie: radiofrekwencję fal radiowych oraz fale ultradźwiękowe. Następnie zastosowano serie 5 zabiegów Icoone, polegających na podciśnieniowym masażu skóry przy użyciu specjalnych głowic posiadających liczne mikrootworki, co stymuluje układ krążenia, układ limfatyczny oraz zwiększa metabolizm tkanek. 

Pacjentka przed serią zabiegów prezentowała następujące wymiary: 

  • obwód brzucha na wysokości pępka – 100cm 
  • obwód brzucha 5cm powyżej pępka – 94cm
  • obwód brzucha 5cm poniżej pępka – 104cm 

Natomiast już po 3 zabiegach wykonanych w naszej klinice uzyskaliśmy zadowalające efekty: 

  • obwód brzucha na wysokości pępka – 96cm
  • obwód brzucha 5cm powyżej pępka – 89cm  
  • obwód brzucha 5cm poniżej pępka – 102cm  

Na zdjęciu po lewej stronie widać pacjentkę przed zabiegami, natomiast zdjęcie po prawej przedstawia kobietę po serii zabiegów wykonanych w naszej klinice. W porównaniu do stanu wyjściowego u pacjentki widać zauważalne zmniejszenie obwodu brzucha, redukcję boczków, delikatne wymodelowanie talii, poprawę jędrności i sprężystości skóry brzucha. 
Współczesna medycyna estetyczna coraz lepiej radzi sobie z takimi problemami jak: nadmiar tkanki tłuszczowej na ciele czy utrata elastyczności i jędrności skóry. Zatem jeśli borykasz się z odkładaniem tkanki tłuszczowej w miejscach, gdzie jej nadmiar zaburza proporcje sylwetki, takich jak boczki, brzuch, uda czy podbródek, Twoja skóra straciła elastyczność, sprężystość i chciałabyś walczyć z tym problemem skutecznie i bez konieczności spędzania wielu godzin na siłowni czy stosowania restrykcyjnych diet, zapoznaj się z dostępnymi w naszej ofercie zabiegami: 
Alma Accent Prime R

Przed

Po